سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه پانصد و سی و چهار 28/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و چهار 28/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 17 عصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در پاسخ به درخواست ساکنین کوچه امام خمینی7 (اول شهریار) مبنی بر نحوه اجرای تعریض در آن کوچه در جلسه مطرح شد و مقرر شد با توجه به اعتراضات شهروندان فعلاً تا تعیین تکلیف تعریض از هرگونه ساخت و ساز جلوگیری گردد.
 2. 2)در پاسخ به لایحه شماره 4862-18/6/95 مدیرعامل حمل و نقل مصوبات کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش آموزان در جلسه شورا مطرح شد و مقرر شد با عنایت به اینکه عوارض شهرداری بصورت ملی 5% بوده و قابل تغییر نمی باشد مراتب به آموزش و پرورش اعلام گردد و ضمناً با توجه به تبعات اجتماعی سرویس های مدارس غیر مجاز مقرر شد سرویس حمل و نقل دانش آموزان از طریق شرکت های مجاز باشد .
 3. 3)در پاسخ به لایحه شماره شهرداری در خصوص تفریغ بودجه سال 94 در جلسه مطرح و پس از توضیحات شهردار محترم در خصوص هزینه ها و پیش بینی انجام شده مورد تصویب شورای شهر واقع گردید .
 4. 4)در پاسخ به لایحه شماره 17767-20/6/95 در خصوص نظریه تصویبی در خصوص استقرار بانک شهر در واحد تجاری ورودی شهرداری مشروط به انتقال کلیه حسابهای شهرداری به بانک مذکور مشروط به استقرار در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید.
نظرات (0) کلیک ها: 495

جلسه پانصد و سی و سه 23/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و سه 23/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 18 غصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در پاسخ به درخواست آقای ع.ا در خصوص ساخت تندیس(پیکره ) سرلشگر خلبان شهید براتعلی صدقی مقرر شد   برای بحث فرهنگی در خصوص سردیس 9سردار شهید شیروان مکاتبه ای با بنیاد شهید و سپاه پاسداران جهت تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.
 2. 2)در پاسخ به درخواست خانواده محترم شهید صدقی در خصوص سرمایه گذاری و ساخت کتابخانه به نام شهید مقرر شد شهرداری ضمن اعلام و امکان مشارکت در کتابخانه در دست اقدام صورت پذیرد.
 3. 3)در پاسخ به درخواست جامعه نابینایان روشنای شیروان در خصوص تمدید قرارداد مقرر شد قرارداد سال جدید مانند قرارداد سال گذشته به همان مبلغ تمدید گردد و به مدت یکسال موافقت شد.
 4. 4)در پاسخ به درخواست شهروندان محترم آقایان ع.ح .ح مقرر شد تا تعیین تکلیف لایحه شهرداری در رابطه با نامه شماره 17756-20/6/95 مقدار 4/1(یک چهارم) نقدی و الباقی بصورت چک تا اخذ تعیین تکلیف نهایی صورت گردد . ضمناً تخفیف ایام لحاظ گردد.
 5. 5)در پاسخ به درخواست شهروند پ.م در خصوص تقسیط مبلغ خرید زمین مقابل ملک خود مقرر شد با اقساط یکساله بدون کارمزد مساعدت گردد.
 6. 6)در پاسخ به درخواست شهروند ح.ب مقرر شد پرونده ایشان از طریق کمیته فنی پیگیری و تصمیم گیری شود .
 7. 7)در پاسخ به درخواست شهروند ا.ر در خصوص کرایه دکه مقرر شد طبق ضوابط و مقررات اقدام گردد.
 8. 8)در پاسخ به درخواست شهروند ا.م در خصوص اجاره بهای نمایشگاه مقرر شد طبق ضوابط و مقررات اقدام گردد.
 9. 9)در پاسخ به درخواست شهروند خانم ف.ف مقرر شد نظر به تحت پوشش بودن و سرپرست خانوار بودن موضوع با حذف و بخشودگی تفکیک اقدام گردد.
نظرات (0) کلیک ها: 504

جلسه پانصد و سی و یک 16/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و یک 16/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 21 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست ورثه مرحوم ق بابت هزینه کفن و دفن مرحوم مشمول تخفیف 50%لحاظ گردد.

2-    در خصوص تغیین هیات رئیسه سال آتی شورا پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد ساعت 9 صبح مورخه 20/06/95 رای گیری انجام گیرد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 540

جلسه پانصد و سی و دو 20/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و دو 20/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 9 صبح به صورت فوق العاده در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

در ابتدای جلسه رأی گیری هیأت رئیسه انجام شد و آقای احمد عاقل با 5رأی و خانم قربانیان با 4رأی برای ریاست و با توجه به تعداد آراء آقای احمد عاقل رئیس شورای شهر انتخاب گردید دکتر ساعدی و آقای محمدزاده برای نایب رئیس کاندید گردیدند که آقای ساعدی 7رأی و آقای محمدزاده یک رأی و یک رأی ممتنع و آقای فیاض با اتفاق آراء به عنوان خزانه دار و آقای محمدزاده بعنوان دبیر جلسه به اتفاق آراء انتخاب گردیدند .

                          

 

نظرات (0) کلیک ها: 525

جلسه پانصد و سی 16/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی 16/06/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست شهروند ش.ب که بابت جبران خسارت ملک نامبرده در فلکه معلم مقرر شد در صورت صحت خواسته شهروند وجود توافق نامه چنانچه پرداخت یکجا مقدور نیست بصورت اقساط پرداخت شود.

2-    در پاسخ به درخواست ف.ش از پرسنل شهرداری که درخواست مساعده دارند به مبلغ سه میلیون تومان دارند در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع شد.

3-    در پاسخ به درخواست آقای ف.ب در خصوص مشکلات مالی و عدم پرداخت بدهی به شهرداری مقرر شد با توجه به تصویب شورای اسلامی شهر شیروان مبنی بر مساعدت یا تعیین تکلیف در هزینه ها چکهای وصولی که مراحل قانونی و تائیدی را طی می کند پیشنهاد لازم به شورای شهر ارائه گردد.

4-    درپاسخ به درخواست شهروند ع.ن که تحت پوشش بهزیستی می باشند و بدهی جرائم دارند مقرر شد جرائم وصول گردد و مبلغ عوارض نوسازی به مبلغ دویست هزار تومان به دلیل تحت پوشش بودن اخذ نگردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 545
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز180
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته528
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2872
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460866

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی