سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

شهردار شیروان : در ایام نوروز بایستی حس طراوت و شادابی در شهر ایجاد شود.

به گزارش"روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری شیروان" "شاهرخ شاهرخی " در نشست اعضای ستاد استقبال نوروزی شهرداری شیروان اظهار کرد: در ایام نوروز می بایست حس طراوت و شادابی در شهر ایجاد شود ؛ چرا که با زنده شدن مجدد طبیعت ، حس زندگی به خودی خود در جامعه ایجاد می شود "شهردار شیروان" بیان داشت : بطور حتم این موضوع به تنهایی کفایت نمی کند و می بایست شهر نیز چهره ای نو به خود بگیرد .

"شاهرخی" گفت : مسئولان شهرداری در عین اجرای برنامه های نوروزی ، باید نگاه ویژه ای را به مسائل مالی داشته باشند . وی از زیر مجموعه کاری خود خواست تا  نظارت بیشتر بر طرح ها داشته و از هرگونه اسراف جلوگیری کند .

 

 

 

"شهردار شیروان" با اشاره به قرار گرفتن این شهر در مسیر حرکت زائرین امام رضا (ع) افزود : از این رو شهر می بایست از هر حیث آماده پذیرایی از مسافران نوروزی شود . "شاهرخی" وجه به زیباسازی شهر ، کاشت انواع گل ها ، توجه به المان و منظر شهری را در این راستا مورد تاکید قرار داد. وی گفت : تشویق و ترغیب به منظور بازدید گردشگران از جاذبه ها ، تجهیز بوستانها و پارکها ، برگزاری سفره های هفت سین ، ساماندهی آژانسها و تاکسیهای عمومی درون شهری و برون شهری ، آماده سازی گود کشتی با چوخه در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد .  "شاهرخی" استقبال از زائران ، جمع آوری زباله و نخاله ، مشارکت در برگزاری شبهای فرهنگی ، شستشوی خیابانها ، نورپردازی آب نماها ، نصب تابلوهای راهنما ، نظافت عمومی ، ممنوعیت حفاری ، لکه گیری خیابانها ، کاشت درخت را از مهمترین بررنامه های شهرداری شیروان در استقبال از بهار عنوان کرد .

 

نظرات (0) کلیک ها: 322

ارکان مدیریت شهری شیروان در آیین بزرگداشت دریانورد فرید محبی حضور فعال داشتند .

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان"صبح امروز سه شنبه ، مراسم بزرگداشت دریانورد شیروانی "فرید محبی "با حضور شهردار و مسئولان شهرداری و اعضای شورای اسلامی، سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری و کارکنان ؛ در محل مسجد جامع شیروان برگزار شد .


 

در حاشیه این مراسم حسن اسکندریان "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان " به خبر نگار ما گفت : با تصویب شورای اسلامی شهر شیروان ، کوچه محل سکونت پدر فرید محبی مهندس کشتی نفتکش سانچی ؛ به نام این دریا نورد نامگذاری می شود ." اسکندریان "با اعلام این خبر افزود : درگذشت محترمانه و غریبانه "سر مهندس فرید محبی" از شیروان و سایر همکارانش در راه خدمت به وطن موجب اندوه شهروندان شیروانی شده است .

 


 

نظرات (0) کلیک ها: 283

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شیروان اقتدار ،صبوری وبصیرت مردم همیشه ایام پیروزی را برای ایران وایرانی به ارمغان آورده است.

به گزارش "روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری شیروان" سرهنگ حسین اکبری "فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شیروان" در جمع کارکنان واعضای بسیج پایگاه حبیب ابن مظاهر شهرداری شیروان افزود باید قدر مردم خوب،مقاوم،مومن وبصیر وآگاه ایران اسلامی را دانست،مردمی که با وجود همه مشکلات در لحظه راه خود را از آشوبگران جدا کردند وهرکه در وسط صحنه بود در این روزهای آخر همه اغتشاشگران وجیرخواه بیگانه بودند.اکبری گفت خدا دشمنان ایران اسلامی را از احمق ها آفریده است.زیرا با فرهنگ عاشورایی،استقلال طلبی وظلم ستیزی فرد فرد این مرز وبوم آشنا نیستند.وی ادامه داد بیگانگان هرگاه بحرانی ایجاد کردند،وحدت وهمدلی مردم ومسئولان دو چندان شده است واین انسجام ویکرنگی آسیب پذیر نخواهد بود. 

 

"عضو شورای تامین شیروان" با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی،گرانی،بیکاری همیشه دغدغه ملت ایران بوده است ودر مقاطعی از زمان وضعیت از این دوران هم سخت تر بوده است.گفت:باید دردها ومشکلات مردم توسط مسئولان به خوبی شنیده شود وبدانند مسئولان به فکر حل مشکلات آن ها هستند."اکبری "افزود در حال حاضر همه باید گوش به قربان رهبر انقلاب بوده وبصیرت وهمدلی و وحدت خود را حفظ کنیم زیرا اقتدار،صبوری مردم همیشه ایام پیروزی را برای ایران وایرانی به ارمغان آورده است.در پایان احکام جدید مسئولین بسیج پایگاه حبیب ابن مظاهر شهرداری شیروان اهداء شد.

 


نظرات (0) کلیک ها: 200

شهردار شیروان : کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند.

 

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری شیروان" شاهرخ شاهرخی "شهردار شیروان " در حاشیه ملاقات عمومی با مردم در راستای تکریم ارباب رجوع به خبرنگار ما در شیروان افزود : کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند و باید برای آراستگی این ویترین پیوسته در کار و تلاش بود . "شاهرخی" اظهار داشت : مجموعه کارکنان شهرداری وظیفه و رسالتی جز خدمت صادقانه به مردم ندارند و باید این مهم که کار بهترین عبادت ها می باشد را سرلوحه و نصب العین خویش قرار دهیم . چرا که کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند و باید برای آراستگی این ویترین پیوسته در کار و تلاش بود . "شهردار شیروان" : تلاش برای راه اندازی سامانه 137 شهر را گامی بزرگ در راستای تکریم ارباب رجوع برشمرد و ادامه داد از مهمترین دغدغه های شهرداری ها ، چگونگی برقراری ارتباط مفید و موثر با شهروندان بوده که راه اندازی این سامانه نیز نقش مهمی در آن ایفا می کند .


 

 

 

وی با بیان اینکه سامانه 137 ، زبان گویای شهروندان است افزود : این سامانه با هدف ایجاد رضایتمندی شهروندان به صورت شبانه روزی راه اندازی و آماده ثبت درخواستهای مردمی است . "شاهرخی" در ادامه با اشاره به کارکردهای این سامانه و قابلیتهای آن تصریح کرد : این سامانه یک خط ارتباطی میان شهروندان و شهرداری بوده که درخواستهای مردمی را به مسئولان پس از تفکیک نوع درخواست انتقال می دهد . "شاهرخی" با اشاره به ارجاع درخواستهای مردمی به واحدهای مرتبط با نوع درخواست جهت پیگیری حصول نتیجه عنوان کرد . در این سامانه ساز وکارهایی تعبیه شده که مراجعات فیزیکی و حضوری به این شهرداری را کاهش می دهد . وی بررسی فراوان درخواستهای مردمی را از دیگر قابلیتهای راه اندازی این سامانه خواند و گفت : پایین آمدن حجم مراجعات مردمی با راه اندازی این سامانه باعث می شود که مسئولان فرصت بیشتری جهت نظارت و بازرسی از پروژه ها را داشته باشند. این مسئول با تاکید بر لزوم همکاری اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی به مردم در خصوص راه اندازی سامانه مذکور ، اذعان کرد : شهروندان با اعلام درخواستهای خود از طریق این سامانه مسائل خود را پیگیری کنند زیرا در صرف وقت و زمان خودشان صرفه جویی می کنند ؛ بر این اساس سامانه علاوه بر دسته بندی به موقع نیازها سریعتر پاسخ می گیرند . "شاهرخی" راه اندازی این سامانه را فارغ از دیگر جنبه های مثبت آن نقش بسزایی در سلامت اداری عنوان کرد و گفت هرچند بنده بعنوان شهردار در روزهای سه شنبه در دفتر کارم با مردم شیروان ملاقات عمومی دارم و در خدمت آنها هستم .

 

 "شهردار شیروان" افزود ، تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی مراجعین باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار ، جلسات ملاقات مردمی همه هفته انجام می گیرد تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان فراهم شود که در راستای دیدارهای انجام شده در صورت عدم نقض قانون ، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی با روسای ادارات و واحدهای شهری در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می گردد .


 

 

 

وی خاطر نشان کرد : البته ناگفته نماند در این جلسات ملاقات مردمی نمی توانیم تمامی مشکلات مطرح شده را کاملا حل و فصل کنیم ، چرا که برخی از موضوعات منع قانونی دارد و علی رغم درخواست شهروندان ، مطابق خواسته آنها قابل رسیدگی نیست اما در این جلسه با استناد به قانون دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده می شود و در فضای صمیمی و مناسب مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود که بسیاری از شهروندان با وجود عدم رسیدن به خواسته مورد نظر با اطلاع از فرایند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل دفتر را ترک می کنند .

"شهردار شیروان" با اشاره به فراوانی موضوع مراجعه کنندگان گفت : با توجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری ، بیشترین مطالبه شهروندان در خصوص مشکلات عوارض و گواهی پایان کار ، جذب نیرو و ... است . "شاهرخی" تصریح کرد که در هر هفته افزون بر 50 نفر از شهروندان در جلسه ملاقات مردمی با شهردارشیروان دیدار و مشکلات حوزه شهری شان مورد رسیدگی قرار می گیرد . 

نظرات (0) کلیک ها: 306

چراغ ستاد دهه فجر اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان روشن شد . سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان : برنامه های دهه فجر باید با رویکرد مردمی برگزار شود .

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری شیروان" اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان "حجت الاسلام مجید حاجی زاده" "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان "در نخستین نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر این اداره با تشریح اهداف انقلاب اسلامی و شرایط فعلی جامعه اظهار کرد : انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم و گروهها است ، وی انقلاب اسلامی ایران را نشات گرفته از مکتب پیامبر اسلام (ص) و قیام امام حسین (ع) عنوان کرد و افزود می بایستی قدردان نعمات الهی آن باشیم زیرا این انقلاب حاصل خون پاک هزاران شهید است . 


 

این روحانی ادامه داد تمایز انقلاب در مقیاس با سایر انقلابها و حکومتهای دیگر دنیا در وجه دینی و مرجعیت است . حاجی زاده گفت : برنامه های دهه فجر باید رنگ و بوی اسلامی و مردمی داشته باشد . سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان : رشد و تکامل و بیداری امت اسلام و ملتهای در بند و استحکام نظام و پیمودن پیچ و خمهای 39 ساله را از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد .

 

"حاجی زاده "خاطر نشان کرد : اگر ملتی بر ارزشهای دینی تکیه و بر آن مبنا حرکت کند ، می تواند آرمانهای خود را به ثمر برساند . این مسئول بازیابی هویت و همچنین تشکیل انقلاب اسلامی را در پرتوی سه اصل استقلال ، آزادی ، حمهوری اسلامی دانست . وی همچنین بر حضور پرشور آحاد مردم در برنامه های دهه مبارکه فجر بویژه در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد . در این نشست 20 برنامه پیشنهادی فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی از سوی پرسنل اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان برای اجرای در دهه فجر امسال ارائه گردید .

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 204
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز180
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته528
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2872
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460866

بازدیدکننده جاری : 3
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی