سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

80نفر از پرسنل واحد عمران شهرداری شیروان در مقابل بیماری های هپاتیت و کزاز ، واکسینه شدند.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان، مدیر فنی کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شهرداری شیروان از فراگیری آموزشهای بیماریهای واگیر و غیر واگیر پرسنل عمران شهرداری شیروان خبر داد. 

 

 

حسین زاده افزود: هشتادنفر از پرسنل واحد عمران شهرداری شیروان با مشارکت مرکز بهداشت این شهر با حضور یک روزه خود آموزشهای بیماری های واگیردار و غیرواگیردار را فراگرفتند. همچنین شرکت کنندگان در برابر بیماریهای هپاتیت و کزاز تواما واکسینه شدند.

نظرات (0) کلیک ها: 101

شهردار شیروان : تعامل و همگرایی ارگانها در روند پیشرفت و توسعه شهر میسر است.

 گ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان، شاهرخی شهردار شیروان در دیدار با نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح فعالیتهای شهرداری شیروان، خواستار توجه همه ادارات و ارگانها به شهرداری برای رشد و توسعه این شهرستان شد. وی با اشاره به صبغه فرهنگی اجتماعی این شهر گفت تا رسیدن به وضعیت مطلوب فرهنگها، راه وجود دارد که این امر را می طلبد که همه با عزم جدی تلاش مضاعف داشته باشند . 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر عزیزی نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از خدمات شهرداری و پرسنل زیرمجموعه افزود ما آمادگی هر کاری را برای پیشرفت شهرمان داریم، نه دنبال جناح سیاسی و نه دنبال رقیب و قوم گرایی هستیم بلکه آنچه در توان داریم در طبق اخلاص گذاشته و برای شهرستان و حفظ منافع عمومی مردم تلاش خواهیم کرد.

نظرات (0) کلیک ها: 109

حضور ارکان مدیریت شهری در آئین معارفه فرماندار جدید شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: سرپرست شهرداری شیروان به اتفاق رئیس شورای اسلامی شهر ، سایر اعضاء محترم شورا و سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان در آئین معارفه فرماندار جدید شیروان شرکت و از خدمات مهندس صفایی فرماندار سابق این شهرستان قدردانی کردند.

 

 

 

 

 


به روایت تصویر:

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 264

پیام تسلیت و ابراز همدردی ارکان مدیریت شهری با هموطنان عزیز کرمانشاهی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ در پی زلزله ای که در مناطق غربی کشور بویژه استان کرمانشاه، حسن اسکندریان "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان" و شاهرخ شاهرخی "شهردارشیروان" در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدیده و آرزوی صحت و سلامت برای مجروحان و آسیب دیدگان این حادثه آمادگی شهرداری را برای کمک به آسیب دیدگان اعلام کرد.

 

 


 

متن پیام مدیریت ارکان شهری بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حادثه زلزله در مناطق غربی کشور بویژه استان کرمانشاه و جان باختن و مجروح شدن و وارد آمدن خسارات مادی به جمعی از هموطنان عزیز در استان کرمانشاه، موجب تألم و تأثر گردید.

اینجانبان ضمن همدردی با خانواده های داغدار و آرزوی سلامت و صحت برای بازماندگان و آسیب دیدگان، از خداوند متعال علو درجات را برای مرحومین و شفاء و سلامت را برای مصدومین و مجروحین این حادثه مسئلت می نماییم و امادگی این نهاد را برای کمک رسانی به مصدومان اعلام می نماییم

 

 

 

                         حسن اسکندریان                                                            شاهرخ شاهرخی

                   رئیس شورای اسلامی شهر شیروان                                              شهردار شیروان

نظرات (0) کلیک ها: 155

شهردار شیروان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در جلسه روز یکشنبه اعضای شورای اسلامی شهر شیروان "شاهرخ شاهرخی شیروان" بعنوان شهردار شیروان انتخاب شد.

 


 

حسن اسکندریان "رییس شورای اسلامی شهر شیروان" دراین باره گفت: در جلسه روز گذشته اعضا شورای اسلامی شهر شیروان "شاهرخ شاهرخی شیروان" با شش رای موافق به عنوان شهردار شیروان انتخاب شد.

 

"شاهرخ شاهرخی شیروان" اکنون دانشجوی دکتری جغرافیای شهری و سابقه سه دوره عضویت در دوره های سوم ، چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر شیروان را به عهده دارد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 349
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی