سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه پانصد و هجده 31/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و هجده 31/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت16 صبح در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست شهروند ب.ش بازنشسته شهرداری که درخواست خرید طبقه دوم مزار خودش و همسرش را نموده اند مقرر شد بصورت رایگان مساعدت گردد و هزینه اتوبوس رایگان محاسبه شود.

2-    در پاسخ به درخواست کارگردان گروه هنری مروارید که درخواست تامین بخشی از هزینه ایاب و ذهاب مقرر شد در حد یک میلیون تومان مساعدت صورت پذیرد.

3-    در پاسخ به درخواست شهروند ع.ص که درخواست تمدید مهلت یکماهه چک خویش را دارند در جلسه مطرح و مقرر شد یک ماه فرصت داده شود.

4-    در پاسخ به درخواست نیاز م.ن از پرسنل شهرداری که درخواست رایگان نمودن هزینه اتوبس های مراسم عموی خویش را نموده اند مقرر شد مساعدت و بخشودگی اعمال شود.

5-    با توجه به مصوب شورا مبنی بر تصاحب زمین ضلع جنوبی خیابان مهر و سجاد شهر مع الاسف شاهد هستیم که اخیراً یک قطعه زمین دیوار کشی و یک قطعه اطاق داخل آن ساخته شده و شهرداری نیز علی الرغم کاربری کاربری ملک از ساخت آن جلوگیری نکرده ،ضروری است بصورت جدی پیگیری و ممانعت های لازم بعمل آید و گزارشی به شورا ارسال شود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 548

جلسه پانصد و هفده 27/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و هفده 27/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت10صبح در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست آقای ع.ز که درخواست انتقال مالکیت تاکسی درون شهری دارند در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید .

2-    در پاسخ به درخواست ب.ش که درخواست خرید طبقه دوم مزار را نموده اند در جلسه مطرح و مقرر شد 50%تخفیف داده شود.

3-    در پاسخ به درخواست ر.ع که درخواست رایگان نمودن کارمزد و تاخیر تادیه دارد در جلسه مطرح شد و مقرر شد در صورتیکه بدهی ایشان از موضوع   قضایی و اجرایی ندارد کارمزد بخشیده شود چنانچه شهرداری توضیحی دارد جهت تصمیم گیری به شورا ارسال گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 553

جلسه پانصد و پانزده 26/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و پانزده 26/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست آقای مهندس ا بابت حق الزحمه حضور در جلسات شورای شهر در جلسه مطرح شد و مقرر شد بابت شش ماهه اول سال 95 میزان 80ساعت اضافه کار لحاظ گردد.

2-    در پاسخ به درخواست ن.ن که دارای ملک دو ممر می باشد مقرر شد عوارض نامبرده با توجه به اینکه میزان حاشیه ملک نامبرده حدود 3متر می باشد مقرر شد با میانگین گیری ارزش منطقه ای معابر محاسبه و پاسخ شهروند داده شود .

3-    در پاسخ به درخواست شهروند ک مالک ملک خیابان شهید محمودی جنب باغ گیلاس در خصوص تفکیک ملک با عنایت به نقشه هوایی سال53 و توافق نامه شماره 12889-8/5/90 شهرداری و نمایندگان شورا و مبایعه نامه برابر متراژ تعیین شده در توافق نامه مذکور مجدداً در کمیسیون توافقات مطرح گردد.

4-    در پاسخ به درخواست آقای ع.ک که درخواست افزایش یک سقف جهت ارائه خدمات بهتر فیزیوتراپی در ساختمان نامبرده با حذف پارکینگ با اخذ حق و حقوق شهرداری موافقت گردید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 540

جلسه پانصد و شانزده 26/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و شانزده 26/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست شهروند ح.ق که بابت کمیسیون ماده صد به شهرداری بدهکار می باشند مقرر شد با اقساط 12ماهه بدون کارمزد موافقت گردید.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند م.ص که درخواست تقسیط نموده اند مقرر شد با اقساط 12ماهه بدون کارمزد مساعدت صورت گیرد.

3-    در پاسخ به درخواست ورثه ی.ا که درخواست تخفیف یا رایگان قبر مرحوم نموده اند در جلسه مطرح شد و مقرر شد از تخفیف 30%برخوردار گردند.

4-    در پاسخ به درخواست شهرداری مبنی بر تمدید مهلت تخفیف عمومی به مدت یک ماه برای عموم شهروندان طی لایحه شماره 14773-25/5/95 در جلسه مطرح شد و مقرر شد تا مورخه 5/07/1395 تمدید و اجرایی گردد.

5-    در پاسخ به درخواست شهروند برزویی که درخواست پایان کار ملک خویش را دارند در جهت همکاری با نامبرده و حل مشکل نامبرده مقرر شد شهرداری با اخذ ضمانت لازم همچون چک و وکالت بلاعزل تعدادی از واحدها برابر بدهی احتمالی پاسخ شهروند داده شود.

6-    در پاسخ به درخواست مهندس ا همکار محترم شهرداری پنج میلیون تومان مساعده نموده اند در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 537

جلسه پانصد و چهارده 24/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و چهارده 24/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت19 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست س.ب کارآفرین بخش پوشاک که درخواست نصب بنر جهت اطلاع رسانی دارد در جلسه مطرح و مقرر شد با توجه به اینکه متقاضی از کارآفرینان موفق می باشند ترتیبی لحاظ گردد تا بابت نصب بنر در محل درخواست همکاری صورت پذیرد.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند ن.ب که درخواست اجرای توافق نامه منعقده با شهرداری دارند مقرر شد توافق نامه مابین شهرداری و شهروند مبنی بر محاسبه طلب ایشان در هزینه های بعدی مورد بررسی و در صورت صحت اصل توافق نامه همکاری صورت پذیرد.

3-    در پاسخ به درخواست س.ح که قصد توسعه بنای ملک را دارند مقرر شد با توجه به اینکه شهروند بخش مسکونی ملکش از از کوچه ده متری تفتازانی ممر دارد ترتیبی اتخاذ شود تا محاسبه هزینه ها حداقل هزینه ها بصورت میانگین در ممر لحاظ شود ضمناً پیشنهادی جامع از ناحیه شهرداری در این خصوص به شورا عاجل ارائه شود.

4-    درخواست آقای ع حقیقی نیز مشابه بند3 عمل شود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 527
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز180
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته528
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2872
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460866

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی