سال 1399 (سال جهش تولید) مبارک باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیروان:

رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیروان گفت رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند و راهکارها نیز ارائه دهند.

 


علی عاقل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اصحاب رسانه در کنار انتقادات سازنده عملکرد مثبت شورای اسلامی ، شهرداری و ادارات را نیز اطلاع رسانی کنند.

وی با بیان اینکه ما به صداقت و هوشمندی و احساس مسئولیت جامعه خبری شیروان اطمینان داریم افزود ما خبرنگاران را افرادی متعهد، هوشمند، صادق با دلی مالامال از دغدغه خدمت و آینه خدمتگزاران مردم می دانیم که علی رغم همه ی محدودیت ها و کمبود منابع و فراوانی موانع با عشق و اخلاص، دل در گرو خدمت به مردم شیروان و جامعه دارند.

عاقل یادآور شد: رسانه ها یار و مددکار و مشاوران امین دستگاه های اجرایی هستند و در فرهنگ سازی جامعه نقش برجسته ای را ایفا می کنند. آنان باید از شهرستان تصویر مثبت و خوبی را ارائه دهند.

عضو شورای اسلامی شهر شیروان نیز گفت شاغلان در این حرفه در نوع خود به ایثارگری مشغول هستند. عاقل: بیان داشت رسالت خبرنگاران در جهان امروز بر کسی پوشیده نیست زیرا آنان در هدایت و رشد جامعه نقش مهم و ارزنده ای را ایفا می کنند.

وی با حساس خواندن نقش رسانه ها و خبرنگاران در جامعه بیان کرد مسئولان در مواجهه با خبرنگاران نباید از ارائه اطلاعات طفره بروند.

عاقل گفت تلاش صادقانه خبرنگاران در مناطق مختلف و بیان مشکلات، نارسایی ها و نیز توانمندیها و واقعیات به پیشرفت جامعه می انجامد وی مسئولیت رسانه ها را خطیر خواند و افزود خبرنگاران نقش عمده ای در طرح و پیگیری مطالبات مردم و اطلاع رسانی از ادارات را دارند رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ضمن یاری جستن از رسانه ها برای تلاش در راستای رشد و توسعه این شهرستان گفت انتظار می رود که رسانه ها برای ایجاد وحدت و انسجام مردم و مسئولان تلاش کرده و بستر مناسبی برای پیشرفت شهرستان فراهم کنند.


در این نشست خبرنگاران حاضر به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و در پایان بر تعامل فی مابین اصحاب رسانه، شورای شهر و شهرداری تأکید گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

1233215 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز952
mod_vvisit_counterدیروز1116
mod_vvisit_counterاین هفته6859
mod_vvisit_counterهفته قبل8498
mod_vvisit_counterاین ماه12345
mod_vvisit_counterماه گذشته27737
mod_vvisit_counterکل بازدیدها707463

بازدیدکننده جاری : 13
آدرس آی پی : 3.236.8.46
,
امروز : 10, ژولای, 2020

ساعت

اوقات شرعی

 

طراحی سایت و اجرا : ایراکد