سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

شهردار شیروان : خبرنگاران سربازان حقیقی مردم هستند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان : به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی مراسم تجلیل از خبرنگاران شیروان به همت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شیروان در محل شهرداری این شهر برگزار شد.

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان : با گرامیداشت روز خبرنگار یاد و خاطره شهیدان امانی و صارمی را پاسداشت و گفت : اگر خبرنگاران نباشند ، جامعه پویایی خود را از دست می دهد. مدیریت ارگان شهری اضافه کرد : خبرنگاران وضعیت جامعه را بدون هیچ گونه مشکلی به گوش مسئولان می رسانند و باید از این بابت از آن ها قدردانی کنیم.


شاهرخی افزود: انتظار می رود اصحاب رسانه به عنوان مشاوران امین در رشد ، توسعه و پیشرفت شهر یاریگر ما باشند و ما هرگونه انتقاد سازنده را با جان و دل می پذیریم و آماده هرگونه ارائه طرح ها و پیشنهادات سازنده از سوی خبرنگاران هستیم. همچنین تصریح کرد : بدون توجه به رسانه نمی توانیم توسعه پیدا کنیم. وی شکوفایی کشور را در گرو شکوفایی رسانه ها دانست و ادامه داد : توسعه زمانی شکل می گیرد که خبرنگاران آزاد ، مستقل و بدون وابستگی به جناح یا گروه خاصی داشته باشیم .

شاهرخی بیان داشت : توسعه بدون نقش رسانه ها امکان پذیر نیست و هر جامعه ای که توسعه یافته است، رسانه ها در آن جامعه نقش پر رنگی داشته و جایگاه والایی دارند، که خبرنگاران شیروانی همواره نگاه توسعه گرایانه و مثبت داشته اند.


در این نشست خبرنگاران شیروانی بر تعامل شورای اسلامی شهر و شهردار با اصحاب رسانه تاکید کردند.

نظرات (0) کلیک ها: 114

شاهرخ شاهرخی، شهردار شیروان به مناسبت میزبانی این شهرستان از سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی پیام صادر کرد

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری شیروان و شورای اسلامی شهر:

در متن این پیام آمده است: تئاتر آیینه اندیشه ها و تمرینی برای زندگی است؛ جایی که هنرمندان این عرصه با بهره گیری از هنر خود، بنایی جدید در زندگی مخاطبان می سازند.

این هنر که از جایگاه ویژه ای در بین هنرهای مختلف برخوردار است فرصتی است برای بازتاب پیام های تاثیرگذار و ارزشمند تا رسالتی که بر دوش آن قرار دارد را ادا کند.


اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دلسوزانه و متعهدانه هنرمندان عرصه نمایش شهرستان شیروان، مقدم هنرمندان و میهمانان گرامی استان را برای حضور در سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی به شهر دارالمصلین گرامی می دارم و برای همگان از درگاه ایزد منان توفیق آرزومندم.

 

امید است تلاش هایتان در استان گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها به تحکیم، تثبیت و رشد مبانی اخلاقی، اجتماعی و شهروندی منتج و سازنده فردایی بهتر برای استان عزیزمان باشد.

نظرات (0) کلیک ها: 97

مسئول واحد عمران شهرداری شیروان : 16 پروژه عمرانی ، خدماتی، فرهنگی شهرداری در سال جاری در دست اجراست.

مسعود کاظم پور مسئول واحد عمران شهرداری شیروان امروز در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شیروان بیان کرد: شهرداری شیروان ضمن تداوم برنامه های مدون سال گذشته خود در خصوص تحقق اهداف و برنامه ریزی، طرح های تازه و نوآورانه ای را با بهره گیری از مشارکت شهروندان تدوین و اجرایی می نماید و در دستور کار مستمر خود قرار داده است. وی ادامه داد نهاد شهرداری به عنوان یکی از پایه های اصلی هر منطقه ای، می تواند یاریگر دیگر مجموعه ها و سازمان های دولتی، خصوصی و مردم نهاد در زمینه ارتقای بهره وری ، افزایش تولید داخلی ، مهندسی ارزشی مجموعه های تولیدی شهرداری، ایجاد فرصت های شغلی و در نتیجه تبدیل بالقوه بالفعل باشد، که بی شک مجموعه خانواده بزرگ عمران در این مسیر گام برمی دارند .


وی همچنین اظهار داشت : شانزده پروژه عمرانی،خدماتی،فرهنگی و... شهرداری شیروان در دست اقدام است.

نظرات (0) کلیک ها: 81

عضو شورای اسلامی شهر شیروان: هیات های مذهبی در احیای ارزشهای دینی در جامعه نقشی تاثیرگذاری دارند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شیروان:

 

احمد عاقل عضو شورای اسلامی شهر شیروان یک شنبه شب در آئین برگزاری انتخابات اعضای جدید هیات مذهبی مسجد انصارالمهدی سه یک آب شیروان گفت: در آغاز با توجه به ضرورت انکار ناپذیر وجود پر مهر و محبت اهل بیت در سرتاسر زندگی مردم ایران بیان داشت با عنایت خداوند منان و اهل بیت مردم ما ارتباط بسیار عمیقی با مفاهیم دینی برقرار کرده اند و در این زمینه همیشه شاهد عظمت و شکوه ابراز عشق و ارادت مردم در قالب برگزاری مراسمات و هر نوع کوششی بوده ایم. وی ادامه داد هیات مذهبی صرفا مجموعه ای در راس امور به معنای ابزار قدرت نیست بلکه شورایی برای همفکری با همه هیات های مذهبی و مردم در متن جامعه برای زنده نگه داشتن فرهنگ غنی اسلام و دوری از هر نوع انحراف است . که در احیای ارزشهای دینی در جامعه نقش تاثیر گذاری دارند.

عاقل برلزوم برنامه ریزی دقیق و متناسب با اهداف متعالی اسلام برای تحقق این امر مهم تاکید کرد و از اعضای هیات های مذهبی به عنوان کبوتران امام حسین و خادمین اهل بیت نام برد.

 

نظرات (0) کلیک ها: 64

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در شیروان : از وقوع 285 حادثه خبر داد

جعفر حیدری امروز در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شیروان افزود: از ابتدای امسال تاکنون 285 حادثه در این شهر اتفاق افتاده است که با هوشیاری پرسنل این سازمان به موقع مهار گردیده است.

حیدری این حوادث را آتش سوزی منازل، اماکن تجاری، دامداری ، ادارات و ... ، آتش سوزی مزارع ، آتش سوزی باغات و فضای سبز و علف های هرز ، آبکشی منازل و معابر ، گرفتن حشرات و خزندگان و حیوانات ولگرد، قطع درختان و شکستن درخت در هنگام طوفان و باد شدید ، در سطح شهر ، امداد و نجات ، انگشتربری، حبس شدن در اتاق ، چاه افتادگی ، آسانسور ذکر کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی شیروان تعداد مصدومین این حوادث را 41 نفر مرد و 20 نفر زن و تعداد فوت شدگان را 5 نفر مرد و 2 نفر زن بیان داشت.

حیدری ادامه داد: در این مدت 9800 نفر ساعت بروز آموزش ایمنی و اطفا حریق در مدارس و ادارات انجام گرفته است . وی از 24 مورد پیگیری لازم در خصوص خرید تجهیزات ، 33 مورد صدور گزارش آتش سوزی و پاسخ به نامه های دادگستری ، بیمه آگاهی و سایر ادارات ، 380 مورد بازدید ایمنی از اماکن را از مهمترین فعالیت های این سازمان بر شمرد.

نظرات (0) کلیک ها: 116
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز11
mod_vvisit_counterدیروز447
mod_vvisit_counterاین هفته11
mod_vvisit_counterهفته قبل3273
mod_vvisit_counterاین ماه9309
mod_vvisit_counterماه گذشته15313
mod_vvisit_counterکل بازدیدها320438

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.198.212.30
,
امروز : 21, اکتبر, 2018

ساعت

اوقات شرعی