سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

همراه و همگام با تلاشگران حمل و نقل در شیروان

همراه و همگام با تلاشگران حمل و نقل در شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی  شهر و شهرداری شیروان

 آئین گرامیداشت 26 آذر از سوی سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان با حضور شهردار ، معاونین ، اعضای شورای اسلامی  مسئولین اداره ی کل حمل و نقل جاده ای استان در محل ترمینال مسافربری برگزار و از خدمات رانندگان و دست اندرکاران بخش حمل و نقل در شیروان تجلیل شد .

 

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان : باتبریک 26 آذر روز حمل و نقل با قدردانی از خدمات قشر راننده افزود این طیف از جامعه در مقابل مشکلات مقاوم ، صبور و جوانمردی خاصی دارد وی از آنان به عنوان موتور پویایی کشور یاد کرد .

و افزود : بخش حمل و نقل در اقتصاد شبیه به خونی است که در بدن انسان جریان  دارد و اگر تمامی بخش های حمل و نقل در اقتصاد وصل شود در جامعه اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد بنابراین باید به این بخش نگاه ویژه نگریست .

محمد محمدزاده قانعی عضو شورای شهر شیروان از فعالیت ها و عملکرد تمام بخش های شهرداری به ویژه بخش حمل و نقل قدردانی کرد و گفت همه با تلاش های وافر خود به دنبال روزی حلال در جامعه هستند .

شهرکی مسئول حراست ادراه کل حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با قدردانی از خدمات بخش حمل و نقل جاده ای بر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ رانندگی در جامعه تاکید کرد .

حجت الاسلام ولی زاده مسئول عقیدتی اداره کل حمل و نقل جاده ای استان با تشریح و جایگاه انسان ها از دیدگاه اسلام افزود افراد هم خوبی ها را باید ستایش کند و هم نواقصی را که می بیند به یک دیگر تذکر و در رفع آن کوشش کند . این روحانی از رانندگان به عنوان طلایه داران هدایت ، مشعلداران نور و انسانیت یاد کرد و گفت انسان ها دارای دو بعد انسانی و حیوانی هستند زیرا در بعد انسانی اگر تلاش کنند به جایگاه اشرف مخلوقات خواهند رسید . وی ادامه داد رانندگان تاکسی ها در جامعه به منزله ی راهنما هستند و می توانند مسائل اجتماعی را هم خوب و هم بد در جامعه نشر دهند .

ولی زاده با خداقوتی به رانندگان گفت آنان در تمام صحنه های انقلاب بوده و هستند زیرا آبروی مردم ، ناموس ، نماد ، رزق و روزی مردم حیاط انسان ها به دست آنان تامین و تعیین می گردد .  در این آئین کیک 26 آذر روز حمل و نقل توسط شرکت کنندگان برش و بین حاضرین توزیع شد . و در پایان مانور خودرویی در سطح شهر انجام گرفت 


نظرات (0) کلیک ها: 128

كمك 130 ميليون توماني شهرداري شيروان به كتابخانه هاي عمومي

كمك 130 ميليون توماني شهرداري شيروان به كتابخانه هاي عمومي


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان
شهردار شيروان : فرهنگ كتابخواني بهترين ظرفيت براي مقابله با جنگ نرم است شاهرخ شاهرخي تأكيد كرد : توصعه فرهنگ كتاب خواني در جامعه بهترين ظرفيت براي مقابله با جنگ نرم است وي ادامه داد كتابخواني به عنوان يك نياز در جامعه بايد در سبد مصرفي خانواده ها قرار گيرد. مديريت شهري شيروان گفت : استفاده از كتاب هاي سودمند مي تواند  به ارتقاي بصيرت منجر شود. از اين رو خواندن كتاب هاي سودمند همانند جويباري است كه ريشه هاي علم و آگاهي و انديشه بشري را سيراب و فطرت پاك انسان را شاداب نگه مي دارد. شاهرخي افزود افتخار خادمان فرهنگي در اركان مديريت شهري و شهرداري اين است كه توجه ويژه به كتاب و كتابخواني و مباحث آن دارند. عضو شوراي فرهنگ عمومي شيروان بيان داشت كتابخانه هاي به عنوان سنگر و كتاب به عنوان يك سلاح كار آمد و خواندن آن به عنوان استفاده از اين سلاح سودمند مي تواند مسائل ضد فرهنگي را خنثي سازد. شهردار شيروان : توصعه كتابخوانه ها و تجهيز آنها و همچنين جذب جوانان به اين پايگاه هاي علمي و ترويج مطالعه جوانان عزيز را از خطرات فرهنگي نجات و جامعه را بيمه مي كند.

نظرات (0) کلیک ها: 273

اغاز دوره های آموزشی خیاطی مقدماتی خانواده پرسنل شهرداری شیروا

آغاز دوره های آموزشی خیاطی مقدماتی خانواده پرسنل شهرداری شیروان


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

نخستین دوره آموزشی خیاطی مقدماتی خانواده پرسنل شهرداری ( همسران و فرزندان) در محل اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان آغاز شده است . در این دوره ی آموزشی خانواده پرسنل به صورت رایگان آموزش های مرتبط را فرا میگیرند.

نظرات (0) کلیک ها: 274

شرکت پرسنل آتش نشانی در مانور طرح زمستانه شهر شیروان

شرکت پرسنل آتش نشانی در مانور طرح زمستانه شهر شیروان

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

صبح امروز پرسنل آتش نشانی شیروان با تمام توان و مجهز به وسایل نقلیه و امکانات خودرویی در مانور طرح زمستانه شهرستان شیروان در کنار سایر دستگاهای خدماتی حضور فعال داشتند.

 


نظرات (0) کلیک ها: 274

تفاهم نامه آموزشی فی ما بین جهاد دانشگاهی و شهرداری امضا شد.

تفاهم نامه آموزشی فیمابین جهاد دانشگاهی و شهرداری شیروان امضا شد


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

به منظور توسعه همکاری ها و بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های موجود و گسترش فعالیت های آموزشی و فرهنگی ، تفاهم نامه آموزشی همکاری فیمابین جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی و شهرداری شیروان منعقد گردید . این تفاهم نامه بر اساس نیاز ها و الویت های هر دو نهاد فرهنگی است که زمینه های همکاری عبارتند از : تعامل و همکاری های دو جانبه جهت ارائه خدمات عمومی به شهروندان ، ایجاد پایگاه سلامت ، برگزاری همایش ، کارگاه و سمینار در زمینه های مدیریت روانشناسی و هنری و ، اجتماعی ... جهت توسعه آموزش های عمومی برای شهروندان همکاری ، و توسعه در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی در حوزه های مختلف به شهروندان ، گسترش فعالیت های مشترک فرهنگی در حوزه های مختلف خبر گزاری ایسنا ، ایکنا و مرکز افکار سنجی ، برگزاری همایشها ، سمینار ها ، نشست های تخصصی ، آزمون های استخدامی ...

و دوره های تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت ضمن خدمت کارکنان از مهم ترین توافق های به عمل آمده بود.

نظرات (0) کلیک ها: 275
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز59
mod_vvisit_counterدیروز574
mod_vvisit_counterاین هفته2735
mod_vvisit_counterهفته قبل2149
mod_vvisit_counterاین ماه6178
mod_vvisit_counterماه گذشته15262
mod_vvisit_counterکل بازدیدها368196

بازدیدکننده جاری : 12
آدرس آی پی : 18.212.92.235
,
امروز : 19, ژانویه, 2019

ساعت

اوقات شرعی