سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

روابط عمومی: پل سردار شهید پارسا مورد بازدید نمایندگان مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با توجه به اتمام مراحل احداث پل سردار شهید پارسا و نزدیک شدن به افتتاح این پروژه بزرگ شهری، دکتـر عزیزی"نماینده مردم شیروان در خانه ملت" و احمد عاقل"نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی شهر" از این پروژه بازدید نمودند.

 


 

حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" از برنامه بازدید دکتر عزیزی"نماینده مردم شیروان در خانه ملت" و احد عاقل"نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی شهر" در معیت جعفر بورنگ"شهردار شیروان" به روایت تصویر خبر داد:

 

 

 

 

 

 

 

گفتنی است: سرگرد خندانی مقدم"رییس پلیس راهور ف.ا.شیروان" نیز در برنامه دیگری و در راستای تحقق مسائل ترافیکی و راهنمایی و رانندگی و ضرایب ایمنی حمل و نقل و عبور و مرور از این طرح و معابر منشعب از آن بازدید نمود.

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 300

روابط عمومی: تخفیف عمومی در پرداخت عوارض شهرداری به مدت یک ماه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: تدوین بسته مشوق‌های پرداخت بدهی های شهروندی توسط شهرداری شیروان به تصویب شورای اسلامی شهر شیروان رسید و طراحی این بسته، فرصت مغتنمی است که مسیر نهایی آن در خدمت تقویت شهر و رفع نیازهای شهروندان خواهد بود.

 


 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان گفت: اگر چه رسیدن به درآمدهای پایدار، لازمه پویایی و توسعه شهر است، اما در کنار آن باید ساز و کارهای تسریع در اخذ درآمدهای رایج و مطالبات معوق و جاری شهرداری نیز مورد توجه قرار گیرد.

 

 

وی افزود: تخفیفات برای شهروندان به میزان سی درصد بوده که برای ایثارگران و آزادگان بالای 25%، سی و پنج درصد پیش بینی شده است و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد نیز میزان سی و پنج درصد شامل می شود.

 

گفتنی است: تخفیف عمومی حسب مصوبه مندرج در بند یکم صورتجلسه شماره 626 مورخ 3/2/96 شورای اسلامی شهر شیروان تصمیم گیری و طی نامه شماره 2040 مورخ 6/2/96 به شهرداری ابلاغ شده، که به مناسبت روز کار و کارگر و نیز هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم، آغاز و اشخاص می توانند از انتشار این آگهی تا تاریخ دوازدهم خردادماه 1396 به واحد درآمد شهرداری مراجعه، کسب اطلاعات لازم و هم اقدام نمایند.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 217

عاقل و بورنگ: پیشرفت معنوی و مادی بشر ، ریشه در تربیت افراد دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در برگ های تاریخ و تقویم ایران عزیز، دوازدهم اردیبهشت، همزمان با سالروز شهادت اسوه علم و تقوا، استاد شهید مرتضی مطهری «روز معلم» نامیده شده است. استاد گرانقدری که با درک نیازهای واقعی جامـعه و اصالت و بی پیرایگی آثار خود توانست در روشنگری نحله های مختلف فکری به ویژه معلمان ودانشگاهیان در مسیر مبارزه با ظلم و استبداد ستم شاهی نقش مهمی ایفا نماید.

 


 

متن پیام تبریک احمد عاقل:رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و جعفر بورنگ"شهردار شیروان" به مناسبت روز معلم:

 

بسم الله العلیم

 

((من علّمنی حرفاً فقد صیّرنی عبداً)

 

«   لوح تبریک     »

 

کس چو علی این در معنی نسفت                   آنچه علی در حق استاد گفت
بنده ی
  خود  ساخت  مرا  اوستاد               آن که یکی حرف به من یاد داد

 

جناب آقای سعید رحمانی فضلی

معلم فرهیخته و مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان شیروان

و معلمان و فرهنگیان گرانمایه دارالمصلین شیروان

با سلام؛

با احترام، همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند. از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که به حق چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه
داشته اند. با فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز سترگ معلم فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لوح تبریک تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما بزرگواران می گردد.

از حضرت علیم آرزو دارد همواره در کسوت شریف معلمی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.

 

                     جعفر بورنگ                                                                                                                                                                                                احمد عاقل

                                                           شهردار شیروان                                                                                                             رییس شورای اسلامی شهر شیروان

 

نظرات (0) کلیک ها: 302

روابط عمومی: به مناسبت روز کار و کارگر، دیدار با پرسنل فضای سبز و خدمات شهری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: حضور در عرصه خدمت و تلاشگری مایه مباهات همگی خدمت می‌کنیم. بورنگ"شهردار شیروان"، زراعتکار"مـعاون خدمات شهری شهرداری شیروان" و حاجی زاده"سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان" با پرسنل خدوم شهرداری دیدار کردند.

 

 

حاجی زاده"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" از برنامه دیدار شهردار شیروان با پرسنل واحدهای خدمات شهری و فضای سبز در روز کار و کارگر به روایت تصویر خبر داد:

 

 

 

 

 

گفتنی است: بورنگ"شهردار شیروان" در این مراسم؛ ضمن بیان این که کارگران طلایه داران خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند، افزود: امروز شاهد پیشرفت، عزت و سربلندی جامعه کارگری هستیم که با حضور خود حماسه آفرینی می کنند و نقش خود را در پیشرفت و تعالی کشور نشان می دهند و ما نیز باید به دنبال رفاه آسایش و امنیت شغلی جامعه کارگری باشند.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 247

روابط عمومی: نخستين نشريه داخلي شهرداری، به عنوان پشتوانه های حقیقی بین شهرداری و مردم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامـی شهر و شهرداری شیروان: چاپ نشریات درون سازمانی را می‌توان نقطه مهم ارتباط و تعامل کارکنان و مدیران با مردم و مسئولین و نهادهای ذیربط دانست، به عبارتی دیگر این نشریات تاثیر‌گذار‌ترین نقش را در فعالیت‌های درون سازمانی بر عهده دارند. نخستين نشريه داخلي شهرداری با عنوان شهر امروز در راستاي اطلاع رسانی به شهروندان به عنوان پشتوانه حقیقی بین شهرداری و مردم، چاپ و توزيع  می شود.

 


 

حجه الإسلام والمسلمین حاجی زاده"سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی و مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" با بیان این که؛ نشریات تاثیر‌گذار‌ترین نقش را در فعالیت‌های درون سازمانی بر عهده دارند، گفت: نخستين نشريه داخلي شهرداری با عنوان شهر امروز در راستاي اطلاع رسانی به شهروندان به عنوان پشتوانه حقیقی بین شهرداری و مردم، چاپ و توزيع  می شود.

 

 

حاجی زاده افزود: در طول سال ها و با بزرگ شدن سازمان ها نیاز به چنین نشریاتی در درون سازمان بیش از پیش احساس مي شود.

 

 

 

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان یادآور شد: با انتشار نشریه فوق گوشه ای از فعالیتهای مجموعه مدیریت شهری شیروان اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری از این طریق نیز به سمع و نظر شهروندان می رسد.

 

 

 

گفتنی است: اهداف کوتاه مدت و بلند مدت انتشار نشریه را پیش از انتشار، تدوین و تبیین می شود، تا در خلال انتشار دچار گمراهی یا خطا نشود و در حین راه بخشی از مخاطبان خود را از دست ندهد. روابط عمومی علاوه بر هدف اصلی نشریه در اطلاع رسانی عمومی عملکرد و تحقق مفاد ماده 71 قانون شهرداری ها، ضمن آگاهی یافتن از نظرات کارکنان و مدیران درباره نشریه، به این نکات توجه می کند و در انتشار نشریه، آن ها را به مورد اجرا در می آورد:

۱- آگاه کردن کارکنان از عملکرد و پیشرفت های سازمان

۲- آگاه کردن کارکنان از اهداف کوتاه مدت و بلندمدت سازمان

۳- آموزش کارکنان از طریق نوشته های مختلف مانند مقاله، گزارش های گوناگون، مصاحبه و حتی داستان و حکایت

۴- آگاه کردن مدیران از وضع کارکنان و نحوه کارکرد آنان

۵- آگاه کردن کارکنان از خواست‌های مدیران برای بالا بردن کیفیت فعالیت‌های سازمان

۶- تهیه مطالبی برای سرگرمی کارکنان و ایجاد همدلی بین آنان.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 295
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی