سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

آریان فرد: فرزندان شیروان"مقامات عالی کشوری" در غرفه نمایش جلوه های خدمت شهرداری شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ مقامات عالی کشوری اعم از خدمتگزار، عزیزی، پیرزاده و ...، فرزندان شیروان از غرفه نمایش جلوه های خدمت و زیرساخت های توسعه پایدار مدیریت شهری شیروان در اولین همایش نخبگان شیروان، بازدید نمودند.

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" گفت: وجه الله خدمتگزار" استاندار خراسان جنوبی" و عبدالرضا عزیزی"نماینده مردم شریف شیروان در خانه ملت" و پیرزاده"ریاست شعبه دیوان عدالت اداری" با تقدیر از زحمات و تلاشهای شهردار و پرسنل خدوم شهرداری شیروان اظهار داشتند: برای تمام دست اندرکاران و تلاشگران شهرداری در خدمت به شهروندان آرزوی توفیق روزافزون داریم.

استاندار خراسان جنوبی در ادامه، غرفه نمایش جلوه های خدمت و زیرساخت های پایدار شهرداری شیروان در اولین همایش نخبگان شیروان را مطلوب ارزیابی کرد و اذعان داشت؛ شهرداری شیروان با رویکردی متفاوت و رو به رشد خدمات ارزنده ای را در دستور کار قرار دارد و امروز هم؛ حضور فعال و مطلوبی در این همایش داشته است.

عبدالرضا عزیزی نیز بیان داشت: شهرداری شیروان با حضور خود در اولین همایش نخبگان شیروان، نقش مهمی را در معرفی خدمات مدیریت شهری در شیروان به مردم و مسئولین ایفاء نمود و شهرداری شیروان به خاطر دارا بودن قابلیت های فراوان به ویژه در بخش عمران و خدمات رسانی، توانایی و قابلیت رقابت با بسیاری از شهرداری های کشور و حتی برخی شهرداری های بزرگ را می تواند داشته باشد و دست آوردهای امروز شهرداری، این مهم را به منصه ظهور گذاشته است.

وجه الله خدمتگزار در ادامه تصریح کرد: ارائه دستاوردهای شهرداری شیروان در این همایش و همایش های کشوری در آتیه، می تواند نقش مهمی در راستای جذب سرمایه گذار، افزایش سرمایه گذاری و رونق همه جانبه شهر شیروان ایفا کند.

در این بازدید، جعفر بورنگ"شهردار شیروان:، توضیحات جامعی را از اقدامات شهرداری در باب زیرساخت های توسعه، پارک آبی در حال اجرا در پارک کوثر، آغاز عملیات جذب پیمانکار برای احداث بزرگترین پروژه شهر مجتمع طبقاتی تجاری و پارکینگ -، تولیدات گیاهی و عمرانی شهرداری و از آخرین دستاوردها و خدمات شهرداری شیروان اعم از فضای سبز، عمرانی و فرهنگی به وجه الله خدمتگزار، عبدالرضا عزیزی، پیرزاده و هیئت های همراه مقامات عالی کشور، استان، شهرستان و شهر، بازدید کننده غرفه نمایش جلوه های خدمت شهرداری شیروان، ارائه کرد.

آریان فرد در پایان از هدف برپایی غرفه نمایش جلوه های خدمت شهرداری شیروان در اولیين همایش نخبگان شیروان، با هدف آشنا كردن شهروندان، نخبگان، مفاخر، مشاهیر، مقامات عالی کشوری، استانی، شهرستان، شهر و هم مديران دستگاه های اجرایی شیروان با اقدامات شهرداري‌، ارائه دستاوردها، ابتكارات و نوآوري‌هاي شهرداري‌ شیروان، انتقال ایده ها ميان مدیریت شهری و مدعوین همایش و نيز معرفي پروژه‌هاي قابل سرمايه‌گذاري شهرداري‌ شیروان، خبر داد و گفت: این موفقیت در برپایی غرفه را مرهون زحمات کلیه مدیران و پرسنل شهرداری در چند روز اخیر منتهی به بیست و هفتم شهریور 93 می دانیم و از تمامی این بزرگواران که شبانه روزی خدمت نمودند، تشکر می گردد.

 

بازدید از غرفه نمایش جلوه های خدمت شهرداری شیروان به روایت تصویر در اولین همایش نخبگان شیروان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1279

بازدید کمیته نظارت استان از پروژه های شاخص شهرداری شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهر داری شیروان :صبح دیروز 93/12/12کمیته نظارت استان از پروژه های شاخص شهرداری شیروان بازدید کردند.

 

در این باز دید که صبح دیروز انجام شد رجائی مسئول عمران شهرداری شیروان گفت :کمیته نظارت استان فقط از پروژههای شاخص شهرداری بازدید کردنند که عبارتند از پارکینگ طبقاتی واقع در حاشیه میدان مرکزی شهر و در هشت طبقه 4طبقه پارکینگ 4طبقه تجاری وی ادامه داد این مجتمع 20درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت بهربرداری می تواند تا حد زیادی در کاهش حجم ترافیکی موثر باشد پروژه ای پل شهید پارسا دیگر پروژه شاخص شهرداری بود که مورد بازدید کمیته نظارت استان قرارگرفت.

 

رجائی ادامه داد عملیات ساخت این پروژه نیز 60در صد پیشرفت فیزیکی داشته که در صورت تامین اعتبار در بهمن ماه سال آیند به بهربرداری خواهد رسید که در صورت به بهر برداری رسیدن این پل می تواند در انتقال حجم ترافیکی از مرکز شهر به بخش فرعی شهر موثر واقع شود کتابخانه مرکزی شهر نیز که در پارک کوثر عملیات ساخت آن آغاز شده و هم اکنون 65در صد پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت تامین اعتبار در بهمن ماه سال آینده افتتاح خواهد شد.

 

آخرین پروژهای بود که مورد بازدید قرار گرفت ابوذر رجائی مسئول عمران شهرداری شیروان از تدابیر ویژه این واحد برای اجرای پروزه های جدید در سال آیند خبر داد و گفت واحد عمران شهرداری شیروان با تمام توان آماده خدمت رسانی در جهت عمران و آبادانی شهر می باشد.


نظرات (0) کلیک ها: 933

مراسم تجلیل از کارمندان شهرداری شیروان برگزار شد1.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ جعفر بورنگ"شهردار شیروان" در مراسم گرامیداشت روز کارمند، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به جامعه کارمندی شهرداری شیروان تبریک گفت.

 

 جعفر بورنگ"شهردار شیروان" در مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری شیروان با یادآوری سخن شهید دکتر بهشتی در خصوص دشمنی آمریکا و استکبار جهانی با کشور جمهوری اسلامی ایران که فرموده اند: از این انقلاب عصبانی باشید و با عصبانیت بمیرید، گفت: خوشبختانه در طول نظام والای مقدس جمهوری اسلامی ایران، کشور مسیر خودش را با همه عداوت های دشمنان، با قدرت و صلابت ادامه داده و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری همه این موانع  و مشکلات را پشت سر داشته و خواهد گذاشت و به اهداف بلند خود دست یافته و خواهد رسید


 

بورنگ در ادامه؛ همه کارمندان را به وفاق،  برادری و همدلی  تشویق کردد و این را رمز موفقیت  برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و با اشاره به اینکه روز کارمند، روز ارج نهادن به مقام شامخ انسانهای وارسته ای است که غایت شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است و شایسته است که این روز را ارج نهیم و از جامعه کارمندی شهرداری شیروان خواست، شهیدان رجائی و باهنر را که پیشگامان و اسوه خدمت رسانی در نظام جمهوری اسلامی بوده اند، الگو قرار دهند.

آریان فرد روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان در پایان گفت: در مراسم تجلیل از کارمندان شهرداری شیروان در روز کارمند، از کارمندان با اهدا لوح سپاس و تبریک و هدیه، بعنوان حداقل امکان تشکر، تقدیر بعمل آمد.

نظرات (3) کلیک ها: 1297

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار شیروان به مناسبت روز عرفه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ محمّد محمّدزاده قانعی"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و جعفر بورنگ"شهردار شیروان" طی پیامی، روز عرفه و روز نیایش را به ملت شریف ایران و مردم دارالمصلین شیروان تبریک گفتند.

 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" به متن پیام مشترک محمّد محمّدزاده قانعی"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و جعفر بورنگ"شهردار شیروان" که به مناسبت روز عرفه(نهم ذی الحجه مقارن با دوازدهم مهرماه 93) صادر شده، اشاره نمود:

 

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

دل در جوشش ناب عرفه، وضو می گیرد و در صحرای تفتیده عرفات، جاری می شود.

آنجا که ایوان هزار نقش خداشناسی است. لب ها ترنم با طراوت دعا به خود گرفته و چشم هایمان بارش باران توبه را طلب می کنند. دل بی قرار روح عرفات حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شده است. پنجره باران خورده چشم ها از ضریح اجابت، تصویر می دهد و این صحرای عرفات است که با کلمات روح بخش دعای امام حسین(ع) و اشک عاشقان او بر دامن خود اجابت را نقش می کند.

اشک و زمزمه ما را نیز بپذیر، ای خدای عرفه!

در روز نهم ذی الحجه، روز پُر فضیلت و معنوی عرفه را به عموم ملت شریف مسلمان ایران و مردم فهیم دارالمصلین شیروان تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند منان قبولی ادعیه و مناجات مردم مؤمن و عزیز ایران اسلامی را در این روز سراسر صفا و معنویت مسئلت داریم.

محمّد محمّدزاده قانعی                                                       جعفر بورنگ

رییس شورای اسلامی شهر شیروان                                          شهردار شیروان

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1214
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی