ساعت:

8:06 ب.ظ

تاریخ:

29 تیر 1403

شهرداری شیروان

جلسه سیصد و نوزدهم 94/03/26 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه سیصد و نوزدهم 94/03/26 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت18 با تلاوت الله مجید و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در خصوص درخواست آقای پ بدهی ایشان با اقساط 24ماهه اخذ و پاسخ ایشان داده شود.

2-    در خصوص درخواست خانم ل.ر بابت بدهی ایشان به شهرداری مقرر شد با اقساط 12ماهه اخذ گردد.

3-    درخصوص جانباز عزیز که درخواست دارند بدهی ایشان به شهرداری تعیین تکلیف گردد با عنایت به اینکه جانباز شیمیایی آقای ا.ن که جانباز شیمیایی هشت سال دفاع مقدس می باشد مقرر شد 10%تخفیف علاوه بر تخفیف مصوب با اقساط 24ماهه بدون کارمزد موافقت گردید.

4-    در پاسخ شهروند ک.م که دارای کمپرسی ده چرخ می باشد با عنایت به کارکرد چندساله مقرر گردید مستقیماً بدون واسطه قرارداد منعقده و از بدهی نامبرده کسر گردد . ضمناً مبلغ پانزده میلیون تومان به شهرداری بدهکار می باشد.

5-    عطف به نامه شماره 8256-94/3/25 افزایش نرخهای کرایه های خطوط روستایی به استناد تأئیدیه سازمان محترم حمل و نقل و بخشداری محترم مورد تأئید می باشد و به مدت یکسال از این تاریخ بلامانع می باشد .

6-    در خصوص نرخ آژانس های سطح شهر مقرر شد طی روز معادل 22000ریال در روز و در شب 25000ریال از ساعت 10شب الی 6صبح مصوب شد و کمیسیون معادل یک سرویس در شبانه روز اعلام گردید و این نرخ تا پایان سال 94 مصوب شد و تاپایان سال 94 هرنوع تغییر قیمت ممنوع می باشد.

7-    در خصوص ضوابط و دستورالعمل های حمل و نقل و ترافیک درون شهری به شهرداری محترم ارسال گردید که بر اساس ضوابط و مقررات اقدام گردد . ضوابط فوق از طریق مدیرکل محترم دفتر فنی ارسال گردیده است.

8-    در خصوص درخواست آقای س در خصوص درخواست فروش معدن سنگ خود در شیرکوه به شهرداری مقرر شد چون محل معدن نزدیک شهر و مورد نیاز احتمالی شهرداری

می باشد لذا بازدید کارشناسی صورت پذیرد حتی المقدور با رعایت صرفه و صلاح دوطرف اقدام گردد.

9-    در خصوص درخواست هیأت امنای بقعه شیخ مقدم در جلسه مساعدت گردید در حد تأمین هزینه بتن و سیمان چون شهرداری محترم و نماینده شورای شهر قول مساعد ت به این مکان مذهبی را داده بودند .

10-در خصوص کمک به تیم هندبال که قبلاً سیصدهزار تومان مصوب شده بود مقرر شد سقف آن به پنج میلیون ریال افزایش یابد   مصوبه قبلی بند2 صورتجلسه 94/2/22می باشد.

11-در خصوص نامه شماره 7773 با هرگونه مجوز نصب دکل در منازل مسکونی مخالفت گردید مجوز نصب دکل فقط در مرکز زمین خالی که حداقل از هزار متر مربع کمتر نباشد موافقت می گردد . حداقل فاصله از منازل مسکونی از 30متر کمتر نباشد.

12-در خصوص نامه شماره 816 با توجه به توافق بین نماینده مهدوی، اژدری و شهرداری در خصوص توسعه و اجرای کمربندی خاتم الانبیاء که همکاری نماینده مهدوی محرز می باشد و شهرداری طبق قوانین در تصاحب قطعات حاشیه کمربندی از همکاری ایشان بهره مند می باشد در خصوص واگذاری گذشته مهدوی نیز که پیش از توافق بوده همکاری شود .

13-در خصوص درخواست خانم ص با اختصاص مبلغ دویست هزار تومان از جهت مخارج بیمارستان از طریق ماده 17 موافقت گردید.

14-درخصوص پیمانکاران خودروهای سواری پیمانکار شهرداری مقرر شد با عنایت به افزایش قیمت بنزین نسبت به اجرای ماده4 قرارداد موافقت بعمل آمد.

15-با توجه به درخواست شهروندان محترم شرکت تعاونی منتظران مقرر شد پیرو مصوبات قبلی نسبت به جدول گذاری و آسفالت سریعاً اقدام گردد.

16-در خصوص درخواست خانم ر.ا مقرر گردید بدهی ایشان با 15%تخفیف لحاظ گردد و الباقی در اقساط 24ماهه پاسخ داده شود.

17-در خصوص درخواست شماره 7944 آقای ن با عنایت به اینکه سابقه پروانه کسب را دارد لذا ملک تجاری محسوب گردیده است نسبت به محاسبه لحاظ گردد.

18-در خصوص المان آرش کمانگیر در قله شیرکوه در جلسه شورا مطرح و با مبلغ یکصد میلیون ریال مورد موافقت قرار گرفت . جزئیات قرارداد نحوه المان توسط شهرداری بررسی و به اطلاع شورا برسد.

19-در خصوص درخواست شهروند محترم خانم ص مقرر شد بدهی ایشان با اقساط 24ماهه اخذ گردد تا مشکل ایشان که دارای بیماری صعب العلاج میوپاتی نکروزان می باشد مرتفع گردد.

20-در خصوص درخواست ناحیه مقاومت شیروان جهت کمک به فضاسازی شهر در مناسبتهای مذهبی مقرر شد که مکانهای مورد درخواست مورد قبول قرار گرفت تا اجرا شود.

21-در خصوص آقای ا.ا که به شهرداری بدهکار می باشد مقرر شد با اقساط 24ماهه موافقت گردید.

22-عطف به نامه شماره 7857 -94/3/21 توافقنامه و مبایع نامه مذکور مورد تأئید می باشد.

23-در خصوص درخواست آقای ش مقرر شد با حق و حقوق شهرداری پاسخ بصورت تجاری با سطح اشغال80% پاسخ بلامانع است.

24-در خصوص درخواست خانم م مقررشد به میزان کارشناسی میزان تعریض جبران خسارت گردد .