سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

نایب رئیس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شیروان گفت : اگر مقوله فرهنگ با ماهیت دینی و ولایی در جامعه نهادینه شود ؛ تکلیف شناسی ، وظیفه شناسی و تکلیف گرایی زنده شده است .

 

  به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" " محمد محمدزاده قانعی "در نشست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی افزود این کمیسیون بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان است . وی خواستار تهیه یک شاخص از وضعیت کنونی و وضعیت مطلوب فرهنگی شد و گفت : باید مسیر در حرکت رو به رشد این شاخصها ، هر ماه یکبار وضعیت فرهنگی بررسی شود تا بتوان ارزیابی درستی از وضعیت فرهنگی شهرستان بدست داد . 

 "نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان " کمیسیون فرهنگی اجتماعی را بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان دانست؛ این مسئول فرهنگی اظهار کرد فرهنگ دینی و ولایی نیاز جدی امروز جامعه است و فرهنگ عاری از این هویت می تواند انسان را از مرز انسانیت خارج سازد . "محمدزاده قانعی " افزود بالابردن احساسات دینی و فرهنگی و ولایت پذیری در حوزه فردی ، اجتماعی و نظام سیاسی ما را دربرابر آسیبها بیمه می کند .

 

 

نجفعلی روشن "عضو شورای اسلامی" افزود نباید سلایق شخصی افراد مد نظر قرار گیرد و عدالت فرهنگی باید در شهرستان بصورت عادلانه توزیع شود . این مسئول فرهنگی افزود نیاز است ارزشیابی ، نظارت ، پیگیری و نقد کارها لحاظ شده و برنامه ریزی همراه با طرح و برنامه باید از اولویتهای این کمیسیون در شهرشیروان باشد . وی با اشاره به حساسیت مقوله فرهنگ اظهار داشت باید در این مدیریتها اهداف همراه با راهکارها مشخص شود و گروههای تحقیقی اوضاع را مد نظر داشته و مرتب بررسی کنند .

 

حجت الاسلام مجید حاجی زاده "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان"با تاکید بر اینکه باید به مسائل فرهنگی و دینی بعنوان یک تکلیف الهی نگریست افزود چرا که حوزه فرهنگ و دین هویت یک ملت را تشکیل می دهد . این مسئول فرهنگی اظهار داشت البته کار فرهنگی دشوار و هزینه بردار و پر مسئولیت است "حاجی زاده "مسائل فرهنگی را مهمترین دغدغه رهبری و مسئولان عالی نظام دانست و اضافه کرد زیر بنای هر جامعه فرهنگ آن است. وی افزود کسانیکه در امور فرهنگی پیشرو هستند ، اجر بزرگی دارند و اهل خیر بودن در فرهنگ دینی و ملی ما بسیار مقدس است. او ساختن جامعه را در گرو اعتلای فکر و اندیشه بیان کرد . وی گزارش از عملکرد و فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام اداره فرهنگی اجتماعی را به استحضار حاضرین رسانید و خواستار توجه ویژه به این اداره از نظر بودجه و امکانات خودرویی شد، در این نشست مباحثی همچون حق الزحمه مربیان ، وضعیت بررسی کانونهای آگهی تبلیغات و ... مطرح شد.    

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز78
mod_vvisit_counterدیروز271
mod_vvisit_counterاین هفته1274
mod_vvisit_counterهفته قبل2898
mod_vvisit_counterاین ماه9288
mod_vvisit_counterماه گذشته11118
mod_vvisit_counterکل بازدیدها435909

بازدیدکننده جاری : 1
آدرس آی پی : 54.81.77.114
,
امروز : 22, مارس, 2018

ساعت

اوقات شرعی