ساعت:

10:38 ب.ظ

تاریخ:

1 مرداد 1403

شهرداری شیروان

میرزازاده : افتخار می کنم که همکارانم پهلوانند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: میرزازاده مسئول امور ورزشی شهرداری شیروان از برگزاری مسابقات کشتی با چوخه به مناسبت مبعث پیامبر اکرم(ص) در شهرهای قوچان و زیارت خبر داد.

 

میرزازاده”مسئول امور ورزشی شهرداری شیروان” در همین راستا عنوان کرد : خوشبختانه پرسنل شهرداری شیروان همواره در سطوح مختلف ورزشی مقام آور بوده و در رشته های مختلف موفق به کسب عناوین استانی و کشوری شده اند. وی با بیان اینکه : افتخار می کنم که همکارانم پهلوانند از مسابقات انتخابی تیم ملی که در قوچان برگزار شد احدی از پرسنل واحد پسماند شهرداری شیروان بنام مسلم نوری که با کسب مقام نایب قهرمانی به این مسابقات راه یافت و برگزیدگان در این مسابقه به کشور یونان اعزام خواهند شد خبر داد و همچنین مسابقات کشتی با چوخه در شهر زیارت در کنار مقبره امام زاده حمزه رضا(ع) برگزار شد.115 شرکت کننده در قالب شش تیم از خراسان شمالی و رضوی در چهار وزن 80،70،60 و 80+ کیلوگرم به رقابت با یکدیگر پرداختند که در این میان حسن باقریان از پرسنل آتش نشانی شهرداری شیروان با کسب مقام سومی افتخار آفرید.

 

وی در پایان از مساعدت های مسئولین واحدهای آتش نشانی و پسماند جهت فراهم نمودن بستر ورزش برای این عزیزان تقدیر و تشکر نمود.


مسلم نوری

 

حسن باقریان