سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

روابط عمومی: افتتاح ایستگاه پلیس در پارک کوثر؛ گامی دیگر در امنیت بیشتر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش حضور شهروندان در تفرجگاه ها، بوستان های عمومی و نقاط مختلف این شهر، حضور پلیس با هدف برقراری امنیت با جدیت دنبال می شود. یکی از اماکنی که پلیس همواره حساسیت بالایی را در حفظ امنیت آن لحاظ می کند، پارک ها و بوستان های عمومی است که با توجه به حضور خانواده ها و مسافران در آن، حفظ آرامش خاطر مردم در اینگونه فضاها در دستور کار ویژه پلیس قرار می گیرد.

 


 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" با اشاره به افتتاح یک باب ایستگاه پلیس در پارک کوثر به عنوان اقدام مشترک مدیریت شهری و فرماندهی انتظامی شیروان؛ گفت: به طور طبیعی با آغاز فصل تابستان، حضور خانواده ها اعم از بومی و مسافران و زائران آقا علی بن موسی الرضا(ع) در تفرجگاه ها و پارک های شهری و محله ای پر رنگ تر می شود. به همین خاطر نیروی انتظامی شیروان نیز دقت نظر بسیاری را در برقراری امنیت خانواده ها و برخورد با هنجار شکنان در چنین اماکنی اعمال می کند.

 

آریان فرد یاد آور شد: پیرو برنامه ریزی های طراحی شده، بنا و عزم شهرداری بر تعامل مطلوب و سازنده با شهروندان و دستگاه های ذیربط و لحاظ کردن اطلاع رسانی وآگاهی بخشی در فضایی توام با همدلی است، تا با فرهنگ سازی هر چـه بیشتر، رویکرد ایجابی- اجتماعی پلیس بیش از پـیش تقویت و اصل پیشگیری به نحو هر چه مـطلوب تری عملیاتی و اجرا شود.

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 150

فرهاد زراعتکار: مهندسی ترافیک را در شهر شیروان در دستور کار قرار داده ایم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با اجرایی نمودن مفاد بند 18 ماده 55 قانون شهرداری ها در تعیین میدان عرضه ارزاق عمومی برای ساماندهی دست فروشان و هم کاهش ترافیک، صیانت از حقوق مردم در نظارت بر بهداشت و سلامت و قیمت محصولات قابل عرضه، مدون تر شد.

 


 

فرهاد زراعتکار"معاون خدمات شهری شهرداری شیروان" در جلسه توجیهی ویژه صاحبان صنوف سیار و دست فروشان که با حضور دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر شیروان و مدیران واحدهای زیربط شهرداری در روز پنج شنبه مورخ چهاردهم مرداد 1395 برگزار شد، گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی معابر با محوریت پیشگیری از وقوع جرم(حادثه رانندگی و ...)، نیز صیانت از حقوق مردم در باب بهداشت و سلامت و قیمت کالاها، با اعمال مفاد بند 18 ماده 55 قانون شهرداری ها در تعیین میدان عرضه ارزاق عمومی، امکان کنترل و نظارت مراجع صالح فراهم تر شد.

 

 

 

معاون خدمات شهری شهرداری شیروان افزود: مهندسی ترافیک را هم در شهر شیــروان در دستور کار قرار داده ایم.

 


 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 138

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با استاندار خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ با تصمیم دولت تدبیر و امید، طی روزهای اخیر محمدرضا صالحی به عنوان هشتمین استاندار خراسان شمالی انتخاب شد و جایگزین سیدعلی‌اکبر پرویزی شد و بعنوان نماینده عالی دولت در استان فعالیت خود را با دعای خیر وزیر کشور، امام جمعه بجنورد، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر بزرگان و معتمدین استان آغاز کرد.

 
در همین راستا، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شیروان بمنظور عرض تبریک و خوشامدگویی و دیدار با استاندار جدید استان خراسان شمالی در محل کار وی حضور یافتند و بر آمادگی مدیریت شهری برای هرگونه همکاری با استانداری خراسان شمالی در زمینه اعتلای خدمات رسانی به شهروندان تاکید کردند.استاندار خراسان شمالی ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شیروان ، ابراز امیدواری کرد: مدیریت شهری همسو با اهداف دولت تدبیر و امید برای ارایه خدمتی متفاوت به شهروندان در سایه اتحاد، همدلی و وحدت آستین همت بالا بزند.محمدرضا صالحی اظهار داشت: استانداری خراسان شمالی با تقدیر از فعالیت های مطلوب شهرداری شیروان در زمینه های عمرانی، خدمات شهری، حمل و نقل عمومی، توسعه فضای سبز و احداث پارکها، توسعه فرهنگی، مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و... برای حمایت تمام قد از اقداماتی که عمران و آبادانی هر چه بیشتر شیروان رقم بزند، آمادگی کامل دارد و امیدوارم این وحدت و یکدلی تا آخرین روز خدمت برقرار باشد.این مسئول اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم و پل ارتباطی میان دولت و ملت قابل احترام هستند و همه مسئولان در سایه عمل به قانون و احترام به حقوق شهروندی بایستی زندگی آسوده تری برای مردم رقم بزنند.

 

هما کلالیان "رییس شورای اسلامی شهر" و جعفر بورنگ "شهردار شیروان" نیز در این دیدار جداگانه ضمن تبریک و خوشامدگویی و ابراز رضایت از انتصاب شایسته محمدرضا صالحی به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی اظهار داشتند: اعضاء شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری همچون گذشته آمادگی تعامل و همکاری با مجموعه استانداری در زمینه های مشترک را دارند و به طورقطع به همین سمت نیز حرکت خواهند کرد.

 

پس از دیدار با استاندار خراسان شمالی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شیروان با مهندس محمود دلپسند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی نیز دیدار نمودند.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 147

جعفر حیدری: ورود تاکسی های جدید به ناوگان حمل و نقل درونشهری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: اولین تاکسی های جایگزین خودروهای فرسوده به ناوگان حمل و نقل درون شهری شیروان وارد و این روند تا جایگزینی آخرین خودروی فرسوده طبق برنامه زمان بندی شده کشوری ادامه خواهد داشت و در این راستا و تحقق این امتیاز، پیگیری استمرار دارد.

 

 

جعفر حیدری"مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر شیروان و حومه" از ورود اولین تاکسی های جایگزین خودروهای فرسوده به ناوگان حمل و نقل این شهر خبر داد و گفت: این روند تا جایگزینی آخرین خودروی فرسوده طبق برنامه زمان بندی شده کشوری ادامه خواهد داشت و در این راستا و تحقق این امتیاز، پیگیری استمرار دارد.

 


 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 123

طرح تاکسی بی سیم133 در شیروان راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: طرح تاکسی بی سیم در شیروان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین و سایر مسئولین دوایر شهرداری افتتاح گردید.

 


 

جعفر بورنگ گفت: امروزه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی همواره دغدغه مدیران شهری به جهت بهبود کیفیت حمل ونقل عمومی وهمچنین تسریع درارائه خدمات به شهروندان میباشد و شهرداری شیروان دراین راستا ازطریق بخش خصوصی برای اولین بار نسبت به راه اندازی تاکسی بی سیم به منظورسرویس دهی وانجام خدمات درون شهری و برون شهری به تمام نقاط کشور اقدام نمود.

 

 

جعفر حیدری "مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان" گفت: تاکسی بی سیم شیروان با 15دستگاه خودروی پژو و سمند به سیستم حمل و نقل درون شهری شیروان اضافه شد و در راستای ارائه خدمات بهتر، ارتقاء کیفیت و افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی مورد بهره برداری قرار گرفت.برای نصب و راه اندازی اولین تاکسی بی سیم شیروان 500 میلیون ریال اعتبار صرف شده و پیمانکار بخش خصوصی ارائه خدمات را تحت نظر سازمان حمل و نقل بر عهده خواهد داشت.

 

 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شیروان گفت: قریب به 350 تاکسی درون شهری در امر خدمات رسانی و جابجایی مسافر را در سطح شهر شیروان بر عهده دارند که در سال 94 جذب 35 دستگاه تاکسی افزایشی را اجرا نموده ایم.

 

 

وی افزود: بیش از 40 دفتر آژانس با حدود 500 دستگاه ماشین ساماندهی شده اند و دارای مجوز رسمی هستند که به مردم شیروان خدمات رسانی دارند.

 

 

جعفری با اشاره به خدمات ناوگان در بخش برون شهری گفت: فعالیت 6 شرکت مسافر بری با حدود 32 دستگاه اتوبوس و 15 دستگاه مسافر بر سواری، به طور متوسط 1530 مسافر را در روز جابجا می کنند.

 

 

وی افزود: شرکت تعاونی حمل و نقل مینی بوس رانی خود راننده شیروان و حومه با 50 دستگاه مینی بوس و جابجایی قریب به 1200 مسافر در روز از بازوان توانمند سازمان حمل و نقل همگانی در امر جابجایی مسافر است.

 

 

حیدری با اشاره به فعالیتهای سازمان در بخش فرهنگی سرویسهای حمل و نقل مسافر به صورت رایگان برای نمازگزاران نماز جمعه، مراسمهای ملی و مذهبی، برگزاری کلاسهای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی را بر شمرد.


 

 

 

 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 160
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز5
mod_vvisit_counterدیروز930
mod_vvisit_counterاین هفته3065
mod_vvisit_counterهفته قبل5030
mod_vvisit_counterاین ماه10879
mod_vvisit_counterماه گذشته20800
mod_vvisit_counterکل بازدیدها285763

بازدیدکننده جاری : 16
آدرس آی پی : 54.196.98.96
,
امروز : 16, آگوست, 2018

ساعت

اوقات شرعی