سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

حضور فعالانه مدیریت ارکان شهری در تشییع جنازه فرهنگیان شیروان

 

    

   

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" پیش از ظهر امروز سه شنبه مدیریت ارکان شهری شیروان متشکل از "شهردار " معاونین، کارکنان مجموعه شهرداری ، سرپرست و کارکنان اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان به همراه "رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیروان "در کنار اقشار مختلف مردم و مسئولان در تشییع پیکر پاک سه تن از فرهنگیان شیروان که در سانحه تصادف محور اسفراین به بجنورد روز گذشته اتفاق افتاده بود، فعالانه شرکت کردند .

 

در این آیین "شهردار " "رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیروان" طی پیام مشترکی این ضایعه بزرگ را به خانواده این عزیزان و جامعه فرهنگیان شیروان ابراز کردند.

 

پیام تسلیت" شهردارواعضای شورای اسلامی شیروان " درپی ضایعه درگدشت سه نفرازفرهنگیان وفرهیختگان عزیز شهرستان:

انالله واناالیه راجعون

حادثه دلخراش سانحه رانندگی معلمان ارجمندكه به درگذشت سه تن از آن عزيزان ، داغی جانسوز بردل و آهی جانگداز بر نهاد همگان نهاد .

اينجانبان در نهايت تأثر و تألم خاطر، غمگنانه درگذشت آن معلمان فقيد را به خانواده های داعدیده جامعه فرهيخته فرهنگيان،  تعزيت گفته واز درگاه خداوند غفار برای آن عزيزان سفركرده غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان، صبر و شكيبايی مسئلت داریم.

           حسن اسکندریان                                                                       شاهرخ شاهرخی

   رئیس شورای اسلامی شیروان                                                               شهردار شیروان

نظرات (0) کلیک ها: 210

نایب رئیس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شیروان گفت : اگر مقوله فرهنگ با ماهیت دینی و ولایی در جامعه نهادینه شود ؛ تکلیف شناسی ، وظیفه شناسی و تکلیف گرایی زنده شده است .

 

  به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" " محمد محمدزاده قانعی "در نشست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی افزود این کمیسیون بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان است . وی خواستار تهیه یک شاخص از وضعیت کنونی و وضعیت مطلوب فرهنگی شد و گفت : باید مسیر در حرکت رو به رشد این شاخصها ، هر ماه یکبار وضعیت فرهنگی بررسی شود تا بتوان ارزیابی درستی از وضعیت فرهنگی شهرستان بدست داد . 

 "نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان " کمیسیون فرهنگی اجتماعی را بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان دانست؛ این مسئول فرهنگی اظهار کرد فرهنگ دینی و ولایی نیاز جدی امروز جامعه است و فرهنگ عاری از این هویت می تواند انسان را از مرز انسانیت خارج سازد . "محمدزاده قانعی " افزود بالابردن احساسات دینی و فرهنگی و ولایت پذیری در حوزه فردی ، اجتماعی و نظام سیاسی ما را دربرابر آسیبها بیمه می کند .

 

 

نجفعلی روشن "عضو شورای اسلامی" افزود نباید سلایق شخصی افراد مد نظر قرار گیرد و عدالت فرهنگی باید در شهرستان بصورت عادلانه توزیع شود . این مسئول فرهنگی افزود نیاز است ارزشیابی ، نظارت ، پیگیری و نقد کارها لحاظ شده و برنامه ریزی همراه با طرح و برنامه باید از اولویتهای این کمیسیون در شهرشیروان باشد . وی با اشاره به حساسیت مقوله فرهنگ اظهار داشت باید در این مدیریتها اهداف همراه با راهکارها مشخص شود و گروههای تحقیقی اوضاع را مد نظر داشته و مرتب بررسی کنند .

 

حجت الاسلام مجید حاجی زاده "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان"با تاکید بر اینکه باید به مسائل فرهنگی و دینی بعنوان یک تکلیف الهی نگریست افزود چرا که حوزه فرهنگ و دین هویت یک ملت را تشکیل می دهد . این مسئول فرهنگی اظهار داشت البته کار فرهنگی دشوار و هزینه بردار و پر مسئولیت است "حاجی زاده "مسائل فرهنگی را مهمترین دغدغه رهبری و مسئولان عالی نظام دانست و اضافه کرد زیر بنای هر جامعه فرهنگ آن است. وی افزود کسانیکه در امور فرهنگی پیشرو هستند ، اجر بزرگی دارند و اهل خیر بودن در فرهنگ دینی و ملی ما بسیار مقدس است. او ساختن جامعه را در گرو اعتلای فکر و اندیشه بیان کرد . وی گزارش از عملکرد و فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام اداره فرهنگی اجتماعی را به استحضار حاضرین رسانید و خواستار توجه ویژه به این اداره از نظر بودجه و امکانات خودرویی شد، در این نشست مباحثی همچون حق الزحمه مربیان ، وضعیت بررسی کانونهای آگهی تبلیغات و ... مطرح شد.    

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 157

رئیس شورای اسلامی شهر شیروان : خدمات پرسنل بیمارستان پاداش اخروی را به دنبال دارند .

 

  

  

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" صبح امروز در پنجمین روز از هفته حقوق شهروندان روز شهروند و بیماران، سرپرست ، کارکنان اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان به اتفاق رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شیروان با حضور در بیمارستان آیت ا... هاشمی رفسنجانی شیروان از بیماران بستری شده در این بیمارستان عیادت و دلجویی کردند.

 


 

 

حسن اسکندریان "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان" کار و فعالیت کارکنان خدوم بیمارستان را مصداق اجر معنوی توصیف کرد و افزود هیچگاه خدمات شما فراموش نخواهد شد.

 

حجت الاسلام مجید حاجی زاده "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان" گفت دین مبین اسلام در بعد زندگی اجتماعی تاکید بسیاری بر رعایت آداب معاشرت اجتماعی دارد که یکی از این موارد آداب معاشرت اجتماعی عیادت از بیماران است که در واقع جزیی از حقوق واجب مسلمانان می باشد . سپس حاضرین از بخشهای مختلف بیمارستان مذکور بازدید کردند .

 

در این بازدید دکتر سید رضا حسینی "ریاست بیمارستان" گزارشی از فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام این بیمارستان را تشریح و بر مساعدت شهرداری با بیمارستان تاکید کرد

 


 

 

نظرات (0) کلیک ها: 217

شاهرخی شهردار شیروان : 68 طرح عمرانی، فرهنگی، زیباسازی توسط شهرداری اجراء می شود.

 

  

به گزارش "روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" شاهرخ شاهرخی "شهردار شیروان" در نشست ستاد بازآفرینی این شهرستان افزود اکنون شهر شیروان دارای1400هکتار بوده که جمعیتی را افزون بر 82 هزار نفر تحت پوشش قرار داده است، به گفته وی ازاین میزان 120هکتار بافت فرسوده و 190 هکتار سکونتگاه غیر رسمی است . دبیر ستاد بازآفرینی مهمترین شاخص پروژه های بازآفرینی پایدار شهری را تپه ارگ نادری اعلام کرد.

 

شاهرخی : احداث بوستان کودک ، کارگاه تولیدی ، ساماندهی رودخانه چایلق- را از دیگر پروژه های بازآفرینی پایدار شهری عنوان کرد . وی گفت در 4 منطقه سکونتگاه شهر شیروان 68 طرح با اعتباری افزون بر هفتصد میلیارد ریال توسط شهرداری در حال اجراء است.در نشست ستاد بازآفرینی شهرستان شیروان 1820 میلیارد ریال اعتبار مصوب شد .


نظرات (0) کلیک ها: 204

چهل تن از پرسنل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان در مقابله با بیماریهای واگیر و غیر واگیر واکسینه شدند .

 

  

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان، پیش از ظهر امروز سه شنبه 28/09/96 در سال جاری نخستین دوره آموزشی پرسنل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان با عنوان بیماریهای واگیر و غیر واگیر با مشارکت مرکز بهداشت شهرستان شیروان انجام گرفت ، در این دوره آموزشی که چهل تن از پرسنل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان حضورداشتند آموزشهای اصولی را فرا گرفتند و در پایان مرحله اول واکسیناسیون هپاتیت و کزاز را تزریق کردند. 

 

نظرات (0) کلیک ها: 127
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز111
mod_vvisit_counterدیروز398
mod_vvisit_counterاین هفته111
mod_vvisit_counterهفته قبل2252
mod_vvisit_counterاین ماه7526
mod_vvisit_counterماه گذشته11980
mod_vvisit_counterکل بازدیدها446127

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.81.166.196
,
امروز : 22, آوریل, 2018

ساعت

اوقات شرعی