ساعت:

7:07 ب.ظ

تاریخ:

28 تیر 1403

شهرداری شیروان

شهرداری شیروان این بار هم افتخار آفرین شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان : مسابقه کشتی آزاد بین تیم شهرداری های شیروان ، قوچان و درگز روز جمعه21/1/94 به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) در سالن ورزشی شهید پوررضا شهرستان شیروان بر گزار شد.

 

اصغر میرزازاده مسئول امور ورزشی شهرداری شیروان در این خصوص گفت: دیدار تیم کشتی بین شهرداری های شیروان ، قوچان و درگز روز جمعه مورخه 21/1/93به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زهرا (س)در سالن شهید پور رضا برگزار شد که تیم شهرداری شیروان با مربی گری آقایا ن محسن محمد زاده و حسین جعفری توانست با غلیه بر رقیبان بر سکوی نخست بایستد.

 

میرزازاده ادامه داد: این دیدار ها برای آماده سازی تیم شهرداری جهت شرکت در مسابقات کشــوری پیش رو صورت می گیرد که امید می رود همچون گذشته در این دیدارها نیز بتوانیم نتیجه قابل قبولی کسب نمایم. وی افزود،پرسنل شهرداری برای ارائه خدمت بهتر به همشهریان خود به صورت شبانه روزی در تلاش هستند، ایجاد فضای فرهنگی و ورزشی در داخل شهرداری ها بسیار لازم و ضروری است چرا که تندرستی و سلامتی در کارکنان شهرداری برای ارائه خدمت بهتر به شهر وندان لازم و ضروری می باشد.