سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

بورنگ و خندانی مقدم: تقویت تعاملات مدیریت شهری و پلیس راهور با محوریت فرهنگ ترافیک

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: بحث فرهنگ ترافیک از اهمیت بالایی برخوردار است و در خصوص آن باید تلاش ویژه ای به عمل آید. پلیس راهور در ارتباط نزدیک، مستقیم و پیوسته ای با مدیریت شهری دارد. این دو مجموعه به صورت مستمر با هم در ارتباط بوده و با تشخیص اولویت های شهر، در جهت کاهش مشکلات شهروندان تلاش می کنند و با اعتقاد و باور عمیق و با نگاه فرا بخشی به مسائل شیروان گام های بزرگ تری را جهت خدمت به شهروندان بر می دارند.                                                              

 

 

جعفر بورنگ"شهردار شیروان و رییس شورای سازمان حمل و نقل همگانی شهر شیروان و حومه" در نشست دوم مرداد ماه 1395 با رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شیروان و سایر کارشناسان حوزه مدیریت شهری و راهور، با ابراز امیدواری نسبت به تحکیم و تقویت همکاری های دو مجموعه مدیریت شهری و پلیس راهور گفت: به عنوان سربازان نظام باید تلاش کنیم تا با بهبود ترافیک سنگین شهر و سایر مشکلات ترافیکی و راهور با محوریت فرهنگ سازی، کمی از آلام و گرفتاری های مردم را کاهش دهیم.

 

 

 

سرگرد خندانی مقدم"رییس پلیس راهور ف.ا.شیروان" هم در این نشست بیان داشت: راه رسیدن به وضعیت مطلوب، برنامه هایی است که چشم انداز آن ها از قبل با مشارکت و هماهنگی دست اندرکاران مربوطه تبیین و ترسیم شده باشد تا با همکاری مشترک و همدلی و همراهی در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده تلاش کنیم.

 

خندانی مقدم با تأکید بر این که چارچوب کار پلیس راهور و مدیریت شهری تعریف شده است، اضافه کرد: پلیس راهور از تمام پتانسیل و امکانات خود در جهت تقویت تعامل با مدیریت شهری استفاده می کند و متقابلاٌ سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز به مثابه یک ستون محکم و مطمئن در جهت پیشبرد اهداف مشترک به پلیس راهور کمک می کند.

 

 

گفتنی است در این جلسه؛ راجع به بهبود وضعیت طرح پارکبان شهر شیروان و هم تحقق اهداف طرح ساماندهی وانت بارهای عرضه ارزاق و میوه و تره بار نیز بر نگاه مشترک پلیس راهور و شهرداری تصریح شد و برنامه ریزی و اولویت بندی کارها در دستور کار قرار گرفت.


 

 

نظرات (0) کلیک ها: 119

معاون شهرسازی و امور زیربنایی: پروژه های عمرانی یکی از مهمترین سازه های اجتماعی یک شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: مبلمان شهری هویت یک شهر را می سازند بر این اساس حرکت در مسیر استاندارسازی طرح های شهری یک ضرورت مهم برای شهرداری است. کیفیت موضوع مهمی در اجرای پروژه های عمران شهری است. توجه به این مهم، موجب پیشگیری از دوباره کاری ها همچنین کاهش هزینه های شهری می شود.

 

 

مسعود الهی"معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری شیروان" در جلسه سوم مرداد ماه 1395 بررسی طرح پروژه بلوار دفاع مقدس شهر شیروان که با مسئول دفتر فنی شهرداری، مسئول واحد شهرسازی شهرداری و مشاور طرح برگزار شد، انجام عملیات های مختلف عمرانی، زیربنایی، فرهنگی، اقتصادی و ... توسط مجموعه مدیریت شهری را مهم ارزیابی و بیان کرد: لحاظ کردن موضوع کمی و کیفی در اجرای اقدامات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توجه به آن از ملزومات مدیریت شهری شیروان به شمار می رود.

 

 

 

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری شیروان با تاکید بر ضرورت سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های شهری در کنار توجه به کیفیت اجرای این طرح ها، افزود: هدف از توجه به سرعت و کیفیت پروژه ها رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و اهمیت دادن به مهم ترین وظیفه شهرداری که همان خدمت رسانی است، می باشد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 192

نورانی مقدم: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف یکی از ضرورت های باورهای دینی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: نقش حکومت اسلامی در ایجاد و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یک باور دینی، انکارناپذیر بوده و در نگاهی عمیق تر، ضروری و اساسی است و مستلزم یک برنامه ریزی صحیح است. بعد از پرداختن به سایر عناصر، در سه مرحله نهادینه سازی(تعمیق)، گسترش فرهنگ(ترویج) و حفظ و پاس داری از باورهای ترویج شده، با استفاده از ابزار و شیوه های کاملاً مدرن و مؤثر به فعالیت پرداخت.

 

 

 

عبدالرضا نورانی مقدم"معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی و عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری شیروان" با اشاره به 21 تیر با مناسب روز ملی عفاف و حجاب؛ گفت: رسالت فرهنگی این نهاد عمومی ایجاب می نماید تا در مقوله مهم عفاف و حجاب که در دین مبین اسلام تصریح و مورد تأکید پیشوایان و مقوله ای ارزشی است، تلاش مضاعف شود.

 

 

عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری شیروان افزود: پیامبر اعظم(ص) فرموده اند:«ان المعصیة اذا عمل بها العبد سرا لم تضر الا عاملها و اذا عمل بها علانیة و لم یغیر علیه اضرت بالعام»(همانا هنگامی که گناهی پنهانی باشد، جز گناه کار آسیب نمی بیند و هنگامی که آشکارا باشد و اعتراض و تغییری بر ضد آن نشود، به همه مردم آسیب می رسد.). پس بحث حجاب و عفاف جزو بحث های فرهنگی و مذهبی به شمار می رود که تمام نهادها و سازمان ها اعم از خصوصی و دولتی و شهروندان در فرهنگ سازی، نقش دارند و شهرداری هم در راستای رسالت فرهنگی، در این وظیفه دخیل است.

 

 

 

نورانی مقدم در پایان بهره مندی از مؤثرترین و کارآمدترین ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی، شناخت مخاطب از جنبه های گوناگون و ایجاد ارتباط صمیمانه با فراگیرندگان را ضروری دانست و ادامه داد: بهترین روش در مرحله نهادینه سازی باور عفاف و حجاب، برنامه ریزی برای خانواده ها و اطلاع رسانی در زمینه شناخت کودک، نیازها و ویژگی های اوست تا به این وسیله از سال های ابتدای زندگی به فرهنگ سازی پرداخته شود.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 108

روابط عمومی: بسته تشویقی در پرداخت عوارض شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: ارکان مدیریت شهری شیروان در مناسبت‌های مختلف اقدام به ارائه بسته های تشویقی برای اشخاص در پرداخت مطالبات شهرداری می‌نماید، که امسال نیز به مناسبت عید سعید فطر این رویکرد به پیشنهاد شهرداری، به تصویب شورای اسلامی شهر شیروان رسید و اجرایی گردید.

 

 

 

جعفر بورنگ"شهردار شیروان" گفت: این تخفیف شامل عوارض نوسازی، عوارض کسب و پیشه(صنفی)، صدور پروانه، مازاد تراکم به استثناء جریمه کمیسیون های مقرر در ماده صد قانون شهرداری ها و عوارض قطعی شده در تصمیم کمیسیون مقرر در ماده 77 قانون شهرداری ها، عوارض خودرو، فروش مصالح و زمین، اجارات و سایر مطالبات می باشد، که از نوزدهم تیرماه95 لغایت بیست و چهارم مردادماه 95 برای مراجعان(مؤدیان) اعمال می‌شود.

 

 

 

شهردار شیروان از امتیاز ویژه ای در درصد تخفیف برای خانواده های معظم شهداء در این بسته تشویقی خبر داد.

 

 

 

گفتنی است؛ مؤدیان در بازه زمانی تعیین شده می توانند با مراجعه به واحد درآمد شهرداری شیروان، از مزیت یاد شده در این خبر، استفاده نمایند.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 142

روابط عمومی؛ ارکان مدیریت شهری و پرسنل شهرداری هم موج آفرین حماسه روز قدس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: راهپیمایی روز جهانی قدس"یازدهم تیر 95" در همه شهرهای کشور و بالغ بر 80 کشور جهان در حالی برگزار شد که مسلمانان جهان با فریاد «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر داعش» و «مرگ بر رژیم کودک کش» رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار، مشرکین و طاغوتیان صهیونیسم به نمایش گذاشتند.

 


 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" با اشاره به برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در ساعت هشت صبح روز جمعه یازدهم تیر 95 ویژه پرسنل اداری شهرداری شیروان با شلیک تیر به سیبل دارای چهره دست نشانده استکبار جهانی در رژیم جعلی اسرائیل، گفت: شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری در تمام بخش ها به صورت یکپارچه، همدل و همزبان و هم گام در راهپیمایی روز قدس شرکت و با خیل عظیم و گسترده مردم به صفوف نمازگزاران جمعه پیوستند.

 

 

آریان فرد افزود: امسال هم ارکان مدیریت شهری شیروان و پرسنل شهرداری شیروان موج آفرین حماسه روز قدس شدند و با لبیک به پیام امام خامنه ای(مدظله العالی) همانند سال های گذشته با حضور پرشور در دارالمصلین، حماسه ای دیگر خلق و نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس، نسل کش، منفور و کودک کش صهیونیستی اعلام کردند.

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان به پیام تشکر جعفر بورنگ"شهردار شیروان" و هما کلالیان مقدم"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" از حضور یکپارچه مردم و پرسنل شهرداری شیروان در برنامه های آخرین جمعه ماه مهمانی خدا نیز اشاره نمود.

 

 

گفتنی است: جعفر بورنگ و هما کلالیان مقدم با اشاره به اینکه روز جهانی قدس روزی مهم در تقویم سیاسی مسلمان به شمار می‌رود، بیان داشتند: وحدت امت اسلامی بار دیگر در این روز متجلی شده و این نمادی از انسجام، ایستادگی و مقاومت جهانی، نویدگر آینده‌ای روشن فراروی مردم فلسطین و ملت سراسر دنیاست. اینجانبان نیز به نوبه خویش و به حکم ادب و احترام، از مردم مؤمن و همیشه در صحنه دارالمصلین شیروان و بویژه پرسنل شهرداری شیروان قدردانی می نماییم.

  

 

نظرات (0) کلیک ها: 178
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز11
mod_vvisit_counterدیروز447
mod_vvisit_counterاین هفته11
mod_vvisit_counterهفته قبل3273
mod_vvisit_counterاین ماه9309
mod_vvisit_counterماه گذشته15313
mod_vvisit_counterکل بازدیدها320438

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.198.212.30
,
امروز : 21, اکتبر, 2018

ساعت

اوقات شرعی