سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

مسعود الهی شیروان

سرپرست شهرداری

پیگیری فرم ارتباط با سرپرست شهرداری

پیوند ها

 
 
 

شهردار شیروان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در جلسه روز یکشنبه اعضای شورای اسلامی شهر شیروان "شاهرخ شاهرخی شیروان" بعنوان شهردار شیروان انتخاب شد.

 


 

حسن اسکندریان "رییس شورای اسلامی شهر شیروان" دراین باره گفت: در جلسه روز گذشته اعضا شورای اسلامی شهر شیروان "شاهرخ شاهرخی شیروان" با شش رای موافق به عنوان شهردار شیروان انتخاب شد.

 

"شاهرخ شاهرخی شیروان" اکنون دانشجوی دکتری جغرافیای شهری و سابقه سه دوره عضویت در دوره های سوم ، چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر شیروان را به عهده دارد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 60

باحضور رییس پارلمان شهری؛ جلسه استقبال از مهر در دفتر معاونت خدمات شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: درآستانه بازگشایی مدارس جلسه استقبال از مهر در دفتر معاونت خدمات شهری با حضور حسن اسکندریان "رییس شورای اسلامی شهر"برگزار شد.

 


 

حسن اسکندریان "رییس شورای اسلامی شهر" هدف از برگزاری این جلسه را بالا بردن مسئولیت پذیری، مشارکت و برقراری پل ارتباطی بین دانش آموزان و مدیریت شهری عنوان کرد و بیان داشت باید به آموزش و پرورش که زیربنای فرهنگ جامعه است با نگاه ویژه ای نگریست.

 

 

در ادامه فرهاد زراعتکار "معاونت خدمات شهری" شهرداری شیروان در این جلسه، از دانش آموزان بعنوان سرمایه های اجتماعی جامعه و مدیران آینده کشور یاد کرد و باید در آستانه بازگشایی مدارس فضای شاد و نشاط آوری را برای آنان فراهم کرد.

 

معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان؛ جمع آوری نخاله، رنگ آمیزی جداول، خط کشی و شستشوی معابر ، جابجایی رایگان دانش آموزان توسط سازمان حمل و نقل همگانی درون شهری شهرداری شیروان، نظارت بر سرویس های مدارس، زیباسازی محیط اطراف مدارس و ... را از اقدامات این نهاد عنوان کرد.

 

زارعتکار با اشاره به اینکه بهترین مکان برای آموزش شهروندی محیط های آموزشی است افزود: مشارکت شهروندان در مدارس باعث نزدیکی بیشتر میان نوجوانان جامعه و مشارکت آنها برای پیشرفت و توسعه در آینده می شود.

 


 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 75

روابط عمومی: انتخاب هیئت رئیسه پنجمین دوره پارلمان محلی شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با آغاز شرع بکار اعضاء پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان انتخابات هیئت رئیسه پارلمان محلی شیروان پس از تشکیل جلسه و با حضور کلیه اعضاء؛ با تعداد آراء لازم ، هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیروان انتخاب گردیدند.

 

 

 

حجت السلام مجید حاجی زاده مسئول اداره فرهنگی-اجتماعی شهرداری شیروان گفت: با توجه به قانون تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی؛ پارلمان محلی شیروان نیز با حضور کلیه اعضاء و در جلسه رسمی مورخه 01/6/96 در محل فرمانداری شیروان به انتخاب هیئت رئیسه سال اول در پنجمین دوره خود اقدام نمود.

 

وی افزود: براساس نتیجه آراء جلسه انتخاب هیئت رئیسه؛ حسن اسکندری به سمت رئیس، محمد محمدزاده قانعی به سمت نائب رئیس، زهرا قلی زاده به سمت منشی و شاهرخ شاهرخی شیروان به سمت خزانه دار انتخاب و قبول مسئولیت نمودند.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 108

سرپرست جدید شهرداری شیروان منصوب شد

در نشست اعضای شورای اسلامی شهر شیروان سرپرست جدید این شهرداری منصوب شد.

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در نشست اعضای شورای اسلامی شهر شیروان پس از قدردانی از خدمات جعفر بورنگ، مسعود الهی به عنوان سرپرست شهرداری شیروان، با حفظ سمت پیشین خود که "معاونت شهرداری شیروان" را بر عهده داشت منصوب شد.

 

حجت السلام مجید حاجی زاده مسئول اداره فرهنگی-اجتماعی شهرداری شیروان گفت: مسعود الهی دومین بار است که سرپرستی شهرداری شیروان را بر عهده می گیرد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 128

روابط عمومی: دومین روز کارگاه تمرین ستادی مدیریت بحران استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران خراسان شمالی ویژه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان به میزبانی شهرستان بجنورد و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

 

 

 

حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" ضمن اشاره به حضور جعفر بورنگ"شهردار شیروان" در کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران خراسان شمالی ویژه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان، گفت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، سنجش میزان توانمندی مدیران شهرستانی در مدیریت بحران، تمرین کار گروهی و تیمی و هم چنین عملیاتی ساختن تجارب علمی و انتقال این تجارب به سایر اعضاء جلسه می باشد.

 

 

 

گفتنی است: در این کارگاه آموزشی در زمینه مباحث مدیریت آوار برداری، تشخیص هویت و مدیریت اجساد، امداد جاده ای و حمل و نقل ، نقش هماهنگی و فرماندهی در مدیریت بحران آموزش های لازم توسط اساتید مجرب کشوری ارایه شد.


 

نظرات (0) کلیک ها: 88
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز367
mod_vvisit_counterدیروز282
mod_vvisit_counterاین هفته2210
mod_vvisit_counterهفته قبل2088
mod_vvisit_counterاین ماه6537
mod_vvisit_counterماه گذشته7598
mod_vvisit_counterکل بازدیدها360506

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 23.20.166.68
,
امروز : 22, سپتامبر, 2017

ساعت

اوقات شرعی