سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

روابط عمومی؛ ارکان مدیریت شهری و پرسنل شهرداری هم موج آفرین حماسه روز قدس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: راهپیمایی روز جهانی قدس"یازدهم تیر 95" در همه شهرهای کشور و بالغ بر 80 کشور جهان در حالی برگزار شد که مسلمانان جهان با فریاد «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر داعش» و «مرگ بر رژیم کودک کش» رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار، مشرکین و طاغوتیان صهیونیسم به نمایش گذاشتند.

 


 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" با اشاره به برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در ساعت هشت صبح روز جمعه یازدهم تیر 95 ویژه پرسنل اداری شهرداری شیروان با شلیک تیر به سیبل دارای چهره دست نشانده استکبار جهانی در رژیم جعلی اسرائیل، گفت: شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری در تمام بخش ها به صورت یکپارچه، همدل و همزبان و هم گام در راهپیمایی روز قدس شرکت و با خیل عظیم و گسترده مردم به صفوف نمازگزاران جمعه پیوستند.

 

 

آریان فرد افزود: امسال هم ارکان مدیریت شهری شیروان و پرسنل شهرداری شیروان موج آفرین حماسه روز قدس شدند و با لبیک به پیام امام خامنه ای(مدظله العالی) همانند سال های گذشته با حضور پرشور در دارالمصلین، حماسه ای دیگر خلق و نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس، نسل کش، منفور و کودک کش صهیونیستی اعلام کردند.

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان به پیام تشکر جعفر بورنگ"شهردار شیروان" و هما کلالیان مقدم"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" از حضور یکپارچه مردم و پرسنل شهرداری شیروان در برنامه های آخرین جمعه ماه مهمانی خدا نیز اشاره نمود.

 

 

گفتنی است: جعفر بورنگ و هما کلالیان مقدم با اشاره به اینکه روز جهانی قدس روزی مهم در تقویم سیاسی مسلمان به شمار می‌رود، بیان داشتند: وحدت امت اسلامی بار دیگر در این روز متجلی شده و این نمادی از انسجام، ایستادگی و مقاومت جهانی، نویدگر آینده‌ای روشن فراروی مردم فلسطین و ملت سراسر دنیاست. اینجانبان نیز به نوبه خویش و به حکم ادب و احترام، از مردم مؤمن و همیشه در صحنه دارالمصلین شیروان و بویژه پرسنل شهرداری شیروان قدردانی می نماییم.

  

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 162

رییس کمیته آموزش؛ در سایه اهمیت آموزش، تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با توجه به اهمیت آگاهی، مطالعه و تحقیق بر روی تدوین استاندارد آموزش و با محوریت توانمندسازی کارکنان شهرداری، تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در ابواب آموزشی هم گسترش یافته و با توجه به رسالت این مجموعه علمی پژوهشی، اقدامات خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

 

جعفر بورنگ" شهردار و رییس کمیته آموزش و توانمندسازی کارکنان شهرداری شیروان" در جمع اعضای کمیته آموزش و توانمندسازی شهرداری، با بیان این که؛ امروزه، سرمايه واقعي سازمان‌ها، نیروی انسانی دانا و هوشمند است، گفت: گستره خدماتی این نهاد در ابواب گوناگون وظیفه ای به حدی است که به روزرسانی دانش از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تا پاسخگویی ها و اقدامات به صورت مستدل و با صرف کمترین زمان هم برای مجموعه و هم برای ارباب رجوع صورت پذیرد.

 

 

گفتنی است: کمیته آموزش و توانمندسازی کارکنان شهرداری شیروان با اداره برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در تعامل مستمر برای آموزش در مباحث گوناگون با محوریت پرسنل شهرداری ها، دوره های آموزشی کوتاه مدت را در دستور کار برگزاری دارند.

 

 

 


 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 149

مسئول امور ورزشی: مسابقات والیبال جام رمضان به یاد همکارمان جمشید رشیدی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: مسابقات والیبال جام رمضان سال 1437 هـ.ق به یاد همکار فقید"جمشید رشیدی" ویژه برادران ورزشکار شهرداری با شش تیم در دو گروه در سالن چندمنظوره شهرداری در حال برگزاری است و این بازی ها مورد بازدید مسعود الهی"معاون شهرداری" قرار گرفت.

 

 

 

علی اصغر میرزازده"مسئول امور ورزشی شهرداری شیروان" از حضور خوب ورزشکاران شهرداری در رشته والیبال در مسابقات جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری خبر داد و از مسعود الهی"معاون شهرداری" و سایر مسئولین واحدهای شهرداری منجمله رمضانعلی شارعی، مسعود کاظم پور، حیدر حیدری، شیرزاد ربانی و ... هم تشکر نمود.

 

 

 Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 131

روابط عمومی: دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با رئیس دادگستری، دادستان و قضات

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفایشان و هم چنین هفته قوه قضائیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر روز شنبه مورخ پنجم تیر 1395، ضمن حضور در دادگستری شهرستان شیروان از تلاش های رییس دادگستری، دادستان، قضات و کارکنان دادگستری تجلیل نمودند.

 

 

 

 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" در این دیدار شهردار، رییس، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، ضمن گرامی داشت شخصیت عظیم و والای شهید بهشتی، از مساعی و عدالت گستری دستگاه قضایی بر جامعه قدردانی نمودند و پیشگیری از وقوع تخلف و جرم را از اهمیت بسزایی برخوردار دانسته و این مقوله را منجمله نگاه مشترک بین ارکان مدیریت شهری و دستگاه قضایی دانستند.

مقامات قضایی شهرستان نیز متقابلاً از زحمات مجموعه خدوم شهرداری و شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نمودند.


 

 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 166

امام شهر: توفیق احداث مسجد و نمازخانه؛ نصیب جعفر بورنگ شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: همیشه؛ مسجد و نمازخانه به عنوان پایگاه عبادت و یاد خدا برای تعلیم و تعلم مسلمین از صدر اسلام تا کنون بوده است. نمازخانه جدید شهرداری شیروان با نمایی متفاوت در روزهای پایانی ماه شعبان و یک روز به ماه مهمانی خدا با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام والمسلین کوثر"امام جمعه شهرستان شیروان" میزبان نمازگزاران شد.

 


 

عبدالرضا نورانی مقدم"عضو ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهردار شیروان" با اشاره به احداث نمازخانه جدید شهرداری با حلول ماه مبارک رمضان میزبان نمازگزاران شد و در آخرین روز از ماه شعبان با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام والمسلمین کوثری"امام جمعه شهرستان شیروان" افتتاح شد.

 

 

حجه الاسلام والمسلمین کوثری"امام جمعه شهرستان شیروان" در این مراسم با اشاره به این که افرادی که به مبدأ و معاد اعتقاد دارند و اهل نماز و زکات باشند، مساجد را آباد می نمایند و نمازخانه احداث می نمایند، بیان داشت: توفیق احداث مسجد و نمازخانه در بوستان های عمومی شهر شیروان و امروز، نمازخانه شهرداری؛ نصیب جعفر بورنگ شد. مطالعه و بررسی آیات قرآنی و روایات اسلامی دباره مسجد، این حقیقت را آشکار می سازد که عمران و آبادانی مساجد با ایمان و عقیده مردمان مومن و متدین ارتباط تنگاتنگ دارد.

 

 

جعفر بورنک"شهردار و رییس ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهرداری شیروان" هم در مراسم افتتاح نمازخانه شهرداری، ضمن تشکر از اعضای ستاد اقامه نماز شهرداری و همه دست اندرکاران احداث نمازخانه جدید، یادآور شد: انجام امور فرهنگي و آموزشي با محوريت مساجد و نمازخانه ها را در اولویت داریم و اين درحالي است كه در حال حاضر چندین نمازخانه در بوستان های عمومی توسط شهرداري احداث، در حال ساخت و یا نوسازی است كه نمازخانه ساختمان اداری شهرداری نیز منجمله این برنامه هاست. در انجام امور فرهنگی و نماز و حجاب و عفاف هیچ مرزی نداریم.

 

 

رییس ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهرداری شیروان افزود: زینت و آراستگی حقیقی و ارزشمند تنها در پرتو بندگی خدا و عبودیت و نیایش در مساجد میسر است. اما اهل مسجد، کسانی هستند که با حضور مستمر در مساجد و به جای آوردن واجبات و نوافل و گوش فرادادن به فرامین الهی و با توجه به سیره نبی اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع) نه تنها فضائل و کمالات دینی خود را حفظ می کنند، بلکه با ظاهری آراسته به دعوت ضیافت خانه می روند.

 

 

 


 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 153
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز5
mod_vvisit_counterدیروز930
mod_vvisit_counterاین هفته3065
mod_vvisit_counterهفته قبل5030
mod_vvisit_counterاین ماه10879
mod_vvisit_counterماه گذشته20800
mod_vvisit_counterکل بازدیدها285763

بازدیدکننده جاری : 16
آدرس آی پی : 54.196.98.96
,
امروز : 16, آگوست, 2018

ساعت

اوقات شرعی