سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

روابط عمومی: تخفیف عمومی در پرداخت عوارض و بدهی شهرداری تا پایان تیرماه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: بهره‌‌مندی از بسته تشویقی بخشودگی عوارض که به پیشنهاد شهرداری شیـروان به تصویب شورای اسلامی شهر شیروان رسیده، دارای شرط استفاده اشخاص از تا پایان تیرماه 96 می باشد و در این مصوبه، برای مددجویان کمیته امداد و نیز ایثارگران درصد ویژه ای قائل شده است.

 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان با اشاره به اجرایی شدن بسته تشویقی پرداخت عوارض و پرداخت بدهی های شهرداری که مشمول جریمه دیرکرد شده است گفت: تا پایان تیرماه 1396، اشخاص بدهکار به شهرداری مراجعه و از سی//30 درصد بخشودگی در عوارض و نیز بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه، بهره مند شوند.

 

وی به اعمال پنج//5 درصد بخشودگی بیشتر برای ایثارگران و مددجویان تحت پوشش نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) اشاره نمود و ادامه داد: این اشخاص دارای امتیاز سی و پنج//35 درصد بخشودگی در این بسته تشویقی می باشند.

 

حاجی زاده به مفاد این مصوبه نیز گریزی داشت و افزود: متقاضیان تقسیط بدهی خود به شهرداری، امکان بهره مندی از بخشودگی بسته تشویقی نخواهند داشت و با تقاضای تقسیط، بخشودگی کان لم یکن تلقی می گردد.

 

این مسئول یادآور شد: این مصوبه در بند دوم صورتجلسه شماره 645 مورخ هفتم تیرماه 96 شورای اسلامی شهر شیروان در بازگشت به لایحه تقدیمی پیشنهادی شهرداری شیروان، انشاء و مقرر شده است. در ضمن؛ بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه بدهی های اشخاص به استثناء بهای فروش زمین می باشد و هزینه دادرسی دعاوی و شکایت نیز در زمره این مصوبه نمی باشد.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز81
mod_vvisit_counterدیروز271
mod_vvisit_counterاین هفته1277
mod_vvisit_counterهفته قبل2898
mod_vvisit_counterاین ماه9291
mod_vvisit_counterماه گذشته11118
mod_vvisit_counterکل بازدیدها435912

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.81.77.114
,
امروز : 22, مارس, 2018

ساعت

اوقات شرعی