سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه پانصد و چهل 11/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و چهل 11/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 18 عصر به صورت در مکان دفتر شورا با حضور فرماندهی نیروی انتظامی و سایر فرماندهان قسمت های مختلف نیروی انتظامی با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید.

در ابتدای جلسه با ذکر صلوات و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان توسط آقای دکتر ارونقی عضو محترم شورای شهر و تبریک هفته نیروی انتظامی خدمت این بزرگواران و سایر مهمانان جلسه آغاز شد .

در ادامه آقای مهندس احمد عاقل ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از خدمات همه این بزرگواران تقدیر و تشکر نمودند و ایام محرم را خدمت همه مهمانان و اعضای شورای شهر تسلیت عرض نمودند.

در ادامه جلسه جناب سرهنگ وحیدی ریاست محترم نیروی انتظامی شیروان با اجتماعی دانستن وظیفه نیروی انتظامی در همراهی با مردم دانسته از فرمایشات مقام معظم رهبری پیروی نموده است و خواهد نمود و تلاش کلانتری شهر را در خدمت رسانی به مردم محترم شیروان و صلح در پرونده های کلانتری را در اولویت کلانتری دانسته و این نتیجه خوبی می باشد. ایشان ضمن ذکر عوامل معضلات اجتماعی در سطح شهر از اعضای شورای شهر و سایر معتمدین محلی خواستند در کاهش این معضلات تلاش کنند .

در ادامه سرگرد عیدی با تشکر از همکاری اعضای شورای شهر و شهرداری و سایر همکاران درخواست همکاری بیشتر در همه زمینه ها نمودند . ایشان با اشاره به مسائل اخلاقی و وجدانی در امور خدمت رسانی به مردم را راهکار دانسته و تلاش مامورین نیروی انتظامی بر اخلاق و رفتار انسانی خدمت بیشتر در بین مردم را هدف اصلی این نیرو دانسته است و هدف نیروی انتظامی را انجام کار به درستی و در خدمت رسانی به مردم شریف شیروان را دارد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 591

جلسه پانصد و سی و نه 06/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و نه 06/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 21 عصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در پاسخ به مبایع نامه شهرداری با آقای ع.ح در خصوص بازگشایی تعریض 16متری بهارستان در جلسه مطرح شد و مورد موافقت واقع گردید و جبران خسارت با رعایت ضوابط حقوقی انجام شود.
 2. 2)در پاسخ به مبایع نامه شهرداری با آقای م.م در خصوص جبران خسارت ناشی از بازگشایی کمربندی خاتم الانبیاء در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید.
 3. 3)در پاسخ به نامه شماره 5063-29/6/95 مدیر عامل سازمان حمل و نقل شیروان مقرر شد با توجه به اینکه عقد قرارداد آقای ع.ر با توجه به اینکه نخستین تجربه راجع به تاکسی بیسیم می باشد و از سویی مزایده برگزار گردیده است مقرر شد مغازه واگذاری بصورت رایگان در اختیار قرار گیرد.
 4. 4)در پاسخ به درخواست آقای ن در خصوص کیوسک مطبوعاتی مقرر گردید تمامی دوران گذشته و حال حاضر نامبرده بر اساس نرخ دکه های مطبوعاتی مصوبه شورا محاسبه و دریافت گردد سقف مشابه شهر های هم تراز پیشنهاد می گردد.
 5.  
نظرات (0) کلیک ها: 556

جلسه پانصد و سی و هفت 05/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و هفت 05/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 30/20 غصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در پاسخ سازمان حمل و نقل در خصوص آقای ف.ب مقرر شد براساس ضوابط و مقررات در خصوص ایشان تصمیم گیری شود.
 2. 2)نامه شهرداری به شماره 18902-3/7/95در خصوص مساعده حقوق به کارکنان محترم شهرداری مطرح و   عین خواسته شهرداری مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت .
 3. 3)در پاسخ به نامه اداره آموزش و پرورش در خصوص رعایت نکات ایمنی در پارکینگ طبقاتی مقرر شد با نظر و کنترل کارشناسی مرتبط نسبت به حفاظ و ایمنی محیط پیرامون پروژه مجتمع میدان انقلاب اقدام عاجل صورت پذیرد تا احیاناً موجب حوادث ناخواسته نگردد.
 4. 4)در پاسخ شهروند ح.ز در خصوص بدهی ایشان به شهرداری مقرر شد 4/1(یک چهارم)بدهی ایشان نقداً دریافت و الباقی 12ماهه و بدون کارمزد دریافت گردد.
 5. 5)در پاسخ به نامه شهرداری در خصوص آقای ع.س مقرر شد چون زمین مذکور قابلیت به یک قطعه مستقل را ندارد با فروش به قیمت کارشناسی موافقت شد.
 6. 6)در پاسخ شهروند آقای ح.ف مقرر شد نرخ و هزینه حق مشرفیت و با توجه به اینکه در تعریض همکاری داشته است با 30% تخفیف اقدام گردد.
 7. 7)در پاسخ به نامه آقای ع.م مقرر شد با تنفس یکساله و بدون کارمزد در پرداخت چک مساعدت لازم با ایشان انجام گیرد.
 8. 8)با لایحه شهرداری به شماره 18882-3/7/95 در خصوص کارمزد عوارض و تقسیط جرایم ماده صد موافقت گردید .
 9. 9)در پاسخ شهروند حسینی مقرر شد چون از کوچه مذکور استفاده می کند و بخش تجاری از مسکونی مجزا و مستقل شده است در این مرحله محاسبات بخش مسکونی براساس کوچه مجاور محاسبه و پاسخ داده شود.

نظرات (0) کلیک ها: 511

جلسه پانصد و سی و هشت 06/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و هشت 06/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 18 عصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در پاسخ شهروند محترم آقای ا.ز مقرر شد با اخذ تعهد مبنی بر عقب نشینی در آینده و حذف بخش عقب نشینی از نقشه مساعدت گردد.
 2. 2)در پاسخ شهروند آ مقرر شد شهرداری گزارش جامعی از طرح تفضیلی پروانه ساختمانی مالکین مجاور و نقشه هوایی سالیان قبل و تعریض احتمالی از هر طرف به شورا گزارش گردد.
 3. 3)در پاسخ شهروند خانم آ.ب مقرر شد بدهی مبلغ 600/312/75ریال با اقساط 12ماهه بدون کارمزد موافقت شد.
 4. 4)در پاسخ شهروند آقای ا.ا مقرر شد بدهی ایشان با اقساط 12ماهه بدون کارمزد موافقت شد.
 5. 5)در پاسخ شهروند ب.ش در خصوص خرید طبقه اول قبر مقرر شد بصورت رایگان لحاظ گردد و درخصوص طبقه دوم مقرر شد پیش خرید تمام هزینه ها دریافت و قبر تحویل شود.
 6. 6)در پاسخ به لایحه شماره 17663-18/6/95 شهرداری در خصوص ترک تشریفات واگذاری ایستگاه دوچرخه سواری در پارک کوثر به منظور حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی با ترک تشریفات و واگذاری با قیمت کارشناسی به مدت یکسال مورد موافقت واقع گردید با اخذ تعهدات قانونی لازم و عوارض شهرداری.
 7. 7)در پاسخ به درخواست مدیر آموزشگاه آیت الله طالقانی در خصوص وضعیت مالی دانش آموز حامد ایزانلو بابت درمان بینایی با مبلغ پنج میلیون ریال از بابت درمان از ماده 17 پرداخت گردد.
نظرات (0) کلیک ها: 568

جلسه پانصد و سی و شش 05/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سی و شش 05/07/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 18 غصر به صورت در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

 1. 1)در خصوص اعتراض غرفه داران بازار باستانی مبنی بر مشکلات فروش و فقدان مشتری مقرر شد در خصوص اینکه بازار فوق به روز بازار مبدل گردد بررسی لازم توسط شهردار محترمم صورت گیرد نسبت به انتقال غرفه داران جانمایی در مکان یا مکان های دیگر صورت پذیرد و سپس لایحه پیشنهادی جهت تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر ارائه گردد.
 2. 2)در پاسخ شهروند م.ش در خصوص خرید لچکی مقرر شد با توجه به مشکلات مالی   شهروند مقرر شد فعلاً تا پایان سال جاری فرصت داده شود تا امکان پرداخت بهای ملک خویش را که از شهرداری خریداری نموده است داشته باشد ضمناً بدون کارمزد این فرصت داده شود.
 3. 3)در پاسخ شهروند آ.ب در خصوص پرداخت بدهی خود به شهرداری به مبلغ 123588000ریال مقرر شد با تقسیط 12 ماهه بدون کارمزد مورد موافقت واقع گردد.
 4. 4)در خصوص گزارش تفریق بودجه مربوط به دوره مالی منتهی به 29/12/94 در صحن شورا مطرح و بررسی و در جلسه مورد تصویب قرار گرفت.
 5. 5)در پاسخ شهروند ز.ج درباره عوارضات شهرداری مقرر شد عوارضات اصناف با درجه 3 محاسبه و از تخفیف ایام برخوردار گردد.
 6. 6)در پاسخ به موسسه محترم علم و ادب نوین در خصوص خرید 5قطعه زمین از زمینهای میلانی زاده فروش با نرخ کارشناسی و بصورت نقدی بلامانع است .
 7.  
نظرات (0) کلیک ها: 466
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز180
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته528
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2872
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460866

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی