سال رونق تولید گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

کارکنان شهرداری شیروان در طرح غربالگری دیابت شرکت کردند.

کارکنان شهرداری شیروان در طرح غربالگری  دیابت شرکت کردند.

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان 

 به همت واحد ایمنی و بهداشت شهرداری شیروان و با همکاری مرکز بهداشت  درمان این شهرستان کارکنان و مسئولین واحد های مختلف این شهرداری تحت کنترل غربالگری و مراقبت های ویژه قرار گرفتند.

شرکت کنندگان در طرح با اندازه گیری قد ، وزن و ...  از تناسب بدنی خود و میزان فشار خونشان مطلع شدند.


 

 

حسین زاده مسئول واحد ایمنی و بهداشت شهرداری شیروان در حاشیه اجرای این طرح مشترک به خبرنگار ما گفت دیابت و فشار خون بیماری شایع و خطرناک دنیای امروزی است  افزود: ابتلا به فشار خون بالا خطرب برای سلامت محسوب می شود و این بیماری می تواند باعث آسیب  جدی به شریان ها ، قلب ، مغز ، کلیه ها و چشم می شود از این رو باید فشار خون را جدی بگیریم . کنترل فشار خون و چک قند خون کارکنان از اقدامات این واحد می باشد.

نظرات (0) کلیک ها: 58

عضو شورای اسلامی شیروان : پخت نان در اول وقت و جمع آوری زباله دو نیاز اولیه و مهم شهروندان شیروان است.

عضو شورای اسلامی شیروان : پخت نان در اول وقت و جمع آوری زباله دو نیاز  اولیه و مهم شهروندان شیروان است.

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

نجف علی روشن عضو شورای شهر شیروان در نشست کار گروه ساماندهی مراکز پسماند و نخاله این شهر  در محل دفتر شورای اسلامی گفت : پخت نان در اول وقت توسط خبازان و جمع آوری زباله  توسط واحد پسماند شهرداری  دو نیاز اولیه و مهم شهروندان شیروانی است  و اگر در هر یک از این دو نیاز تعللی صورت  گیرد آسیب های اجتماعی  را در خواهد داشت و خللی در خدمات  رسانی یقینأ انجام میگیرد که مدیران باید بدان توجه کنند.

عضو شورای اسلامی شهر شیروان با تاکید بر تعامل بخشی بین مدیران و ادارات  بمنظور رفع مشکلات خدمات رسانی بمردم گفت: نباید مجمع امور صنفی و اداره  صمت  بدون مجوز مرکز بهداشت نسبت به مجوز برای صنوف پروانه صادر کنند.

در نشست مذکور مقرر شد کلیه اعضای کار گروه نسبت به شناسایی و بررسی چندین قطعه زمین برای مکان جمع آوری نخاله ساختمانی  ، کارگاه های مزاحم و ضایعات در سطح شهر اقدام نمایند.

نظرات (0) کلیک ها: 23

رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیروان:

رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیروان گفت رسانه ها انتقاد کارشناسانه نسبت به عملکردها داشته باشند و راهکارها نیز ارائه دهند.

 


علی عاقل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اصحاب رسانه در کنار انتقادات سازنده عملکرد مثبت شورای اسلامی ، شهرداری و ادارات را نیز اطلاع رسانی کنند.

وی با بیان اینکه ما به صداقت و هوشمندی و احساس مسئولیت جامعه خبری شیروان اطمینان داریم افزود ما خبرنگاران را افرادی متعهد، هوشمند، صادق با دلی مالامال از دغدغه خدمت و آینه خدمتگزاران مردم می دانیم که علی رغم همه ی محدودیت ها و کمبود منابع و فراوانی موانع با عشق و اخلاص، دل در گرو خدمت به مردم شیروان و جامعه دارند.

عاقل یادآور شد: رسانه ها یار و مددکار و مشاوران امین دستگاه های اجرایی هستند و در فرهنگ سازی جامعه نقش برجسته ای را ایفا می کنند. آنان باید از شهرستان تصویر مثبت و خوبی را ارائه دهند.

عضو شورای اسلامی شهر شیروان نیز گفت شاغلان در این حرفه در نوع خود به ایثارگری مشغول هستند. عاقل: بیان داشت رسالت خبرنگاران در جهان امروز بر کسی پوشیده نیست زیرا آنان در هدایت و رشد جامعه نقش مهم و ارزنده ای را ایفا می کنند.

وی با حساس خواندن نقش رسانه ها و خبرنگاران در جامعه بیان کرد مسئولان در مواجهه با خبرنگاران نباید از ارائه اطلاعات طفره بروند.

عاقل گفت تلاش صادقانه خبرنگاران در مناطق مختلف و بیان مشکلات، نارسایی ها و نیز توانمندیها و واقعیات به پیشرفت جامعه می انجامد وی مسئولیت رسانه ها را خطیر خواند و افزود خبرنگاران نقش عمده ای در طرح و پیگیری مطالبات مردم و اطلاع رسانی از ادارات را دارند رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ضمن یاری جستن از رسانه ها برای تلاش در راستای رشد و توسعه این شهرستان گفت انتظار می رود که رسانه ها برای ایجاد وحدت و انسجام مردم و مسئولان تلاش کرده و بستر مناسبی برای پیشرفت شهرستان فراهم کنند.


در این نشست خبرنگاران حاضر به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و در پایان بر تعامل فی مابین اصحاب رسانه، شورای شهر و شهرداری تأکید گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 28

صعود کارمند شهرداری شیروان به قله شیرکوه یزد

صعود کارمند شهرداری شیروان به قله شیرکوه یزد

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

یونس کسری یکی از کارکنان شهرداری شیروان در یک حرکت فرهنگی  و ورزشی بمناسبت هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق (ع) و پیامبر اکرم (ص) قله شیرکوه یزد را به ارتفاع 4075 متر با موفقیت فتح کرد.

برای این کوهنورد  و همکار شیروانی آرزوی موفقیت داریم.

 

نظرات (0) کلیک ها: 20

معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان : همه کارکنان و مدیران شهرداری باید در مقابل مردم مسئول باشند نه دوایر دولتی

معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان : همه کارکنان و مدیران شهرداری باید در مقابل مردم مسئول باشند نه دوایر دولتی

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان

مهندس مرتضی رضوانی معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان در نشست هفتگی مدیران این حوزه در محل شهرداری شیروان با هشدار جدی و گلایه از همه کارکنان و مدیران کاری این معاونت بیان کرد همه ما باید در مقابل مردم مسئول باشیم نه دوایر دولتی و همچنان نگاه همه جانبه و فعالیت ها باید به سمت و سوی آینده ، روشن و تاثیر گذار باشد زیرا شهرداری در خط مقدم خدمات است. این مسئول در شهرداری بر صرفه جویی و کاهش هزینه ها تاکید کرد و گفت مدیریتها باید دو چندان باشد. رضوانی احساس وظیفه و تکلیف داد و مشخصه بارز کارکنان و مدیران شهرداری دانست.

وی اظهار داشت رشد و توسعه شهر باید از اهداف کلان شهرداری باشد که توسط کارکنان باید اتفاق بیافتد.

در این نشست مدیران واحد ها ضمن ارائه گزارش از فعالیت های خود برنامه های اینده حوزه کاری خود را مطرح کردند در نشست هفتگی مدیران حوزه معاونت خدمات شهرداری شیروان در خصوص برنامه های هفته وحدت ، دعه فجر و نوروز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نظرات (0) کلیک ها: 24
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز218
mod_vvisit_counterدیروز765
mod_vvisit_counterاین هفته218
mod_vvisit_counterهفته قبل6114
mod_vvisit_counterاین ماه13435
mod_vvisit_counterماه گذشته18737
mod_vvisit_counterکل بازدیدها519300

بازدیدکننده جاری : 10
آدرس آی پی : 18.205.176.85
,
امروز : 17, نوامبر, 2019

ساعت

اوقات شرعی

 

طراحی سایت و اجرا : ایراکد