سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

مدیران شهرداری شیروان به پاکسازی محیط زیست پرداختند.

 

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛به منظور حفظ و احیاء محیط زیست مدیران شهرداری شیروان به پاکسازی و جمع آوری زباله پرداختند .شاهرخی "شهردار شیروان "به اتفاق شماری از مدیران مجموعه شهرداری ، پاکبانان و جمعی از دوستداران محیط زیست در یک حرکت عمومی به پاکسازی و جمع آوری زباله کمربندی خاتم الانبیاء و مجاور و اطراف میدان کوهنورد پرداختند. 

  

   

"شهردار شیروان" در این مراسم افزود: با مشارکت مردم و همکاری بین بخشی دستگاههای متولی در امور خدمات شهری می توان، یک شهر زیبا و توسعه یافته داشت.

 

شاهرخی با تاکید بر حفظ محیط زیست و نعمتهای خدادادی ، مردم را به رعایت پاکیزگی و نظافت شهرها و محیط های تفرجگاهی سفارش کرد.

 

 

                              

 

                                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 298

برای کسب آمادگی ها در برابر حوادث طبیعی

 

 

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛تمام پرسنل اداری و خدماتی و امکانات و تجهیزات خودرویی شهرداری شیروان برای مانور فرضی منطقه دوین شیروان بسیج شدند . عصر روز گذشته درپی اعلام مانور فرضی 8/6 ریشتری شرق شیروان در پانزده کیلومتری این شهر از سوی مرآتی مدیریت بحران شهرستان ، مدیریت شهرداری به اتفاق معاونین، کارکنان اعم از اداری و خدماتی و علاوه برآن شهرداری شیروان تمامی امکانات خود را اعم از ماشین های سبک و سنگین، واحدهای شهری،آتش نشانی و تجهیزات خودرویی در مقابل با مانور فرضی منطقه دوین بسیج کردند.  

 

 

  

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 269

80نفر از پرسنل واحد عمران شهرداری شیروان در مقابل بیماری های هپاتیت و کزاز ، واکسینه شدند.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان، مدیر فنی کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شهرداری شیروان از فراگیری آموزشهای بیماریهای واگیر و غیر واگیر پرسنل عمران شهرداری شیروان خبر داد. 

 

 

حسین زاده افزود: هشتادنفر از پرسنل واحد عمران شهرداری شیروان با مشارکت مرکز بهداشت این شهر با حضور یک روزه خود آموزشهای بیماری های واگیردار و غیرواگیردار را فراگرفتند. همچنین شرکت کنندگان در برابر بیماریهای هپاتیت و کزاز تواما واکسینه شدند.

نظرات (0) کلیک ها: 267

شهردار شیروان: سالن چند منظوره مدیریت بحران شیروان نیازمند اعتبار ویژه است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان؛شاهرخی "شهردار شیروان " در نشست هماهنگی اعضای ستاد بحران شهرداری بر ضرورت تکمیل و راه اندازی سالن چند منظوره مدیریت بحران شیروان درشهرک امام خمینی(ره) تاکید کرد وی از مسئولان استانی وکشوری خواست برای راه اندازی این مرکز اعتبار ویژه ای در نظر بگیرند.

 


 

 

شهردارشیروان افزود: آموزش های پرسنل باید بروز باشد و تمامی امکانات و تجهیزات خودروئی باید آماده بکار باشند، وی بااشاره به اینکه حوادث را نمی شود پیش بینی کرد، اظهار داشت باید در تمامی مراحل پرسنل و امکانات شهرداری آمادگی و توان خود را برای مقابله با زلزله و حوادث طبیعی داشته باشند.

 

شهردارشیروان گفت:این شهرداری تاکنون بیش از اعتبارات موجود در زمینه های مختلف ارائه خدمت به مردم داشته و دارد بویژه در فصل سرد زمستانی.

 

نظرات (0) کلیک ها: 272

شهردار شیروان : تعامل و همگرایی ارگانها در روند پیشرفت و توسعه شهر میسر است.

 گ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان، شاهرخی شهردار شیروان در دیدار با نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح فعالیتهای شهرداری شیروان، خواستار توجه همه ادارات و ارگانها به شهرداری برای رشد و توسعه این شهرستان شد. وی با اشاره به صبغه فرهنگی اجتماعی این شهر گفت تا رسیدن به وضعیت مطلوب فرهنگها، راه وجود دارد که این امر را می طلبد که همه با عزم جدی تلاش مضاعف داشته باشند . 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر عزیزی نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از خدمات شهرداری و پرسنل زیرمجموعه افزود ما آمادگی هر کاری را برای پیشرفت شهرمان داریم، نه دنبال جناح سیاسی و نه دنبال رقیب و قوم گرایی هستیم بلکه آنچه در توان داریم در طبق اخلاص گذاشته و برای شهرستان و حفظ منافع عمومی مردم تلاش خواهیم کرد.

نظرات (0) کلیک ها: 268
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز113
mod_vvisit_counterدیروز398
mod_vvisit_counterاین هفته113
mod_vvisit_counterهفته قبل2252
mod_vvisit_counterاین ماه7528
mod_vvisit_counterماه گذشته11980
mod_vvisit_counterکل بازدیدها446129

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.81.166.196
,
امروز : 22, آوریل, 2018

ساعت

اوقات شرعی