سال رونق تولید گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه سیصد و چهل و پنجم 94/05/25 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و چهل و پنجم 94/05/25 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت10 صبح با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید وپس ازبحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    تقاضای شهروند ح مطرح و مقرر گردید طبق مصوبه کلی شورا به ازای هر متر تعریض در برابر تجاری با سطح اشغال لازم جبران خسارت گردد ،و به همان متراژ در منفی یک پارکینگ لحاظ گردد.

2-    درخواست شهروند ع.ج مطرح گردید و مقرر گردید بابت تخفیف در هزینه کفن و دفن و سایر موارد تا 70% تخفیف اعمال گردد . به استناد نامه شماره 1019983/1-94/5/21 کمیته امداد امام خمینی (ره).

3-    درخواست شهروند ع مطرح و مقرر کردید از نامبرده چک اخذ و پاسخ شهروند داده شود.

4-    مقرر گردید مزایده های زمین های م مجدداً از طریق اطلاع رسانی عمومی مزایده گذاشته شود .

5-    نامه شهروند ر مطرح و مقرر گردید در اقساط 24ماهه اخذ گردد.

6-    عطف به نامه م.پ مقرر گردید در اقساط 36ماهه بدون کارمزد و با بررسی مدارک نامبرده موافقت بعمل آمد.

7-    عطف به نامه سازمان حمل و نقل شهرداری مقرر گردید نرخ سرویس های حمل و نقل برای هر دانش آموز برای ون و مینی بوس 290000ریال و سواری برابر ظرفیت خودرو 400000ریال تأئید گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 395

جلسه سیصد و چهل و چهارم 94/05/18 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و چهل و چهارم 94/05/18 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت30/18 با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید و پس عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) وبحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    درخصوص نامه شماره 13518 در خصوص جذب نیروی انسانی از طریق آزمون مقرر شد احتراماً به حفظ نیروهای قراردادی فعلی که اغلب شرایط سنی آنها نیز با مجوز استخدام اخیر مطابقت ندارد و اینکه متحمل است نیروهای جدید و غیر بومی و فاقد تجربه قبول شوند   لذا فعلا ردیف 3و7و9و19اعلام شود و ضمناً چنانچه توضیح دیگری است به شورا سریع ارسال گردد.

2-    در خصوص درخواست خانواده ورثه ع.م با عنایت به اینکه انتقال از نام یکی از وراث که سهم کمتری دارند به نام وارث لذا بدهی ایشان در حساب ملک گذاشته شود و با اخذ تعهد پاسخ انتقال سند داده شود و در مراجعه بعدی از آزاد شدن دارائی مرحوم اخذ گردد.

3-    در پاسخ به ورثه جانباز مرحوم ر.ک که به رحمت الهی رفته اند مقرر شد کلیه هزینه های کفن و دفن ایشان (جانباز محترم) بصورت رایگان محاسبه و مبلغ عودت گردد.

4-    در پاسخ شهروندان محترم خصوصاً رانندگان محترم تاکسی مقرر شد گزارش جامعی از نحوه اعلام عمومی واگذاری تاکسی های جدید و اینکه مبلغ جدید واریز نمایند با مسیر فرعی .... و زمان اطلاع رسانی حضور مسئول حمل و نقل در جلسه یکشنبه یا سه شنبه جهت ارائه پاسخ مستند و مستدل به معترضین ارائه گردد.

5-    به منظور تجلیل از سرداران شهید شیروان مقرر شد معابر و مکان هایی که به نام این شهدای والا مقام نامگذاری شده است با همکاری بنیاد شهید و شهرداری نسبت به نصب تابلوهای همراه با تصویر و جمله ای کوتاه از شهدای والا مقام در مکان های نامگذاری شده نصب گردد.

6-    در پاسخ ک.م از شهروندان محترم مقرر شد با توجه به اینکه انتقال به نام خانم ایشان می باشد با اخذ تعهد لازم در حساب ملک گذاشته شود و در مراجعه بعدی اخذ گردد.

7-    احتراماً پیرو مذاکرات متعدد راجع به نحوه پاسخ به محکومیتهای حقوقی (آرای قطعی شده) مقرر شد شهرداری شیروان ضمن پیگیری های حقوقی از مجرای دادگستری ،دیوان و ... به منظور پیشگیری از ضرر و زیان مالی تأخیر تأدیه و عواقب بعدی نسبت به پرداخت مبالغ محکوم شده بصورت نقدی،توافقی یا واگذاری زمین و امتیازات پروانه ... اقدام نماید . بدیهی است مصوبه مذکور بابت کلیه آراء بوده صرف اطلاع شورای شهر کافی بوده و در هر صورت پیگیری های حقوقی تعطیل نشود و بگونه ای عمل نشود که بهانه ی اقرار شاکیان در قبول خواسته آنها تلقی گردد.  

نظرات (0) کلیک ها: 389

جلسه سیصد و چهل و دوم 94/05/13 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و چهل و دوم 94/05/13 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت15 با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به لایحه شماره 13327 مورخه 94/5/13 مقرر شد از هفته دولت تا عید غدیر تخفیف 15%برای کلیه شهروندان طبق مصوبه های قبلی مورد موافقت واقع گردید . ضمناً دستورالعمل پیشنهادی تقسیط عوارض در اسرع وقت به شورا تقدیم گردد.

2-    پیرو مصوبه 318 بند 1 با توجه به اینکه امکان نقل و انتقال زمین های فروخته شده شهرداری از ناحیه خریداران در فرصت یکساله پیش می آید و مشکلات حقوقی برای شهرداری ایجاد می گردد لذا مقرر شد شرایط واگذاری زمین های الیاف از یکساله به یک ماهه اصلاح و اعلانات نیز انجام گیرد و ضمناً فروش قطعات حاشیه 16متری زمینهای الیاف از مزایده خارج گردد.

3-    در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت مقرر شد میدان تازه احداث تقاطع 30متری شهید بهشتی و دفاع مقدس به نام بانوان شهید یا شهدای زن نامگذاری شود.

نظرات (0) کلیک ها: 425

جلسه سیصد و چهل و سوم 94/05/18 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و چهل و سوم 94/05/18 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت13 با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید وپس عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) وبحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    درپاسخ مسجد صاحب الزمان (عج) روستای کلاته بالی مقرر شد 15متر ماسه بصورت رایگان با هزینه حمل توسط هیئت أمناء در اختیار ایشان قرار گیرد.

2-    با تصویب اعضای محترم شورای شهر به مناسبت روز 17مرداد روز خبرنگار و پاسداشت مقام والای خبرنگار شهید امانی تنها شهید خبرنگار شرق کشور می باشد مقرر گردید میدان واقع در تقاطع 30متری شهید بهشتی و خیابان دانشگاه را به نام شهید امانی نامگذاری گردد.

3-    در پاسخ به شهروندان محترم در خصوص هزینه بالای امور ساختمانی مقرر شد شهرداری صدور پروانه و هزینه ها را مد نظر قرار گیرد و در مورد نظام مهندسی هم صرفاً با انتخاب شهروندان متقاضی محاسب و .... دستور استانداری محترم تا هزینه ها مدیریت شود.

4-    در پاسخ شهروند خانم ن و امضاء اسنادتحویل شده به شهرداری صورت گیرد با اخذ تعهد از ایشان انتقال سند به نام مادر بلامانع است . درصورتی که تا کنون کلیه اقساط تا کنون پرداخت شده است اقدام گردد.

5-    در خصوص احداث پارک ساحلی در رودخانه چایلق مقرر گردید جلسه ای برای بررسی در روز سه شنبه 94/5/27 با حضور مسئولین آب منطقه ای و مطلعین و دیگر مسئولین که در این طرح در ارتباط هستند برگزار گردد لذا مقتضی است نسبت به تشکیل جلسه ای اقدام لازم شهرداری مبذول دارد . ضمناً پیشنهاد کمیسیون معماری و شهرسازی 94/5/12در این جلسه پیگیری شود.

نظرات (0) کلیک ها: 413

جلسه سیصد و چهل و یکم 94/05/13 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و چهل و یکم 94/05/13 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت15 با تلاوت کلام الله مجید آغاز گردید و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    درخواست شهروند سید ا. س مطرح و مقرر گردید با اعمال 20%بخشودگی اعمال گردد.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند ص.ع که درخواست تجدید پروانه کسب نموده اند مقرر شد مساعدت لازم مبذول و با اعمال 20%بخشودگی مد نظر قرار گیرد.

3-    در پاسخ به درخواست هیات أمنای مسجد جوادالائمه جهت احداث سرویس های بهداشتی درخواست 10متر ماسه نموده اند در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع شد.

4-    در پاسخ به درخواست ه.ق که همسر جانباز و مریض می باشد مقرر شد بدهی نامبرده به شهرداری در اقساط ماهیانه سیصد هزار تومان مساعدت گردد.

5-    در پاسخ به درخواست شهروند ک.ج که معلول می باشد مقرر شد در خصوص بدهی نامبرده از 20%بخشودگی مراتب معلولیت برخوردار گردند.

6-    در پاسخ به درخواست ع.ب که درخواست پرداخت قسطی بدهی خویش به شهرداری می باشد مقرر شد با اخذ دو میلیون تومان نقدا و الباقی در 24ماهه اخذ گردد.

نظرات (0) کلیک ها: 402
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز171
mod_vvisit_counterدیروز538
mod_vvisit_counterاین هفته1771
mod_vvisit_counterهفته قبل3077
mod_vvisit_counterاین ماه13085
mod_vvisit_counterماه گذشته9755
mod_vvisit_counterکل بازدیدها441228

بازدیدکننده جاری : 7
آدرس آی پی : 54.234.208.87
,
امروز : 26, ژوئن, 2019

ساعت

اوقات شرعی