سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

"شهردار شیروان":آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.

  

به گزارش" روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری شیروان"شاهرخ شاهرخی "شهردارشیروان"در بازدید از حوزه علمیه آیت ا... حکیم ومکتب الزهرا شیروان درجمع اساتید وطلاب علوم دینی حوزه های مذکور طی سخنانی درباره آموزه های روحانیت با بیان اینکه روحانیت در طول تاریخ آموزه های خود را در قالب هدایت،تبلیغات دینی به جامعه منتقل کرده است ،افزود آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.به گفته وی جامعه،از آن رو که بر اساس معارف اسلامی عملی می کند شاگرد مکتب روحانیت است.

"شهردار شیروان":ادامه داد روحانیت این وظیفه را برخود یک تکلیف می دانسته ومی داند که معارف اسلامی را ازمنابع دینی اخذ کرده وآنرا متناسب با نیازهای زمان وجامعه به زبان روز مردم به آنها منتقل کند.

شاهرخی تکریم از علم،عالم،معلم را یکی از آموزه های روحانیت عنوان کرد.وی با بیان اینکه تفکر روحانیت همان تفکر اسلامی است،افزود: در این تفکر علم محترم شمرده میشود.علم ارزشمند علمی است که درجهت کمال،رشد وسعادت انسان ها بکار گرفته شود.به گفته "شهردار شیروان" یکی از نشانه های رشد جامعه را احترام به علم وعالم بیان کرد و با بیان اینکه دمیدن روح آزادگی وآزادی را در کالبد جامعه یکی دیگر از آموزه های روحانیت دانست.

وی در پایان بازدید خود، به آمادگی وتعامل شهرداری با روحانیون وعلماء شهرتاکید کرد وگفت در چارچوب قانون ومنابع درآمدی شهرداری هرگونه مساعدت را خواهیم داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز18
mod_vvisit_counterدیروز124
mod_vvisit_counterاین هفته991
mod_vvisit_counterهفته قبل1950
mod_vvisit_counterاین ماه7201
mod_vvisit_counterماه گذشته11233
mod_vvisit_counterکل بازدیدها457035

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.80.183.100
,
امروز : 26, می, 2018

ساعت

اوقات شرعی