سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

رئیس شورای اسلامی شهر شیروان : شورای دانش آموزی تمرین مشارکت و مسئولیت پذیری است .

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" "حسن اسکندریان" "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان" در دیدار با شماری از اعضای شورای دانش آموزان دختر این شهر گفت : تکریم دانش آموزان ، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در آنان ، تمرین مشارکت جویی و مسئولیت پذیری با توجه به خواسته های دانش آموزان و توسعه فعالیتهای فرهنگی در زمینه های مختلف گروهی در آنها از جمله اهداف تشکیل شوراهای دانش آموزی است . 

وی خاطر نشان کرد : دانش آموزان منابع سرشاری از توانایی هستند که می توان با قرار دادن این تواناییها در یک چارچوب و سیستم آنها به نفع بالندگی و توسعه بکارگرفت ؛ اسکندریان تاکید کرد شوراهای دانش آموزی باید با شهرداری و شورای اسلامی شهر در زمینه های مختلف شهری تعامل داشته باشند .

 

"محمد محمدزاده قانعی ""عضو و نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان "افزود : شیروان به عنوان دومین شهر با سواد استان یکی از بهترین شهرهای استان به شمار می رود و این مهم به دلیل فعالیتهای ثمربخش شهروندان خصوصا دانش آموزان ، دانشجویان و نخبگان در عرصه های مختلف می باشد که همیشه یار و یاور مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر بوده اند .

 

"نجفعلی روشن "بوانلو عضو دیگر شورای اسلامی شهر شیروان گفت : مهمترین نقش شوراهای دانش آموزی آماده سازی دانش آموزان در ورود به اجتماع و مشارکت در فعالیتهای اجتماعی است .

وی در ادامه تصریح کرد : برای اهمیت دادن به مشارکت دانش آموزان در عرصه های مختلف اجتماعی باید به شکلهای گروهی اهمیت داد و به تصمیم دانش آموزان در این تشکلها بها داده شود . "روشن "با تاکید بر این نکته که شوراهای دانش آموزی باید با شهرداری و شورای اسلامی شهر در ارتباط بوده و مسائل و مشکلات شهر و مدرسه را منتقل نمایند . وی اضافه کرد : در ارتباط دو سویه و در فضای همکاری و تفاهم است که دانش آموزان می توانند مشاوران خوبی برای شوراهای اسلامی شهر یا روستا باشند .

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز106
mod_vvisit_counterدیروز124
mod_vvisit_counterاین هفته230
mod_vvisit_counterهفته قبل1950
mod_vvisit_counterاین ماه6440
mod_vvisit_counterماه گذشته11233
mod_vvisit_counterکل بازدیدها456274

بازدیدکننده جاری : 1
آدرس آی پی : 54.80.97.221
,
امروز : 21, می, 2018

ساعت

اوقات شرعی