سال 1399 (سال جهش تولید) مبارک باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه چهارصد و شصت و یک 21/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و شصت و یک 21/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید و تبریک ایام شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-      پاسخ به درخواست آقای ن کارمند شهرداری که به دلیل پاره ای از مشکلات درخواست مساعده و کسر از حقوق دارند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با توجه به همکاری در واقع بابت جانباز 70% محترم ر.ن می باشند و با شهردار محترم هم مذاکره و قول همکاری داده شده به مناسبت هفته گرامیداشت جانباز مد نظر قرار گیرد .

2-      در پاسخ به درخواست ع.ج پدر مرحومه ا.ج که محجور و تحت پوشش بهزیستی بوده و خانواده نیز تحت پوشش کمیته امداد می باشد قصد خرید طبقه فوقانی آرامگاه دخترشان را دارند و نظر به بیماری و تنگناهای حاد مالی خانواده و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مقرر شد مقبره ذکر شده با نرخ معمولی محاسبه و مساعدت صورت گیرد.

3-      در پاسخ به لایحه شماره 43139-18/2/95 شهرداری در خصوص بازخریدی ا.آ در جلسه مطرح شد و مقرر شد برابر ضوابط اقدام گردد.

4-      در پاسخ به درخواست شهروند ش که بابت جریمه ماده صد به شهرداری بدهکار می باشند در جلسه مطرح و مقررشد طی 12ماه بدون کارمزد اخذ گردد.

5-      در پاسخ به درخواست شهروند ش که بابت هزینه پروانه ساختمانی درخواست واگذاری یک باب واحد تجاری دارند در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید و توافق نامه در کمیسیون سرمایه گذاری تنظیم و جهت تصویب نهایی به شورا ارسال گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 612

جلسه چهارصد و شصت 19/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و شصت 19/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    پاسخ به لایحه شماره 43141-14/2/95 در خصوص نرخ گذاری انجام شده ملک شهرداری در جلسه مطرح شد و مقرر شد مشروط به پرداخت حداقل 50%نقد موافقت بعمل آید.

 

 

2-    در پاسخ به نامه شماره 41424-25/1/95 در خصوص اجاره محل غرفه کپی واقع در ساختمان شهرداری مقرر شد برابر ضوابط اقدام صورت گیرد.

3-    در پاسخ به درخواست ولی دم جوان ناکام ع.ش در خصوص هزینه آمبولانس حمل مرحوم مقرر شد با توجه به وضعیت مالی ضعیف اولیاء شهروند به میزان 50%بخشودگی اعمال گردد.

4-    در پاسخ به لایحه شماره 43782-18/2/95 شهرداری در خصوص خرید بن کارت به مبلغ یکصد هزار تومان در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید .

5-    در پاسخ به درخواست شهروند ب.ص با توجه به وضعیت مالی متقاضی و فقدان سرپرست مقرر شد از بخشودگی 30% ویژه مصوب شورای اسلامی شهر شیروان برخوردار شوند چنانچه تقاضای   تقسیط نمایند مقرر شد طی 18 ماه   بدون کارمزد وصول شود.

6-    در پاسخ به لایحه شماره 42768-8/2/95 شهرداری در خصوص اجرای طرح چوب بر روی جداول پارک خطی حاشیه خیابان جمهوری با مصالح و رنگ آمیزی روغنی در جلسه مطرح و مقرر شد با رعایت صرفه و صلاح شهرداری عقد قرارداد بلامانع خواهد بود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 648

جلسه چهارصد و پنجاه و هشت 14/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و پنجاه و هشت 14/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-      در پاسخ به درخواست شهروند ا.ن که همسر نامبرده فوت کرده است در خصوص هزینه های آمبولانس متوفی درخواست تخفیف نموده اند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با 50%تخفیف لحاظ شود.

2-      مقرر شد در پاسخ به درخواست تعدادی از رانندگان تاکسی های افزایشی در سطح شهر مبنی بر عدم دریافت مبلغ ورود به خطوط اصلی شهر مقرر گردید کلیه تاکسی های افزایشی سال 94 در خطوط فرعی و حاشیه شهر ساماندهی مبالغ دریافت شود.

3-      پیرو مصوبه گذشته راجع به سرویس های بهداشتی با ضمیمه تجاری خیرین مسجد ساز ابلاغی به آن شهرداری یادآوری شود که از اجرای پروژه ها فعلاً پیشگیری و متوقف تا تصمیم نهایی تقدیم شود.

4-      مبایع نامه شهرداری با آقای ا.ز در خصوص تفکیک و تعریض زمین نامبرده در مسیر بزرگراه دفاع مقدس در جلسه مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

5-      در پاسخ به درخواست شهروند ی که یک مغازه تجاری شهرداری را اجاره نموده است و هزینه های سرمایه ای از قبیل حفر چاه و لوله کشی و سرامیک انجام داده است از محل اجارات نامبرده در طی چند سال تهاتر گردد و مازاد بر هزینه کرد نامبرده وصول گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 623

جلسه چهارصد و پنجاه و نه 19/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و پنجاه و نه 19/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در خصوص پرونده توافقات فی مابین شهرداری و ا.ز در جلسه مجدداً مطرح و توافق هردو پلاک در یک پرونده همانند سایر شهروندان در مسیر بزرگراه با قدرالسهم 50%تنظیم و به شورا تقدیم شود.

2-    در پاسخ به شکوائیه اهالی و ساکنین توحید 7 در خصوص اعتراض به رأی کمیسیون ماده صد در خصوص ساخت غیر قانونی طبقه 5 در ممر 10متری آقای ظ در جلسه مطرح شد و مقرر شد نسبت به ادامه ساخت طبقه 5 ساختمان واقع در خیابان توحید7 تا تعیین تکلیف نهایی ممانعت بعمل آید و پرونده با نظر موافق به کمیسیون تجدید نظر ارسال گردد.

3-    پیرو مصوبه بند 5 صورتجلسه 355 شورای شهر در خصوص احداث غرفه های تجاری ، نمازخانه و سرویس های بهداشتی در برخی بوستان های سطح شهر با نظر به اینکه اصل توافق به شورا ارسال نگردیده و شرایط لحاظ شده در این توافق به صرفه و صلاح شهرداری نیست .توافق کان لم یکن تلقی می گردد.

4-    در پاسخ به لایحه شماره 44005-19/2/95 شهرداری در خصوص خرید قیر به مبلغ سه و نیم میلیارد ریال مقرر شد ترتیبی اتخاذ گردد تا تحت هر شرایطی سهمیه قیر اختصاصی شهر خریداری شود.

5-    در پاسخ به درخواست برادران ر که بابت اضافه هزینه کارکرد نامبرده در پاساژ ر مقرر شد شهرداری با مالک وارد مذاکره و با لحاظ هزینه ها سهم شهرداری و رعایت حق مالک اقدامات بعدی صورت پذیرد و چنانچه توضیحی ووجود دارد جهت اطلاع به شورا تقدیم گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 658

جلسه چهارصد و پنجاه و هفت 14/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و پنجاه و هفت 14/02/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-      در پاسخ به درخواست شهروند م.ا همسر شهید نادر حاجیلو گه به شهرداری بدهکار می باشند مقرر شه با اخذ سه میلیون تومان نقدی الباقی 12ماهه بدون کارمزد اخذ گردد.

2-      در پاسخ به درخواست شهروند م.ه که به شهرداری بدهکار می باشند مقرر شد با دریافت 4/1(یک چهارم)نقدی الباقی طی یکسال بدون کارمزد اخذ گردد.

3-      در پاسخ به لایحه شماره 43409-14/2/95 شهرداری در خصوص پیش فروش 15قطعه از واحدهای تجاری میدان انقلاب که دو نوبت از طریق مزایده به فروش گذاشته است و هیچ داوطلبی نداشته است و بعد از اتمام مهلت قانونی داوطلبین رجوع نموده اند و درخواست خرید نموده اند مقرر شد با رعایت شرایط مزایده فروش بلامانع است.

4-      در پاسخ به درخواست شهروند غ مقرر شد با توجه به وضعیت خاص مالی شهروند و مشکلاتی که از محل تصادف رانندگی بابت ایشان و خانواده اش فراهم شده و ضرورت مساعدت دارد لذا مطابق صلاحدید شهردار محترم از بخشودگی و تقسیط برخوردار شوند.ضمناً از کارمزد معاف شوند.

5-      در پاسخ به درخواست شهروند ع.ب در خصوص تمدید بدهی نامبردهمقرر شد در فرصت زمانی که شهردار محترم تعیین نموده اند بدون کارمزد محاسبه گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 530
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

1233215 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز252
mod_vvisit_counterدیروز732
mod_vvisit_counterاین هفته2615
mod_vvisit_counterهفته قبل4421
mod_vvisit_counterاین ماه15824
mod_vvisit_counterماه گذشته18354
mod_vvisit_counterکل بازدیدها846368

بازدیدکننده جاری : 11
آدرس آی پی : 3.239.192.241
,
امروز : 26, فوریه, 2021

ساعت

اوقات شرعی

 

طراحی سایت و اجرا : ایراکد