سال رونق تولید گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شیروان : مدیران باید برای حل مشکلات مردم از هیچ اقدامی کوتاهی نکنند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان : عبدالرضا هدایتی نیا دادستان جدید عمومی و انقلاب اسلامی شیروان در نخستین دیدار خود با اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و جمعی از مدیران شهرداری شیروان افزود ، مدیران باید برای حل مشکلات مردم از هیچ اقدامی کوتاهی نکنند و نسبت به آنان دید مثبت داشته باشند.

وی تصریح کرد، دیدار هر روزه مدیران با مردم در محل دفتر کار می تواند بسیاری از مسائل را حل و فصل نماید.

هدایتی نیا اضافه کرد : خوشبختانه با اقدامات و فعالیت های صورت گرفته ، مردم از عملکرد و شورای اسلامی و شهرداری راضی هستند که این نقطه مثبتی در شهر به حساب می آید که باعث افتخار ماست که شهردار و اعضای شورای اسلامی با هماهنگی و در کنار یکدیگر مسائل را پیگیری می کنند که این امر نشان از تغییر و تحول عظیم در این بخش می باشد.

همچنین وی خدمت به مردم را وظیفه ای سنگین دانسته که باید به نحوی احسنت انجام شود و در رسیدگی به مسائل شهر و مردم در کنار مجموعه مدیریت شهری هر نوع کمکی را خواهد داشت.

قاضی دستگاه قضا در شیروان با اشاره به سختی کار شهرداری و مجموعه شورای اسلامی گفت : من این حرکت را درک می کنم و در واقع اداره کردن شهر کاری بسیار دشوار و حساس است زیرا اقدامات صورت گرفته در این اداره مردمی دیده می شود.

شاهرخ شهردار شیروان بیان داشت : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش ها همگام با دادستان تمام همت خود را براب حل و فصل معضلات این شهر انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد : دستگاه قضا در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می شود.

در این دیدار برخی از اعضای شورا با تبریک انتصاب دادستان و آرزوی موفقیت برای وی بر تعامل و همگرایی بین دستگاه قضایی و شهرداری و شورا تاکید کرد.


نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز294
mod_vvisit_counterدیروز538
mod_vvisit_counterاین هفته3203
mod_vvisit_counterهفته قبل3924
mod_vvisit_counterاین ماه10920
mod_vvisit_counterماه گذشته15970
mod_vvisit_counterکل بازدیدها455033

بازدیدکننده جاری : 7
آدرس آی پی : 54.174.43.27
,
امروز : 19, ژولای, 2019

ساعت

اوقات شرعی