سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

دبیر شورای اسلامی شهر شیروان :سالمندان سرمایه های اصلی جامعه هستند.

 

 

"به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" صبح امروز در چهارمین روز از هفته حقوق شهروندی سرپرست ، کارکنان و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شیروان با حضور در مرکز خانه سالمندان هاجر ( زنان ) این شهر از مقام و تکریم سالمندان تجلیل کردند.


زهرا قلی زاده "عضو و دبیر شورای اسلامی شهر شیروان "در این دیدار گفت سالمندان سرمایه های اصلی شهر هستند و حضور آنها باعث برکت شهر می شوند، وی خاطر نشان کرد تمام مردم و مسئولان باید در راستای حفظ حرمت و نگهداری این گنجینه های ارزشمند تلاش کنند و از تجارب و اندوخته های راهگشای آنان بهره گیرند. این مسئول فرهنگی اظهار داشت در اسلام به جایگاه رفیع سالخوردگان توجه ویژه شده است که احترام و تکریم والدین و سالمندان از نظر جایگاه انسانی و اعتقادی و درجات معنوی پس از عبادت پروردگار قراردارد.

 

حجت الاسلام مجید حاجی زاده "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان "با بیان اینکه احترام به والدین و افراد سالخورده بر همه ما واجب است افزود ما بعنوان فرزندان این افراد باحضور در آسایشگاه و دلجویی از سالمندان می توانیم باعث افزایش روحیه آنان باشیم. سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان تاکید کرد تجربه های سالمندان می تواند چراغ راه زندگی جوانان باشد زیرا ارزش درسهایی که از زندگی سالمندان می توان آموخت به اندازه یک عمر زندگی است و نمی توان قیمتی برای آن در نظر گرفت ، زیرا آنگونه که پیامبر اسلام فرمودند وجود پیران و سالخوردگان در جامعه سبب افزایش رحمت و لطف پروردگار و گسترش نعمت های الهی بر مردم است و افرادی هستند که تلاطم را به آرامش تبدیل می کنند.

نظرات (0) کلیک ها: 207

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان:رانندگان حوزه حمل و نقل را کالبد اصلی و ستون فقرات اقتصاد دانست.

  

 

"به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان "شاهرخ شاهرخی "شهردارشیروان" با قدردانی از مسئولان و رانندگان حوزه حمل و نقل را کالبد اصلی و ستون فقرات اقتصاد دانست وی با اشاره به نشانه های خلقت انسان افزود : انسان از نشانه های خلقت بهره گرفته و صنعت حمل و نقل امروزی را بوجود آورد. وی ادامه داد اگر ما یک سیستم حمل و نقل کارآمد داشته باشیم و با رعایت نظم ، قانون و کار صادقانه مردم را به استفاده از وسایل نقلیه عمومی تشویق کنیم و از سوی مردم اگر خدمات خوب از ناوگان حمل و نقل دریافت کنند. تمایل بیشتری به استفاده از این سیستم نشان خواهد داد.

 

 

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان رانندگان حمل و نقل شهری سفیران فرهنگی هستند .

 

محمد محمدزاده قانعی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان امروز در همایش بزرگ حمل و نقل و تجلیل از رانندگان نمونه با تبریک 26 آذر روز حمل و نقل افزود اهمیت حمل و نقل بر کسی پوشیده نیست ، وی اظهار داشت صنعت حمل و نقل از ارگان مهم هر کشور بشمار می رود که امروزه در دنیای کنونی شاهد پیشرفت آن هستیم.وی ادامه داد این صنعت نقش مهمی را در توسعه و رشد اقتصادی کشور دارد.

 

محمدزاده قانعی از رانندگان حمل و نقل به عنوان سفیران فرهنگی در جامعه یاد کرد و تصریح کرد منبع فرهنگ غنی در شهرستان را رانندگان شکل می دهند که روزانه با مسافر در ارتباطند و اگر خوب عمل کنند می توانند فرهنگ و ادب را در شهرستان به روشنی به دیگران منتقل سازند . وی تاکید کرد بایستی حمل و نقل درون شهری را گسترش داد و زیر ساختهای حمل و نقل عمومی را فراهم ساخت.

 

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 205

آمادگی کامل پرسنل و تجهیزات خودرویی شهرداری شیروان برای اجرای مانور طرح زمستانه

 

 

"به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" دراجرای مانور طرح زمستانه صبح امروز 96/9/20 ، پرسنل شهرداری شیروان به اتفاق تجهیزات خودرویی سایر دستگاههای خدماتی شهرستان شیروان در مانور فوق شرکت کردند. این مانور از محل میدان معلم آغاز و تا میدان امام علی (ع) ادامه یافت، شرکت کنندگان در مانور مذکور آمادگی و توان خود را برای مقابله با هرگونه بحران در شهرستان شیروان اعلام کردند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 242

رئیس آتش نشانی شیروان مطرح کرد : دانش آموزان 44 آموزشگاه ، آموزشهای مرتبط با آتش نشانی را فرا گرفتند .

  

 

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان : جعفر حیدری رئیس آتش نشانی شیروان افزود از ابتدای سال تا کنون در 44 آموزشگاه شیروان دوره های آموزش مرتبط با آتش نشانی برگزار شد. این میزان آموزشگاه شامل دبیرستان، مدارس ابتدایی، مهد کودک را شامل می شود.

 


 

 

به گفته وی آموزشهای مرتبط با آتش نشانی در قالب 10750نفر ساعت بروز بوده است. حیدری به خانواده ها و دانش آموزان توصیه کرد که در فصل زمستان مسائل ایمنی را در وسایل گرمایشی رعایت کنند.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 142

"شهردار شیروان":آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.

  

به گزارش" روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری شیروان"شاهرخ شاهرخی "شهردارشیروان"در بازدید از حوزه علمیه آیت ا... حکیم ومکتب الزهرا شیروان درجمع اساتید وطلاب علوم دینی حوزه های مذکور طی سخنانی درباره آموزه های روحانیت با بیان اینکه روحانیت در طول تاریخ آموزه های خود را در قالب هدایت،تبلیغات دینی به جامعه منتقل کرده است ،افزود آموزه های روحانیت چیزی جز معارف اسلامی والهی نبوده است.به گفته وی جامعه،از آن رو که بر اساس معارف اسلامی عملی می کند شاگرد مکتب روحانیت است.

"شهردار شیروان":ادامه داد روحانیت این وظیفه را برخود یک تکلیف می دانسته ومی داند که معارف اسلامی را ازمنابع دینی اخذ کرده وآنرا متناسب با نیازهای زمان وجامعه به زبان روز مردم به آنها منتقل کند.

شاهرخی تکریم از علم،عالم،معلم را یکی از آموزه های روحانیت عنوان کرد.وی با بیان اینکه تفکر روحانیت همان تفکر اسلامی است،افزود: در این تفکر علم محترم شمرده میشود.علم ارزشمند علمی است که درجهت کمال،رشد وسعادت انسان ها بکار گرفته شود.به گفته "شهردار شیروان" یکی از نشانه های رشد جامعه را احترام به علم وعالم بیان کرد و با بیان اینکه دمیدن روح آزادگی وآزادی را در کالبد جامعه یکی دیگر از آموزه های روحانیت دانست.

وی در پایان بازدید خود، به آمادگی وتعامل شهرداری با روحانیون وعلماء شهرتاکید کرد وگفت در چارچوب قانون ومنابع درآمدی شهرداری هرگونه مساعدت را خواهیم داشت.

نظرات (0) کلیک ها: 274
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز111
mod_vvisit_counterدیروز398
mod_vvisit_counterاین هفته111
mod_vvisit_counterهفته قبل2252
mod_vvisit_counterاین ماه7526
mod_vvisit_counterماه گذشته11980
mod_vvisit_counterکل بازدیدها446127

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.81.166.196
,
امروز : 22, آوریل, 2018

ساعت

اوقات شرعی