سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

نائب رییس شورای اسلامی شهر شیروان : صیانت از فضای سبز شهری رویکرد شورای پنجم

نائب رییس شورای اسلامی شهر شیروان : صیانت از فضای سبز شهری رویکرد شورای پنجم

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

نائب رییس شورای اسلامی شهر شیروان گفت : حفظ و توسعه فضای سبز از برنامه ها و اولویت های شورای اسلامی شهر و شهرداری بوده و از پیشنهادات کارشناسان ،شهروندان در این مورد استقبال میکنیم . احمد عاقل تنوع ، توسعه ، گسترش ، افزایش ، کیفیت گل و گیاه را در فضای سبز شهرداری از فعالیت های خوب فضای سبز شهرداری دانست .

این عضو شورای اسلامی شهر شیروان وضعیت شهر شیروان را از نظر فضای سبز و وجود پارک ها نتاسب ذکر کرد و گفت : اما نباید به این میزان اکتفا کرد و باید با توسعه فضای سبز و امنیت پارکها ، زمینه شادی و نشاط مردم را فراهم کرد.

احمد عاقل خاطر نشان کرد در صورت تامین اعتبار واحد فضای سبز شهرداری شیروان به سازمان پارک ها و فضای سبز ارتقاع میابد.

عضو شورای اسلامی شهر شیروان اضافه کرد : بخشیاز پارکها و فضای سبز به بخش خصوصی واگذار شده و مابقی هم در دست اقدام است.

 


عاقل توسعه پارکها و بوستان های محله را از دیگر برنامه های فضای سبز شهرداری دانست . وی آبیاری قطره ای را در مناطق مختلف در این بخش از اهم فعالیت ها ذکر کرد . عضو شورای اسلامی شهر شیروان گفت: علیرقم کمبود اعتبارات خوشبختانه به گل و گیاه ، درختان شهری و در زمینه خشکسالی برای خشکیده شدن هیچگونه آسیبی نرسیده است و همچنان فضای سبز پویا و پرنشاط است.

عاقل بیان داشت توسعه : نامتوازن فضای سبز در شهر شیروان شایسته شورا و شهرداری است چرا که باید بیشترین تمرکز خود را در مناطق کم توسعه یافته قرار دهیم . وی ادامه داد سرانه ی فضای سبز شهر شیروان نزدیک به استاندارد های کشور است . نائب رییس شورای اسلامی شهر شیروان گفت : برخی از درختان در سطح شهر علاوه بر نشان دادن طبیعت دوستی مردمان آن خود اثباتی بر آب و هوای مطلوب این شهر دارد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 43

مراسم بزرگداشت چهلمین روز ارتحال عارف ربانی حاج سید میر بابا سیدی

نظرات (0) کلیک ها: 27

معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی شهرداری شیروان : ترویج کتاب و کتابخوانی بهترین راهی برای توسعه و پیشرفت شهرستان است

معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی شهرداری شیروان : ترویج کتاب و کتابخوانی بهترین راهی برای توسعه و پیشرفت شهرستان است

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

اسحق ربیعی در بازدید از کتابخوانه عمومی مرکزی جدید در حال ساخت توسط شهرداری شیروان ترویج کتابخوانی را به عنوان بهترین راهی برای توسعه و پیشرفت شهر عنوان کرد .

معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی شهرداری شیروان افزود کتاب غذای روح انسانها است . وی گفت اگر بخواهیم تفکر عمیق و اصولی را در جامعه ای نهادینه سازیم باید کتاب و کتابخوانی را در میان اقشار جامعه ترویج دهیم .

اسحق ربیعی خاطر نشان کرد شهرداری شیروان در زمینه توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی ، یکی از مهم ترین طرح های عمرانی فرهنگی شهرداری شیروان احداث کتاب خانه مرکزی است که در صورت تامین اعتبار به بهره برداری خواهد رسید.این مسئول در شهرداری شیروان دیگر برنامه های فرهنگی را در این راستا مشارکت در برگزاری نمایشگاهای مختلف کتاب با ناشران و ادارات و موسسات فرهنگی دانست.

نظرات (0) کلیک ها: 195

شهردار شیروان : مناسب سازی معابر در اولویت برنامه های شهرداری شیروان است

 

شهردار شیروان : مناسب سازی معابر در اولویت برنامه های شهرداری شیروان است

 

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان در نشست مشترک معاونت خدمات شهری شهرداری و مشاور افتخاری خود در امور مناسب سازی با محوریت مناسب سازی شهر گفت : مناسب سازی معابر ، خیابان ها پارک ها برای استفاده قشر های مختلف جامعه در اولویت برنامه های این شهرداری است و از همین رو در تمام معابر جدید در دست اجرایی شهر استاندارد های لازم برای مناسب سازی با دقت دنبال می شود .

 


 

 

مدیریت شهری شیروان ادامه داد : همکنون در هر پروژه اجرایی و کار عمرانی که در سطح شهر انجام میگیرد موضوع مناسب سازی در اولویت طراحی ها و برنامه ها قرار دارد و لحاظ می شود .

 

وی اظهار کرد : شهر باید محیطی برای تردد استفاده همه شهروندان با هر میزان توان مند باشد .

نظرات (0) کلیک ها: 253

شهردار شیروان : دوازده اردیبهشت سال 1398 شهرداری شیروان میزبان کنفرانس ملی و مذهبی ایده های برتر و ایجاد فرصت سرمایه گذاری در شیروان

شهردار شیروان : دوازده  اردیبهشت سال 1398 شهرداری شیروان میزبان کنفرانس ملی و مذهبی ایده های برتر و ایجاد فرصت سرمایه گذاری در شیروان

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان امروز در گفت و گو با خبرنگار ما از میزبانی کنفرانس ملی جذب ایده های برتر و ایجاد فرصت سرمایه گذاری در شیروان در 12 و 13 اردیبهشت سال آینده خبر داد وی محور های کنفرانس را تجاری ، گردشگری ، صنایع و معادن ،فناوری اطلاعات ، انرژی های نو ، کشاورزی، دامپروری ،فرهنگی ،اجتماعی ،شهرسازی ، حمل و نقل ، خدمات شهری ، فضای سبز ،مبلمان شهری عنوان کرد شهردار شیروان اخرین مهلت ارسال ایده را یک بهمن سال 97 برشمرد .

مدیریت شهری شیروان آدرس دبیر خانه این کنفرانس ملی را دفتر فنی شهرداری شیروان و شماره تلفن ان را   05836232051 ذکر کرد . شاهرخی ادامه داد نخبگان و صاحبان اهل فن می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت

www.ideconf.ir مراجعه کنند.

نظرات (0) کلیک ها: 136
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز56
mod_vvisit_counterدیروز574
mod_vvisit_counterاین هفته2732
mod_vvisit_counterهفته قبل2149
mod_vvisit_counterاین ماه6175
mod_vvisit_counterماه گذشته15262
mod_vvisit_counterکل بازدیدها368193

بازدیدکننده جاری : 9
آدرس آی پی : 18.212.92.235
,
امروز : 19, ژانویه, 2019

ساعت

اوقات شرعی