سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

روابط عمومی: تخفیف عمومی در پرداخت عوارض و بدهی شهرداری تا پایان تیرماه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: بهره‌‌مندی از بسته تشویقی بخشودگی عوارض که به پیشنهاد شهرداری شیـروان به تصویب شورای اسلامی شهر شیروان رسیده، دارای شرط استفاده اشخاص از تا پایان تیرماه 96 می باشد و در این مصوبه، برای مددجویان کمیته امداد و نیز ایثارگران درصد ویژه ای قائل شده است.

 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان با اشاره به اجرایی شدن بسته تشویقی پرداخت عوارض و پرداخت بدهی های شهرداری که مشمول جریمه دیرکرد شده است گفت: تا پایان تیرماه 1396، اشخاص بدهکار به شهرداری مراجعه و از سی//30 درصد بخشودگی در عوارض و نیز بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه، بهره مند شوند.

 

وی به اعمال پنج//5 درصد بخشودگی بیشتر برای ایثارگران و مددجویان تحت پوشش نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) اشاره نمود و ادامه داد: این اشخاص دارای امتیاز سی و پنج//35 درصد بخشودگی در این بسته تشویقی می باشند.

 

حاجی زاده به مفاد این مصوبه نیز گریزی داشت و افزود: متقاضیان تقسیط بدهی خود به شهرداری، امکان بهره مندی از بخشودگی بسته تشویقی نخواهند داشت و با تقاضای تقسیط، بخشودگی کان لم یکن تلقی می گردد.

 

این مسئول یادآور شد: این مصوبه در بند دوم صورتجلسه شماره 645 مورخ هفتم تیرماه 96 شورای اسلامی شهر شیروان در بازگشت به لایحه تقدیمی پیشنهادی شهرداری شیروان، انشاء و مقرر شده است. در ضمن؛ بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه بدهی های اشخاص به استثناء بهای فروش زمین می باشد و هزینه دادرسی دعاوی و شکایت نیز در زمره این مصوبه نمی باشد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 259

منتخبین مردم: جشن سپاس و اتحاد و همدلی

ملت همـیشه سرافراز و شریف شیروان

مرحبا بر همت تان در خلق حماسه 29/اردیبهشت/1396

 

به پاس قدردانی از خلق حماسه حضور ملت ایران و بویژه مردم ولایی و همیشه در صحنه دارالمصلین شیروان، مراسم تقدیر و اتحاد و همدلی با حضور منتخبین شما برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان و با شرکت اعضای ادوار شورا، در روز پنج شنبه مورخ 4/خرداد/96 ساعت 17/00 در محوطه کوهستان پارک شیرکوه برگزار می شود.

 

 

بدین وسیله از شهروندان عزیز شیروان دعوت می شود در جشن سپاس، همدلی و همزبانی منتخبین خود شرکت نمایید.

منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان

         سعید ساعدی

         زهرا قلی زاده

         محمد محمدزاده قانعی

         شاهرخ شاهرخی شیروان

         حسن اسکندریان

         عباس فیاض پسندیده بلقان

           احمد عاقل

وعده ما: پنج شنبه4/خرداد/96ساعت: 17/00شیرکوه

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 269

روابط عمومی: قدردانی احمد عاقل و جعفر بورنگ از حضور حماسی مردم در انتخابات

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: اکنون، رقـابت های پرشور انتخاباتی که لازمه افزایش مشارکت است، پایان یافت و زمان همدلی، برادری و وحدت فرا رسیده است. چه زیباست که هیجان و التهاب روزهای رقابت، جای خود را به به رفاقت و هم افزایی برای عمران، آبادانی و توسعه استان داده و با تلاش و آمادگی کامل به سمت سال ۱۴۰۰ یعنی ورود به قرن جدید حرکت کنیم.

 


 

 حجه الإسلام والمسلمین حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان"؛ ضمن قدردانی از ملت ایران و خاصه مردم ولایی و فهیم و همیشه در صحنه دارالمصلین شیروان در حضور در انتخابات و خلق حماسه ملی دیگر، به پیام ارکان مدیریت شهری شیروان، احمد عاقل"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و جعفر بورنگ"شهردار شیروان" به شرح ذیل اشاره نمود:

 

 

بیانیه مشترک؛

قدردانی احمد عاقل و جعفر بورنگ از حضور حماسی مردم در انتخابات

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و فهیم استان خراسان شمالی – دارالمصلین شیروان

29 اردیبهشت ماه 1396، نمایش اقتدار و شوکت جمهوری اسلامی ایران، همدلی و نشاط و مصداق واقعی حماسه سیاسی بود و جلوۀ زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را در برابر چشم مردم جهان به نمایش گذاشت. مجامع  بین المللی با چشمانی شگفت زده، نظاره کردند که درخت سبز انقلاب با حضور و حمایت امواج خروشان این مردم، همیشه پابرجاست.  
بار دیگر مردم شریف شیروان با حضور پرشکوه و آگاهی به زمان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، حماسه‌ای شگرف آفریدند و عظمتی نو برپا کردند. اینک به شکرانه این نعمت عظیم ، صمیمانه از مساعی و تلاش تمامی دست اندرکاران این حماسه عظیم به ویژه اعضای محترم هیات‌های نظارت،اجرایی، بازرسی، شورای تأمین شهرستان، نیروهای انتظامی و نظامی، صداوسیمای مرکز استان، خبرگزاری ها ، مطبوعات، نامزدهای انتخاباتی و هواداران کاندیداها که سبب افزایش شور انتخابات و ترغیب شهروندان به افزایش حضور در پای صندوق های رأی شده‌اند، تشکر می‌کنیم.  

اکنون، رقابت های پرشور انتخاباتی که لازمه افزایش مشارکت است، پایان یافت و زمان همدلی، برادری و وحدت فرا رسیده است. چه زیباست که هیجان و التهاب روزهای رقابت، جای خود را به به رفاقت و هم افزایی برای عمران، آبادانی و توسعه دارالمصلین شیروان داده و با تلاش و آمادگی کامل به سمت سال ۱۴۰۰ یعنی ورود به قرن جدید حرکت کنیم. اینجانبان از همه عوامل برگزاری انتخابات در استان خراسان شمالی و بویژه در شیروان همیشه سرافراز، این حضور غرور آفرین را که بار دیگر مایه یأس دشمنان دون  و طلوع صبح امید شد، به رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ملت سلحشور ایران و به‌ویژه مردم شریف و همیشه در صحنه شیروان عزیز تبریک گفته و ایمان داریم این ملت بزرگ همچنان  با تدبیر و آگاهی، حماسه‌ساز و امید آفرین خواهند بود.

 

جعفر بورنگ                                                                                                                                                                                                                                                                                               احمد عاقل

                                       شهردار شیروان                                                                                                                                                                                                                                                                                                 رییس شورای اسلامی شهر شیروان

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 240

روابط عمومی: آغاز عملیات سم پاشی درختان و گیاهان معابر عمومی علیه آفات گیاهی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: معاونت خدمات شهری شهرداری شـیروان به دنبال انجام عمليات هرس زمستانه و حذف شاخه‌هاي بيمار كه محل گذران آفات درختان است و به منظور كنترل آفات گياهي اقدام به سم پاشي و محلول پاشي درختان سطح شهر در معابر عمومی می نماید.

 

 

 

 

 

حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" به نقل از حوزه فضای سبز معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان: سم پاشي درختان سطح شهر از معابر اصلي و پر تردد آغاز مي‌شود و در صورت مساعد بودن شرايط جوي از ساعت 22 دوشنبه مورخ یکم خرداد 1396 تا ساعت 00/02 سه شنبه مورخ دوم خرداد 1396، انجام مي‌گيرد.

 

 

وی افزود: براي انجام عمليات سم پاشي از سموم ايمن با خصوصيت عدم آسيب رساني به پرندگان و حشرات مفيد از جمله زنبور عسل استفاده شده است.

 

حاجی زاده یادآور شد: در زمان سم پاشي از شهروندان محترم درخواست مي‌شود از تردد كودكان و افراد بيمار در مسير سم پاشي جلوگيري كرده و براي رعايت نكات ايمني از بسته بودن درب و پنجره‌ها اطمينان حاصل كنند و با پارك نكردن اتومبيل‌ها در مسير سم پاشي با اكيپ سم پاشي همكاري كنند.

 

 

گفتنی است: همراه با سم پاشي عمليات محلول پاشي درختان با هدف تقويت عمومي براي مقابله با آفات گياهي و جذب عناصر مورد نياز درختان انجام مي‌پذيرد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 218

روابط عمومی: منتخبین پنجمین دوره پارلمان محلی شیروان به روایت خبر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شـهرداری شیروان: با اتمام روند شمارش آراء مأخوذه از مردم شیروان در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان و طبق اعلام فرمانداری شهرستان شیروان، اعضای اصلی منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان مشخص گردید و رقابت های پرشور انتخاباتی که لازمه افزایش مشارکت است، پایان یافت.

 

 

 

حجه الإسلام والمسلمین حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان"؛ به توجه به اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان از سوی فرمانداری شهرستان شیروان، نتایج را این گونه منعکس نمود که:

 

اعضای اصلی منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان:

 

۱_ سعید ساعدی با کسب تعداد 7085 رأی

۲_ زهرا قلی‌زاده با کسب تعداد 6148 رأی

۳_ محمد محمدزاده قانعی با کسب تعداد 5771 رأی

۴_ شاهرخ شاهرخی شیروان با کسب تعداد 5478 رأی

۵_ حسن اسکندریان با کسب تعداد 4988 رأی

۶_ عباس فیاض پسندیده بلقان با کسب تعداد 4986 رأی

۷_ احمد عاقل با کسب تعداد 4636 رأی

 

اعضای علی البدل:

 

1- نجفعلی روشن بوانلو با کسب تعداد 4373 رأی

2- علی عاقل با کسب تعداد 4297 رأی

3- علیرضا همتی چوکانلو با کسب تعداد 4124 رأی

4- حمید جدی با کسب تعداد 3975 رأی

 

 

 

گفتنی است: پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیروان با هفت نفر عضو اصلی از سیزدهم مردادماه 1396، آغاز به کار خواهد نمود.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 250
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی