ساعت:

7:03 ب.ظ

تاریخ:

29 تیر 1403

شهرداری شیروان

سیداحمد اکبرپور: پیاده روی اربعین، نماد وحدت مردمی و قدرت شیعه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: امیـرالمومنین علی(ع) می فرمایند: هیچ سرمایه ای سودمند تر از عقل و هیچ تنهایی بدتر از خودبینی و خود پسندی و هیچ عقلی مثل عاقبت اندیشی نیست. پیاده روی اربعین، کمال عاقبت اندیشی و نماد وحدت مردم و قدرت شعیه است.

 

 

 

سیداحمد اکبرپور”فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداری حبیب بن مظاهر شهرداری شیروان” گفت: اربعین عزای سید و سالار شهیدان”حضرت اباعبدالله الحسین(ع)” خاطرنشان کرد: پیاده روی اربعین حسینی(ع) در مقابل چشمان استکبار و آمریکای جنایتکار، باعث وحشت و لرزه بر پیکر پوشالی استکبار و دست نشانده هایش می شود، که بحمدالله؛ امروزه این حرکت که نمایش قدرت مردمی و قدرت شیعه است، ادامه دارد، هر سال باشکوه تر و منسجم تر برگزار می گردد.

 

 

 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداری حبیب بن مظاهر شهرداری شیروان افزود: راهپیمایی اربعین؛ نماد و سمبل ولایتمداری تشیع است. حرکت زائران اربعین حسینی(ع) دارای پیام های سیاسی، عبادی و اجتماعی می باشد و این راهپیمایی خودجوش، به جهان نشان می دهد، که شیعیان کماکان در جوش و خروشند و ولایتمداری را سرلوحه کارهای خود قرار داده اند.

 

 

اکبرپور یادآور شد: این فضا می تواند برای تمامی انسان ها، درس باشد، چرا که در این حرکت اعتقادی عظیم، قدرت و عظمت شیعه به نمایش گذاشته شده و پیر و جوان، زن و مرد، کودک و حتی کسانی که مشکلات جسمی دارند، در سرما و گرما خود را به کربلا می رسانند، تا با ساحت سرور و سالار شهیدان”اباعبدالله الحسین(ع)” و سایر صاحبان دشت کربلا، ابراز ارادت کنند.