سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

معاونت جدید توسعه مدیریت و منابع شهرداری شیروان منصوب شد .

به گزارش "روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان " به موجب حکم صادره از سوی شاهرخ شاهرخی "شهردار شیروان" اسحق ربیعی به عنوان "معاونت جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری شیروان "منصوب شد.

 


 

و از خدمات معاونت پیشین توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری قدردانی گردید ، پیش از این "عبدالرضا نورانی" این مسئولیت را بر عهده داشت .

 


نظرات (0) کلیک ها: 167

تبریک حلول سال نو توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شیروان

به مناسبت حلول سال نو، فرارسیدن عید نوروز را به مردم فهیم دارالمصلین شیروان در پیامی بشرح ذیل تبریک گفتند:

 


 

بسم الله الرحمن الرحیم:

یا مقلب‌القلوب والابصار یا مـدبـراللیـل والنهـار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار یکی از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی است که می‌توان با تماشای آن، راهی به‌سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، و واژه‌هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سرزندگی، پاکی، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می‌بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تأمل و تعمق کنیم.

در سالی که گذشت به برکت الطاف لایزال الهی و اعتماد شما همشهریان عزیز خداوند توفیقی عنایت نمود تا به‌عنوان خادمین به ملت در شهر شیروان به‌عنوان خدمتگزار مردم باشیم که با آنها سالهای متمادی زندگی کرده و از نزدیک مشکلات آنها را درک و بر همین مبنا سعی، تلاش و همت صادقانه همه همکارانمان در مجموعه شهرداری، تنها برای عمران و آبادی شهری بوده که سالیان سال زادگاه بزرگ‌مردان و اندیشمندانی بوده و هم‌اکنون مردمان فهیم و قدرشناسمان هرروز چشم به فعالیتهای روزانه ما دارند تاشاهدتصمیم های نو واینده ای که همه امیدواریم بهترازگذشته باشد را بیشتر از دیروز احساس نمایند.

سنگین امانتی که بر دوش مان گذاشته‌شده تنها زمانی ما را در نیل رسیدن به اهدافمان نزدیکتر خواهد نمود که پشتوانه آن راهنمایی، حمایت و استفاده از نظریات سازنده شما فرهیختگان وصاحب نطران باشد. اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شما بزرگواران برای تحقق آرزوها و آرمان‌های مشترکمان هستیم.

نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شیروانی آباد و توسعه‌یافته و تحقق یک زندگی شایسته تر توأم با معنویت، آرامش، امید . نشاط و دستیابی به کمال، لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانبان فرارسیدن نوروزباستانی وحلول سال نوراخدمت ملت شریف خاصه شهروندان شیروانی تبریک وتهنیت عرض نموده ودرسال ۱۳۹۷ سالی سرشار ازبرکت.شادابی پیروزی.مهر.دوستی ومعنویت برای هموطنان به ویژه همشهریان عزیز شیروانی ارزومندیم.

 

یامقلب .قلب. ما.دردست توست

یامحول حال ماسرمست توست

کن توتدبیری که لیل ونهار

حال قلب ماشود همچون بهار

 

                                                                  شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شیروان

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 134

تصویب دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 97 توسط شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان:  تعرفه عوارض و بهای خدمات محلی مورد عمل سال 1397 شهرداری شیروان که در جلسه مورخ 96/11/14 به شماره3929/ش شـورای اسلامی شهر شیروان به تصویب رسید، که باید بعد از تأیید دیگر مراجع صالح و در صورت تأیید توسط استانداری و ابلاغ کتبی به شهرداری، قابلیت اجرایی دارد.

 

 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان از تدوین دفاتر تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری خبر داد و گفت: طبق قانون، تعرفه عوارض و بهای خدمات بعد از سیر مراحل قانونی، معتبر و اجرایی خواهد بود.

 

وی افزود: تعرفه عوارض شهرداری، باید بعد از تصویب در شورای اسلامی شهر، به تأیید دیگر مراجع صالح برسد و در صورت تأیید توسط استانداری و ابلاغ کتبی به شهرداری، قابلیت اجرایی دارد. درج تصویر صفحات تعرفه در پرتال اطلاع رسانی شهرداری یا در دسترس قرار گرفتن نسخه تعرفه به هر نحو در ید اشخاص، دلیل بر نهایی و اجرایی بودن تعرفه نیست.نظرات (0) کلیک ها: 344

تبریک پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصرالدین طوسی و روز مهندس

 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان با اشاره پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصرالدین طوسی و روز مهندس از مراسم تجلیل از مهندسان شهرداری شیروان خبر داد.

 

 

حسن اسکندریان"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و شاهرخ شاهرخی"شهردار شیروان" در این مراسم گفتند: مهندسان؛ نقشی اساسی در توسعه ی فناوری و ایجاد توانمندی های عمرانی کشور داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغال زایی در کشور است که علاوه بر تسریع در رشد اقتصادی، آثار اجتماعی مناسبی را برای جامعه به ارمغان می آورند.

نظرات (0) کلیک ها: 258

رئیس شورای اسلامی شهر شیروان : شورای دانش آموزی تمرین مشارکت و مسئولیت پذیری است .

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" "حسن اسکندریان" "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان" در دیدار با شماری از اعضای شورای دانش آموزان دختر این شهر گفت : تکریم دانش آموزان ، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در آنان ، تمرین مشارکت جویی و مسئولیت پذیری با توجه به خواسته های دانش آموزان و توسعه فعالیتهای فرهنگی در زمینه های مختلف گروهی در آنها از جمله اهداف تشکیل شوراهای دانش آموزی است . 

وی خاطر نشان کرد : دانش آموزان منابع سرشاری از توانایی هستند که می توان با قرار دادن این تواناییها در یک چارچوب و سیستم آنها به نفع بالندگی و توسعه بکارگرفت ؛ اسکندریان تاکید کرد شوراهای دانش آموزی باید با شهرداری و شورای اسلامی شهر در زمینه های مختلف شهری تعامل داشته باشند .

 

"محمد محمدزاده قانعی ""عضو و نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان "افزود : شیروان به عنوان دومین شهر با سواد استان یکی از بهترین شهرهای استان به شمار می رود و این مهم به دلیل فعالیتهای ثمربخش شهروندان خصوصا دانش آموزان ، دانشجویان و نخبگان در عرصه های مختلف می باشد که همیشه یار و یاور مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر بوده اند .

 

"نجفعلی روشن "بوانلو عضو دیگر شورای اسلامی شهر شیروان گفت : مهمترین نقش شوراهای دانش آموزی آماده سازی دانش آموزان در ورود به اجتماع و مشارکت در فعالیتهای اجتماعی است .

وی در ادامه تصریح کرد : برای اهمیت دادن به مشارکت دانش آموزان در عرصه های مختلف اجتماعی باید به شکلهای گروهی اهمیت داد و به تصمیم دانش آموزان در این تشکلها بها داده شود . "روشن "با تاکید بر این نکته که شوراهای دانش آموزی باید با شهرداری و شورای اسلامی شهر در ارتباط بوده و مسائل و مشکلات شهر و مدرسه را منتقل نمایند . وی اضافه کرد : در ارتباط دو سویه و در فضای همکاری و تفاهم است که دانش آموزان می توانند مشاوران خوبی برای شوراهای اسلامی شهر یا روستا باشند .

نظرات (0) کلیک ها: 304
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز181
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته529
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2873
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460867

بازدیدکننده جاری : 3
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی