سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

پرسنل پسماند شهرداری شیروان دوره آموزشی آسیب های اجتماعی را فرا گرفتند

پرسنل پسماند شهرداری شیروان دوره آموزشی آسیب های اجتماعی را فرا گرفتند


 

 

به گزارش روابط شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

پرسنل پسماند شهرداری شیروان با حضور در کلاس های آموزشی در محل اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان آموزش های

مرتبط را در موضوعات پیشگیری ، مقابله ، درمان ، بازتوانی مصرف الکل را فراگرفتند . هدف از برگزاری این دوره ارتقاء سطح علمی ، فرهنگی ، اجتماعی پرسنل مذکور بوده است .

 

نظرات (0) کلیک ها: 173

شهردار شیروان : از اجرای طرح هم سطح سازی و خط بریل برای معلولین خبر داد

شهردار شیروان : از اجرای طرح هم سطح سازی و خط بریل برای معلولین خبر داد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان در نشست شورای اداری این شهرستان با موضوع فعالیت ها و اقدامات انجام شده شهرداری در مورد مناسب سازی معابر برای معلولین و جانبازان این شهر افزود : وظیفه ذاتی تمامی مدیران دستگاه های اجرایی است که در این راستا فعالیت و گام بردارند . مدیریت شهری شیروان افزود هم اکنون اجرای طرح هم سطح سازی و خط بریل در برخی از خیابان ها و ادارات آغاز و هم چنان ادامه دارد . شهردار شیروان اجرای طرح مذکور را علاوه بر معلولان و جانبازان برای بیماران سالمند و زنان باردار و... لازم دانست ، که در سطح ادارات و قسمت های از شهر که توسط ادارات صورت نگرفته انجام شود.

 

نظرات (0) کلیک ها: 245

معاون شهرسازی شهرداری شیروان : کتابخانه عمومی مرکزی شیروان از پیشرفت 90 درصدی برخوردار است

معاون شهرسازی شهرداری شیروان : کتابخانه عمومی مرکزی شیروان از پیشرفت 90 درصدی برخوردار است

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

 مسعود الهی معاون شهرسازی شهرداری شیروان گفت ساخت این پروژه از سال 90 آغاز شده و تا کنون سه ملیارد و نه صد و هشت میلیون تومان از اعتبارات تملک دارایی و سفر رهبری برای این طرح با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی هزینه شده است . وی تصریح کرد از این میزان اعتبار 450 میلیون تومان توسط شهرداری هزینه شده . الهی اضافه کرد دو ملیارد و یکصد میلیون تومان از اعتبارات هزینه شده سهم اعتبارات سفر رهبری برای این پروژه است .

 


وی ادامه داد قرار بود این پروژه در سال 93 به بهره برداری برسد که به واسطه ابلاغ نشدن اعتبارات پروژه به بهره برداری نرسیده . الهی با اشاره به این که زمین پروژه  از سوی شهرداری به صورت رایگان برای ساخت در اختیار نهاد کتابخانه ها قرار گرفته ،  اظهار داشت در صورت تامین اعتبار افزون بر دو ملیارد و سیصد میلیون تومان ،   بدون محوطه سازی آماده ی بهره برداری خواهد شد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 152

تولید 1067 تن آسفالت توسط شهرداری شیروان در آبان ماه امسال

تولید 1067 تن آسفالت توسط شهرداری شیروان در آبان ماه امسال

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

مسئول عمران شهرداری شیروان از تولید 1067 تن آسفالت در آبان ماه امسال در این شهر خبر داد. مسعود کاظم پور بیان داشت در این مدت در 43 نقطه مختلف شهر شیروان لکه گیری ، اجرای کاتر ، زیر سازی ، روکش آسفالت به طول 8536 متر مربع انجام گرفته است . وی دیگر فعالیت های بخش عمران شهرداری شیروان را زیر سازی ، بیس ، تسطیح در 18 منطقه با 95900 متر مربع ذکر کرد . این مسئول در شهرداری شیروان از بنایی در 39 منطقه با 756 متر ، جدول گذاری افزون بر 100 متر مربع ، پیاده رو سازی و برش با کاتر و تخریب 320 متر خبر داد.

کاظم پور در مورد فعالیت ها بخشهای فراورده های بتنی چنین گفت : تولید جدول 3850 عدد ، پازل 7830 عدد ، دال 18 متر ، ماسه شسته و شکسته 2900 متر مکعب ، گراویه 1500 متر مکعب ، قلوه سنگ 200 متر مکعب ،بیس 400 متر مکعب بوده است .

 

 

 مسئول عمران شهرداری شیروان پروژه های در حال اجرای شهرداری شیروان را : پروژه پیاده روی سلامت فاز سه شیرکوه پیشرفت 45 درصدی ، تکمیل مغازه های تجاری حاشیه کمربندی 95 درصدی ، پروژه ساماندهی

ورودی غربی شهر فاز یک 30 درصد ، پارک رو به روی پارک بانوان 100 درصد ، پروژه پیاده رو سازی و جدول گذاری در سطح شهر 20 درصد ، اجرای پیاده رو و کانال سرپوشیده خیابان مولوی 95 درصد ، پروزه

آسفالت معابر 30 درصد ، پروژه پارک آبی 80 درصد ، سرویس بهداشتی پارک کوثر 50 درصد ، سکوی والیبال پارک کوثر 100 در صد پیشرفت فیزیکی داشته است .

 

 


 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 202

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان از وقوع 44 مورد حادثه خبر داد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان از وقوع 44 مورد حادثه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان

جعفر حیدری افزود: در آبان ماه امسال 44 حادثه در این شهر اتفاق افتاده است که با هوشیاری به موقع و عمل به آن مهار گردیده است . حیدری این حوادث را آتش سوزی منازل ، اماکن تجاری ، دامداری ، ادارای ، آتش سوزی مزارع ، باغات ، فضای سبز ، علف های هرز ، آبکشی منازل و معابر ، گرفتن حشرات و خزندگان ، حیوانات ولگرد ، قطع و شکستن درختان در هنگام طوفان و بارندگی در سطح شهر ، امداد و نجات ، انگشتر بری ، حبث شدن در اتاق ، چاه افتادگی ، آسانسور ذکر کرد. رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان تعداد مصدومین حوادث را دو نفر مرد و زن ذکر کرد. حیدری ادامه داد در این مدت 7200 نفر ساعت به روز آموزش ایمنی و اطفاء حریق در مدارس و ادارات انجام گرفته است.

وی از 4 مورد پیگیری خرید تجهیزات ، 5 مورد صدور آتش سوزی و پاسخ نامه های دادگستری ، بیمه ،آگاهی و سایر ادارات ، 47 مورد بازدید ایمنی از اماکن ، برگزاری دوره های آموزش پرسنل و شرکت در مانور های مختلف را از مهم ترین فعالیت های این سازمان در آبان ماه عنوان کرد.

نظرات (0) کلیک ها: 81
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز57
mod_vvisit_counterدیروز574
mod_vvisit_counterاین هفته2733
mod_vvisit_counterهفته قبل2149
mod_vvisit_counterاین ماه6176
mod_vvisit_counterماه گذشته15262
mod_vvisit_counterکل بازدیدها368194

بازدیدکننده جاری : 10
آدرس آی پی : 18.212.92.235
,
امروز : 19, ژانویه, 2019

ساعت

اوقات شرعی