سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

آمادگی کامل پرسنل و تجهیزات خودرویی شهرداری شیروان برای اجرای مانور طرح زمستانه

 

 

"به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" دراجرای مانور طرح زمستانه صبح امروز 96/9/20 ، پرسنل شهرداری شیروان به اتفاق تجهیزات خودرویی سایر دستگاههای خدماتی شهرستان شیروان در مانور فوق شرکت کردند. این مانور از محل میدان معلم آغاز و تا میدان امام علی (ع) ادامه یافت، شرکت کنندگان در مانور مذکور آمادگی و توان خود را برای مقابله با هرگونه بحران در شهرستان شیروان اعلام کردند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 67

"شهردار شیروان":آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.

  

به گزارش" روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری شیروان"شاهرخ شاهرخی "شهردارشیروان"در بازدید از حوزه علمیه آیت ا... حکیم ومکتب الزهرا شیروان درجمع اساتید وطلاب علوم دینی حوزه های مذکور طی سخنانی درباره آموزه های روحانیت با بیان اینکه روحانیت در طول تاریخ آموزه های خود را در قالب هدایت،تبلیغات دینی به جامعه منتقل کرده است ،افزود آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.به گفته وی جامعه،از آن رو که بر اساس معارف اسلامی عملی می کند شاگرد مکتب روحانیت است.

"شهردار شیروان":ادامه داد روحانیت این وظیفه را برخود یک تکلیف می دانسته ومی داند که معارف اسلامی را ازمنابع دینی اخذ کرده وآنرا متناسب با نیازهای زمان وجامعه به زبان روز مردم به آنها منتقل کند.

شاهرخی تکریم از علم،عالم،معلم را یکی از آموزه های روحانیت عنوان کرد.وی با بیان اینکه تفکر روحانیت همان تفکر اسلامی است،افزود: در این تفکر علم محترم شمرده میشود.علم ارزشمند علمی است که درجهت کمال،رشد وسعادت انسان ها بکار گرفته شود.به گفته "شهردار شیروان" یکی از نشانه های رشد جامعه را احترام به علم وعالم بیان کرد و با بیان اینکه دمیدن روح آزادگی وآزادی را در کالبد جامعه یکی دیگر از آموزه های روحانیت دانست.

وی در پایان بازدید خود، به آمادگی وتعامل شهرداری با روحانیون وعلماء شهرتاکید کرد وگفت در چارچوب قانون ومنابع درآمدی شهرداری هرگونه مساعدت را خواهیم داشت.

نظرات (0) کلیک ها: 119

برای کسب آمادگی ها در برابر حوادث طبیعی

 

 

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛تمام پرسنل اداری و خدماتی و امکانات و تجهیزات خودرویی شهرداری شیروان برای مانور فرضی منطقه دوین شیروان بسیج شدند . عصر روز گذشته درپی اعلام مانور فرضی 8/6 ریشتری شرق شیروان در پانزده کیلومتری این شهر از سوی مرآتی مدیریت بحران شهرستان ، مدیریت شهرداری به اتفاق معاونین، کارکنان اعم از اداری و خدماتی و علاوه برآن شهرداری شیروان تمامی امکانات خود را اعم از ماشین های سبک و سنگین، واحدهای شهری،آتش نشانی و تجهیزات خودرویی در مقابل با مانور فرضی منطقه دوین بسیج کردند.  

 

 

  

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 115

مدیران شهرداری شیروان به پاکسازی محیط زیست پرداختند.

 

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛به منظور حفظ و احیاء محیط زیست مدیران شهرداری شیروان به پاکسازی و جمع آوری زباله پرداختند .شاهرخی "شهردار شیروان "به اتفاق شماری از مدیران مجموعه شهرداری ، پاکبانان و جمعی از دوستداران محیط زیست در یک حرکت عمومی به پاکسازی و جمع آوری زباله کمربندی خاتم الانبیاء و مجاور و اطراف میدان کوهنورد پرداختند. 

  

   

"شهردار شیروان" در این مراسم افزود: با مشارکت مردم و همکاری بین بخشی دستگاههای متولی در امور خدمات شهری می توان، یک شهر زیبا و توسعه یافته داشت.

 

شاهرخی با تاکید بر حفظ محیط زیست و نعمتهای خدادادی ، مردم را به رعایت پاکیزگی و نظافت شهرها و محیط های تفرجگاهی سفارش کرد.

 

 

                              

 

                                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 135

شهردار شیروان: سالن چند منظوره مدیریت بحران شیروان نیازمند اعتبار ویژه است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛شاهرخی "شهردار شیروان " در نشست هماهنگی اعضای ستاد بحران شهرداری بر ضرورت تکمیل و راه اندازی سالن چند منظوره مدیریت بحران شیروان درشهرک امام خمینی(ره) تاکید کرد وی از مسئولان استانی وکشوری خواست برای راه اندازی این مرکز اعتبار ویژه ای در نظر بگیرند.

 


 

 

شهردارشیروان افزود: آموزش های پرسنل باید بروز باشد و تمامی امکانات و تجهیزات خودروئی باید آماده بکار باشند، وی بااشاره به اینکه حوادث را نمی شود پیش بینی کرد، اظهار داشت باید در تمامی مراحل پرسنل و امکانات شهرداری آمادگی و توان خود را برای مقابله با زلزله و حوادث طبیعی داشته باشند.

 

شهردارشیروان گفت:این شهرداری تاکنون بیش از اعتبارات موجود در زمینه های مختلف ارائه خدمت به مردم داشته و دارد بویژه در فصل سرد زمستانی.

 

نظرات (0) کلیک ها: 102
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی