سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

490 حوادث در 9 ماهه امسال در شیروان رخ داد .

 

490 حوادث در 9 ماهه امسال در شیروان رخ داد .

 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان از 490 حوادث در 9 ماهه امسال در شیروان خبر داد .

جعفر حیدری افزود در این مدت 42 مصدوم مرد و زن و 11 فوتی صورت گرفته . این مسئول در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در شهرستان شیروان از آموزش ایمنی و اتفاع حریق در مدارس و ادارات به 23400 نفر ساعت به روز خبر داد.


 

وی گفت : آتش سوزی منازل ، اماکن تجاری ، دامداری ، اداری 72 مورد و تصادف و واژگونی ، اتش سوزی وسایل نقلیه 64 مورد و آتش سوزی باغات و مزارع 23 مورد و آتش سوزی فضای سبز ، علف های سبز ، لاستیک 106 مورد و آبکشی منازل و معابر شهردر زمان بارندگی 26 مورد ، و گرفتن حشرات و خزندگان ، حیوانات ولگرد 53 مورد ، قطع درختان و شکستن درخت در هنگام طوفان و باد شدید در سطح شهر 12 مورد و امداد و نجات ، حبث شدن در اتاق ، چاه افتادگی ، اسانسور 134 مورد بوده است .

حیدری از پیگیری 36 مورد در خصوص خرید تجهیزات مورد نیاز آتش نشانی ، صدور 69 مورد گزارش آتش سوزی و پاسخ به نامه های دادگستری ، بیمه ، آگاهی و سایر ادارات ،

و بازدید ایمنی 650 مورد از اماکن جهت تایید موافقت اصولی ، پروانه ساختمانی و پایان کار

بازدید دانش آموزان مدارس ، مهد کودک ، مراکز علمی از آتش نشانی در قالب 78 مورد را از اهم فعالیت های این سازمان برشمرد.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 55

مزایده جایگاه CNG

نظرات (0) کلیک ها: 60

پاکبانان و پرسنل خدمات و فضای سبز شهرداری شیروان آموزشهای پیشگیری از راه های سرقت را فراگرفتند.

پاکبانان و پرسنل خدمات و فضای سبز شهرداری شیروان آموزشهای پیشگیری از راه های سرقت را فراگرفتند.

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

از سوی اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری با مشارکت مرکز بهداشت این شهرستان کلاس آموزشی پیشگیری از راه های سرقت را برگزار و شماری از پاکبانان و پرسنل خدمات و فضای سبز شهرداری شیروان آموزشهای مرتبط را فراگرفتند .

در این دوره آموزشی مسئولین فرهنگی شهرداری و نیروی انتظامی شیروان مباحثی را در این رابطه بیان کردند.

 


نظرات (0) کلیک ها: 39

مزایده مرحله دوم مغازه جنب مسجد الهی

نظرات (0) کلیک ها: 83

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان:ظرف8 ماه امسال 800000 سفر درون شهری در شیروان انجام گرفت

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان:ظرف8 ماه امسال 800000 سفر درون شهری در شیروان انجام گرفت

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

 


مسلم بهادری مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان از 800000 سفر درون شهری در شیروان خبر داد وی که به مناسبت روز 26 آذر در جمع مسئولین شهرستانی و استانی و حوزه حمل و نقل سخن می گفت بیان کرد : بدون تردید قابلیت ها و افق های متصور بر حوزه حمل و نقل عمومی به گونه ای است که شکوفایی هر یک از آنها موقعیت و شرایط جدید حمل و نقل را در خدمت رسانی به مردم شریف رقم می خورد که عزم و و اراده راسخ تلاشگران و صاحبان صنعت به پشتیبانه فعالان اجرایی بخش حمل و نقل میتوان شاهد حماسه های ماندگار و سرنوشت ساز مشابه روز حمل و نقل برای کشور باشد .

بهادری به تشریح فعالیت و عملکرد حوزه خود در بخش مالی و اداری اشاره کرد وی اظهار کرد فعالیت در راستای تحقق درامدهای پایدار پیشبینی شده در برنامه بودجه با واگذاری 32 باب مکان به صورت استیجاری با کسب درامد 950میلیون ریال در سال تهیه و تنظیم شده است . مراحل ساخت 4 ایستگاه درون شهری اتوبوس ، انعقاد قرار داد خدمات 30 فقره ، بازسازی10 ایستگاه اتوبوس در راستای اجرای ماده 44 ، ایجاد زمینه لازم جهت واگزاری تجهیزات تاکسی بی سیم 133 و خدمات ارائه شده بخش خصوصی و پیگیری بیش از 2000 مورد درخواست مرگ و میر از مهم ترین فعالیت های مذکور در این حوزه دانست . وی نصب 500 تابلو ترافیکی در نقاط مختلف شهر ، نصب چشم گربه ای در 4 نقطه ، خط کشی طولی و ایمن سازی گذرگاه ها و معابر و برگزاری 10 جلسه کلاس آموزشی ترافیک در بوستان ترافیک ، ساخت و اجرا و نصب 4 دستگاه غیر مکانیزه اتوبوس خط واحد شهری از اهم فعالیت های حوزه ترافیک بوده است.

در بخش واحد پایانه مسافر بری : اغاز بیش از 1500 سفر برون شهری از پایانه مسافر بری ، ایجاد امکانات 2 باب انبار توشه مسافر تسهیل در استفاده 7600 متر مربع پارکینگ عمومی ،ایجاد بستر مناسب جهت ارائه خدمات مسافر بر شخصی در مسیر شیروان و بجنورد ، حذف بخش عمده ای از فعالیت های مسافربران شخصی فاقد مجوز در سفر های برون شهری ، کمک به انجام بیش از 800 هزار سفر درون شهری با ارائه خدمات اتوبوس رانی توسط 16 دستگاه ناوگان موجود در 8 ماه امسال، ارائه بیش از 58 روز ماموریت برون شهری جهت همایت از بخش های فرهنگی ورزشی علمی، توسعه محدوده خدماتی اتوبوس رانی به بخش های حاشیه ای از جمله بیمارستان هاشمی رفسنجانی ، کوی وحدت و مناطقی از فجر که تاکنون محروم از خدمات اتوبوس رانی بوده اند.

از عملکرد مهم بخش واحد پایانه مسافر بری و واحد اتوبوس رانی به شمار میرود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان ارائه خدمات حمل و نقل درون شهری بیش از 2000 دانش آموز در سطح شهر کنترل و سازماندهی ، تحت پوشش قرار دادن به 250 نفر از فعالان حوزه بار درون شهری طی امسال ، پیگیری طرح نیاز سنجی و مطالعه سنجی عمومی سطح شهر ، بازرسی 500 ساعت از واحد ها و تاکسی ها در بخش حمل و نقل ، برخورد با متخلفین و سود جویان از اعتماد مردم در حوزه حمل و نقل ، افزایش بیش از 200 نفر در سال جدید به خانواده حمل و نقل شهری ، تحت پوشش قرار دادن بیش از 3000 نفر در ناوگان حمل نقل درون شهری از فعالیت های گسترده واحد تاکسی رانی این سازمان میباشد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 60
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز574
mod_vvisit_counterاین هفته2727
mod_vvisit_counterهفته قبل2149
mod_vvisit_counterاین ماه6170
mod_vvisit_counterماه گذشته15262
mod_vvisit_counterکل بازدیدها368188

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 18.212.92.235
,
امروز : 19, ژانویه, 2019

ساعت

اوقات شرعی