سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

شهردار شیروان : کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند.

 

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری شیروان" شاهرخ شاهرخی "شهردار شیروان " در حاشیه ملاقات عمومی با مردم در راستای تکریم ارباب رجوع به خبرنگار ما در شیروان افزود : کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند و باید برای آراستگی این ویترین پیوسته در کار و تلاش بود . "شاهرخی" اظهار داشت : مجموعه کارکنان شهرداری وظیفه و رسالتی جز خدمت صادقانه به مردم ندارند و باید این مهم که کار بهترین عبادت ها می باشد را سرلوحه و نصب العین خویش قرار دهیم . چرا که کارکنان مدیریت شهری ویترین خدمت رسانی به شهروندان هستند و باید برای آراستگی این ویترین پیوسته در کار و تلاش بود . "شهردار شیروان" : تلاش برای راه اندازی سامانه 137 شهر را گامی بزرگ در راستای تکریم ارباب رجوع برشمرد و ادامه داد از مهمترین دغدغه های شهرداری ها ، چگونگی برقراری ارتباط مفید و موثر با شهروندان بوده که راه اندازی این سامانه نیز نقش مهمی در آن ایفا می کند .


 

 

 

وی با بیان اینکه سامانه 137 ، زبان گویای شهروندان است افزود : این سامانه با هدف ایجاد رضایتمندی شهروندان به صورت شبانه روزی راه اندازی و آماده ثبت درخواستهای مردمی است . "شاهرخی" در ادامه با اشاره به کارکردهای این سامانه و قابلیتهای آن تصریح کرد : این سامانه یک خط ارتباطی میان شهروندان و شهرداری بوده که درخواستهای مردمی را به مسئولان پس از تفکیک نوع درخواست انتقال می دهد . "شاهرخی" با اشاره به ارجاع درخواستهای مردمی به واحدهای مرتبط با نوع درخواست جهت پیگیری حصول نتیجه عنوان کرد . در این سامانه ساز وکارهایی تعبیه شده که مراجعات فیزیکی و حضوری به این شهرداری را کاهش می دهد . وی بررسی فراوان درخواستهای مردمی را از دیگر قابلیتهای راه اندازی این سامانه خواند و گفت : پایین آمدن حجم مراجعات مردمی با راه اندازی این سامانه باعث می شود که مسئولان فرصت بیشتری جهت نظارت و بازرسی از پروژه ها را داشته باشند. این مسئول با تاکید بر لزوم همکاری اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی به مردم در خصوص راه اندازی سامانه مذکور ، اذعان کرد : شهروندان با اعلام درخواستهای خود از طریق این سامانه مسائل خود را پیگیری کنند زیرا در صرف وقت و زمان خودشان صرفه جویی می کنند ؛ بر این اساس سامانه علاوه بر دسته بندی به موقع نیازها سریعتر پاسخ می گیرند . "شاهرخی" راه اندازی این سامانه را فارغ از دیگر جنبه های مثبت آن نقش بسزایی در سلامت اداری عنوان کرد و گفت هرچند بنده بعنوان شهردار در روزهای سه شنبه در دفتر کارم با مردم شیروان ملاقات عمومی دارم و در خدمت آنها هستم .

 

 "شهردار شیروان" افزود ، تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی مراجعین باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار ، جلسات ملاقات مردمی همه هفته انجام می گیرد تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان فراهم شود که در راستای دیدارهای انجام شده در صورت عدم نقض قانون ، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی با روسای ادارات و واحدهای شهری در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می گردد .


 

 

 

وی خاطر نشان کرد : البته ناگفته نماند در این جلسات ملاقات مردمی نمی توانیم تمامی مشکلات مطرح شده را کاملا حل و فصل کنیم ، چرا که برخی از موضوعات منع قانونی دارد و علی رغم درخواست شهروندان ، مطابق خواسته آنها قابل رسیدگی نیست اما در این جلسه با استناد به قانون دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده می شود و در فضای صمیمی و مناسب مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود که بسیاری از شهروندان با وجود عدم رسیدن به خواسته مورد نظر با اطلاع از فرایند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل دفتر را ترک می کنند .

"شهردار شیروان" با اشاره به فراوانی موضوع مراجعه کنندگان گفت : با توجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری ، بیشترین مطالبه شهروندان در خصوص مشکلات عوارض و گواهی پایان کار ، جذب نیرو و ... است . "شاهرخی" تصریح کرد که در هر هفته افزون بر 50 نفر از شهروندان در جلسه ملاقات مردمی با شهردارشیروان دیدار و مشکلات حوزه شهری شان مورد رسیدگی قرار می گیرد . 

نظرات (0) کلیک ها: 267

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شیروان اقتدار ،صبوری وبصیرت مردم همیشه ایام پیروزی را برای ایران وایرانی به ارمغان آورده است.

به گزارش "روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری شیروان" سرهنگ حسین اکبری "فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شیروان" در جمع کارکنان واعضای بسیج پایگاه حبیب ابن مظاهر شهرداری شیروان افزود باید قدر مردم خوب،مقاوم،مومن وبصیر وآگاه ایران اسلامی را دانست،مردمی که با وجود همه مشکلات در لحظه راه خود را از آشوبگران جدا کردند وهرکه در وسط صحنه بود در این روزهای آخر همه اغتشاشگران وجیرخواه بیگانه بودند.اکبری گفت خدا دشمنان ایران اسلامی را از احمق ها آفریده است.زیرا با فرهنگ عاشورایی،استقلال طلبی وظلم ستیزی فرد فرد این مرز وبوم آشنا نیستند.وی ادامه داد بیگانگان هرگاه بحرانی ایجاد کردند،وحدت وهمدلی مردم ومسئولان دو چندان شده است واین انسجام ویکرنگی آسیب پذیر نخواهد بود. 

 

"عضو شورای تامین شیروان" با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی،گرانی،بیکاری همیشه دغدغه ملت ایران بوده است ودر مقاطعی از زمان وضعیت از این دوران هم سخت تر بوده است.گفت:باید دردها ومشکلات مردم توسط مسئولان به خوبی شنیده شود وبدانند مسئولان به فکر حل مشکلات آن ها هستند."اکبری "افزود در حال حاضر همه باید گوش به قربان رهبر انقلاب بوده وبصیرت وهمدلی و وحدت خود را حفظ کنیم زیرا اقتدار،صبوری مردم همیشه ایام پیروزی را برای ایران وایرانی به ارمغان آورده است.در پایان احکام جدید مسئولین بسیج پایگاه حبیب ابن مظاهر شهرداری شیروان اهداء شد.

 


نظرات (0) کلیک ها: 182

68 پروژه عمرانی و فرهنگی توسط شهرداری شیروان در ستاد بازآفرینی شهرستان شیروان اجرایی می شود .

به" گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان "مسعود الهی "معاونت شهرسازی و زیربنایی شهرداری شیروان" در نشست اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان شیروان افزود 164 پروژه زیر بنایی این شهرستان با اعتباری افزون بر 188 میلیارد تومان برای اجرایی شدن در ستاد بازآفرینی استان خراسان شمالی مصوب شد، که این پروژه ها باید تا افق سال 1400 به بهره برداری برسد 

 

 

 


 

 

الهی اضافه کرد این پروژه ها در 4 مکان (بیست متری هاشمی ، سه یک آب ، شهرک منتظری و شهرک ولیعصر) تا پایان سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید .معاونت شهرسازی و زیباسازی شهرداری شیروان افزود شهرستان شیروان به عنوان شهر پایلوت ملی کشور شناخته شده است . الهی خاطر نشان کرد از این مجموع پروژه 68 پروژه با اعتباری افزون بر 72 میلیارد تومان توسط شهرداری اجرا می شود .

 


 

نظرات (0) کلیک ها: 269

چراغ ستاد دهه فجر اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان روشن شد . سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان : برنامه های دهه فجر باید با رویکرد مردمی برگزار شود .

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری شیروان" اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان "حجت الاسلام مجید حاجی زاده" "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان "در نخستین نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر این اداره با تشریح اهداف انقلاب اسلامی و شرایط فعلی جامعه اظهار کرد : انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم و گروهها است ، وی انقلاب اسلامی ایران را نشات گرفته از مکتب پیامبر اسلام (ص) و قیام امام حسین (ع) عنوان کرد و افزود می بایستی قدردان نعمات الهی آن باشیم زیرا این انقلاب حاصل خون پاک هزاران شهید است . 


 

این روحانی ادامه داد تمایز انقلاب در مقیاس با سایر انقلابها و حکومتهای دیگر دنیا در وجه دینی و مرجعیت است . حاجی زاده گفت : برنامه های دهه فجر باید رنگ و بوی اسلامی و مردمی داشته باشد . سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان : رشد و تکامل و بیداری امت اسلام و ملتهای در بند و استحکام نظام و پیمودن پیچ و خمهای 39 ساله را از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد .

 

"حاجی زاده "خاطر نشان کرد : اگر ملتی بر ارزشهای دینی تکیه و بر آن مبنا حرکت کند ، می تواند آرمانهای خود را به ثمر برساند . این مسئول بازیابی هویت و همچنین تشکیل انقلاب اسلامی را در پرتوی سه اصل استقلال ، آزادی ، حمهوری اسلامی دانست . وی همچنین بر حضور پرشور آحاد مردم در برنامه های دهه مبارکه فجر بویژه در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد . در این نشست 20 برنامه پیشنهادی فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی از سوی پرسنل اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان برای اجرای در دهه فجر امسال ارائه گردید .

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 187

حضور پر شور مسئولان شهرداری شیروان در راهپیمایی علیه اغتشاشگران

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان "در حمایت از رهبری و نظام مسئولان شهرداری و شورای اسلامی در راهپیمایی علیه اغتشاشگران دوشا دوش مردم بصیر و ولایتمدار شیروان شرکت و  مراتب انزجار خود را از آشوبگران و فتنه گران اعلام کردند . شرکت کنندگان در این تظاهرات خود جوش با آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی بیعت مجدد بستند . نظرات (0) کلیک ها: 240
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز113
mod_vvisit_counterدیروز398
mod_vvisit_counterاین هفته113
mod_vvisit_counterهفته قبل2252
mod_vvisit_counterاین ماه7528
mod_vvisit_counterماه گذشته11980
mod_vvisit_counterکل بازدیدها446129

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.81.166.196
,
امروز : 22, آوریل, 2018

ساعت

اوقات شرعی