سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

فرهاد زراعتکار: مهندسی ترافیک را در شهر شیروان در دستور کار قرار داده ایم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با اجرایی نمودن مفاد بند 18 ماده 55 قانون شهرداری ها در تعیین میدان عرضه ارزاق عمومی برای ساماندهی دست فروشان و هم کاهش ترافیک، صیانت از حقوق مردم در نظارت بر بهداشت و سلامت و قیمت محصولات قابل عرضه، مدون تر شد.

 


 

فرهاد زراعتکار"معاون خدمات شهری شهرداری شیروان" در جلسه توجیهی ویژه صاحبان صنوف سیار و دست فروشان که با حضور دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر شیروان و مدیران واحدهای زیربط شهرداری در روز پنج شنبه مورخ چهاردهم مرداد 1395 برگزار شد، گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی معابر با محوریت پیشگیری از وقوع جرم(حادثه رانندگی و ...)، نیز صیانت از حقوق مردم در باب بهداشت و سلامت و قیمت کالاها، با اعمال مفاد بند 18 ماده 55 قانون شهرداری ها در تعیین میدان عرضه ارزاق عمومی، امکان کنترل و نظارت مراجع صالح فراهم تر شد.

 

 

 

معاون خدمات شهری شهرداری شیروان افزود: مهندسی ترافیک را هم در شهر شیــروان در دستور کار قرار داده ایم.

 


 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 158

جعفر حیدری: ورود تاکسی های جدید به ناوگان حمل و نقل درونشهری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: اولین تاکسی های جایگزین خودروهای فرسوده به ناوگان حمل و نقل درون شهری شیروان وارد و این روند تا جایگزینی آخرین خودروی فرسوده طبق برنامه زمان بندی شده کشوری ادامه خواهد داشت و در این راستا و تحقق این امتیاز، پیگیری استمرار دارد.

 

 

جعفر حیدری"مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر شیروان و حومه" از ورود اولین تاکسی های جایگزین خودروهای فرسوده به ناوگان حمل و نقل این شهر خبر داد و گفت: این روند تا جایگزینی آخرین خودروی فرسوده طبق برنامه زمان بندی شده کشوری ادامه خواهد داشت و در این راستا و تحقق این امتیاز، پیگیری استمرار دارد.

 


 

 

نظرات (0) کلیک ها: 133

طرح تاکسی بی سیم133 در شیروان راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: طرح تاکسی بی سیم در شیروان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین و سایر مسئولین دوایر شهرداری افتتاح گردید.

 


 

جعفر بورنگ گفت: امروزه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی همواره دغدغه مدیران شهری به جهت بهبود کیفیت حمل ونقل عمومی وهمچنین تسریع درارائه خدمات به شهروندان میباشد و شهرداری شیروان دراین راستا ازطریق بخش خصوصی برای اولین بار نسبت به راه اندازی تاکسی بی سیم به منظورسرویس دهی وانجام خدمات درون شهری و برون شهری به تمام نقاط کشور اقدام نمود.

 

 

جعفر حیدری "مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری شیروان" گفت: تاکسی بی سیم شیروان با 15دستگاه خودروی پژو و سمند به سیستم حمل و نقل درون شهری شیروان اضافه شد و در راستای ارائه خدمات بهتر، ارتقاء کیفیت و افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی مورد بهره برداری قرار گرفت.برای نصب و راه اندازی اولین تاکسی بی سیم شیروان 500 میلیون ریال اعتبار صرف شده و پیمانکار بخش خصوصی ارائه خدمات را تحت نظر سازمان حمل و نقل بر عهده خواهد داشت.

 

 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شیروان گفت: قریب به 350 تاکسی درون شهری در امر خدمات رسانی و جابجایی مسافر را در سطح شهر شیروان بر عهده دارند که در سال 94 جذب 35 دستگاه تاکسی افزایشی را اجرا نموده ایم.

 

 

وی افزود: بیش از 40 دفتر آژانس با حدود 500 دستگاه ماشین ساماندهی شده اند و دارای مجوز رسمی هستند که به مردم شیروان خدمات رسانی دارند.

 

 

جعفری با اشاره به خدمات ناوگان در بخش برون شهری گفت: فعالیت 6 شرکت مسافر بری با حدود 32 دستگاه اتوبوس و 15 دستگاه مسافر بر سواری، به طور متوسط 1530 مسافر را در روز جابجا می کنند.

 

 

وی افزود: شرکت تعاونی حمل و نقل مینی بوس رانی خود راننده شیروان و حومه با 50 دستگاه مینی بوس و جابجایی قریب به 1200 مسافر در روز از بازوان توانمند سازمان حمل و نقل همگانی در امر جابجایی مسافر است.

 

 

حیدری با اشاره به فعالیتهای سازمان در بخش فرهنگی سرویسهای حمل و نقل مسافر به صورت رایگان برای نمازگزاران نماز جمعه، مراسمهای ملی و مذهبی، برگزاری کلاسهای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی را بر شمرد.


 

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 180

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با استاندار خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ با تصمیم دولت تدبیر و امید، طی روزهای اخیر محمدرضا صالحی به عنوان هشتمین استاندار خراسان شمالی انتخاب شد و جایگزین سیدعلی‌اکبر پرویزی شد و بعنوان نماینده عالی دولت در استان فعالیت خود را با دعای خیر وزیر کشور، امام جمعه بجنورد، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر بزرگان و معتمدین استان آغاز کرد.

 
در همین راستا، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شیروان بمنظور عرض تبریک و خوشامدگویی و دیدار با استاندار جدید استان خراسان شمالی در محل کار وی حضور یافتند و بر آمادگی مدیریت شهری برای هرگونه همکاری با استانداری خراسان شمالی در زمینه اعتلای خدمات رسانی به شهروندان تاکید کردند.استاندار خراسان شمالی ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شیروان ، ابراز امیدواری کرد: مدیریت شهری همسو با اهداف دولت تدبیر و امید برای ارایه خدمتی متفاوت به شهروندان در سایه اتحاد، همدلی و وحدت آستین همت بالا بزند.محمدرضا صالحی اظهار داشت: استانداری خراسان شمالی با تقدیر از فعالیت های مطلوب شهرداری شیروان در زمینه های عمرانی، خدمات شهری، حمل و نقل عمومی، توسعه فضای سبز و احداث پارکها، توسعه فرهنگی، مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و... برای حمایت تمام قد از اقداماتی که عمران و آبادانی هر چه بیشتر شیروان رقم بزند، آمادگی کامل دارد و امیدوارم این وحدت و یکدلی تا آخرین روز خدمت برقرار باشد.این مسئول اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم و پل ارتباطی میان دولت و ملت قابل احترام هستند و همه مسئولان در سایه عمل به قانون و احترام به حقوق شهروندی بایستی زندگی آسوده تری برای مردم رقم بزنند.

 

هما کلالیان "رییس شورای اسلامی شهر" و جعفر بورنگ "شهردار شیروان" نیز در این دیدار جداگانه ضمن تبریک و خوشامدگویی و ابراز رضایت از انتصاب شایسته محمدرضا صالحی به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی اظهار داشتند: اعضاء شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری همچون گذشته آمادگی تعامل و همکاری با مجموعه استانداری در زمینه های مشترک را دارند و به طورقطع به همین سمت نیز حرکت خواهند کرد.

 

پس از دیدار با استاندار خراسان شمالی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شیروان با مهندس محمود دلپسند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی نیز دیدار نمودند.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 180

روابط عمومی: بازدید فرماندار ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: باید مدیرت شهری توجه به مسائل فرهنگی و عمرانی شهر همراه با برنامه ریزی دقیق و حساب شده را سرعت بخشیده تا به پویایی و ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر کمک نماید. شهروندان باید با درک این موضوع و همفکری و همدلی شهروندان و عزم ملی و استفاده از تمام پتانسیل های غنی، شهرداری را در امر خدمات رسانی مطلوبتر در امور فرهنگی و عمرانی یاری نمایند.

 


 

روایت تصویر از رصد پروژه های عمرانی شهرداری توسط صفایی"فرماندار شهرستان شیروان" و بورنگ"شهردار شیروان" ، کلالیان مقدم "رئیس شورای اسلامی شهر شیروان" و ارونقی"رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیروان":


 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 232
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز9
mod_vvisit_counterدیروز447
mod_vvisit_counterاین هفته9
mod_vvisit_counterهفته قبل3273
mod_vvisit_counterاین ماه9307
mod_vvisit_counterماه گذشته15313
mod_vvisit_counterکل بازدیدها320436

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.198.212.30
,
امروز : 21, اکتبر, 2018

ساعت

اوقات شرعی