سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

آتش نشانی شیروان آتش نشان داوطلب(افتخاری) می پذیرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان : سازمان آتش نشانی شهرداری شیروان از بین علاقمندان آتش نشانی به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی از بین شهروندان برادر و خواهر داوطلب می پذیرد.

 

 

 

رمضان شارعی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان گفت:به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی و مشارکت شهروندان در امر پیشگیری و مقابله با حوادث در نظر داریم در سال 95 از بین شهروندان برادر و خواهر آتش نشان داوطلب جذب نمائیم.

 

 

شارعی در ادامه افزود به داوطلبان آموزش های لازم داده خواهد شد تا از وقوع حوادث جلوگیر نمایند یا خسارت های احتمالی حوادث را به حداقل رسانند سر آتش یار شارعی ادامه داد استقبال شهروندان از این طرح می تواند در جلوگیر از وقوع حادثه موثر باشد و کسانی که در این طرح آموزش های کافی را فرامی گیرند می توانند یاری گر ما در کمک به حادثه دیدگان باشند.

 

 

وی در پایان از علاقمندان خواست جهت ثبت نام در این طرح به سازمان آتش نشانی شهرداری شیروان واقع در خیابان امام خمینی (ره) - میدان قدس مراجعه نمایند.

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 172

شیروان در مسیر توسعه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: صبح یکشنبه اعضاء شورای اسلامی شهر و معاون شهردار شیروان از   شهر بازدید کردند

 


 

الهی معاون شهردار شیروان گفت: بازدید ارکان مدیریت شهری به صورت هفتگی از پروژه های شهرداری برای بالابردن راندمان کاری و ایجاد روحیه در بین پرسنل شهرداری انجام می شود. وی اضافه کرد با توجه به حجم بالای عملیات های عمرانی و نیاز به تقویت روحیه پرسنل خدوم شهرداری در جلسه معاونین این تصمیم اتخاذ گردید که از پروژه های شهرداری به همراه اعضاء شورای اسلامی شهر بازدید به عمل آید. الهی روند اجرائی پروژه های عمرانی را خوب توصیف کرد.

 

فاطمه قربانیان عضو شورای اسلامی شهر و رییس کمیسیون فرهنگی که د این بازدید حضور داشت ضمن ابراز خرسندی از ایجاد برنامه هفتگی بازدید از پروژه های شهرداری بیان داشت در انجام و عملیات های عمرانی می بایست تدابیری اتخاذ گردد تا مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نگردد.

 

قربانیان ادامه داد با افتتاح پل شهید پارسا انشاالله شاهد کاهش حجم ترافیکی در مرکز شهر باشیم. وی از جدیت پرسنل شهرداری که در ایام ماه مبارک رمضان جهت عمران و آبادانی شهر تلاش می کنند تقدیر کرد.


 

 

 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 262

کلالیان مقدم و بورنگ: این انقلاب بی نام امام خمینی(ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: انقلاب اسلامی، یادگار بزرگ برجای مانده از خمینی(ره) عزیز است، انقلابی که مقدمه ای برای رستاخیز جهانی دنیای اسلام شد و امروز چون گذشته در سایه رهبری خلفی صالح، فرزانه و بزرگوار امام خامنه ای(مد ظله العالی) در اوج بالندگی و افتخار خود به سر می برد.

 

 

 

جعفر بورنگ"شهردار شیروان و عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان" و هما کلالیان مقدم"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" طی پیام مشترک؛ به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15 خرداد، با آرمان های انقلاب و امام(ره) تجدید پیمان نمودند.

 

 

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان اعجاز قرن آن چنان با نام و یاد امام راحل (ره) عجین شده است که به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، این انقلاب بی نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. »

انقلاب اسلامی یادگار بزرگ برجای مانده از خمینی(ره) عزیز است، انقلابی که مقدمه ای برای رستاخیز جهانی دنیای اسلام شد و امروز چون گذشته در سایه رهبری خلفی صالح، فرزانه و بزرگوار در اوج بالندگی و افتخار خود به سر می برد. بار دیگر آوای روح بخش یاد و خاطره احیاگر اسلام ناب محمدی (ص)، پیام آور عدالت و آزادگی، بیدارگر بزرگ قرن، مظهر تمامی خوبی ها و مهربانی ها، معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) که در آمیخته با عطر شهیدان قیام الهی 15 خرداد است، در جای جای میهن عزیزمان طنین انداز شده است.

تاثیر امواج خروشان انقلاب رهایی بخش و اسلامی امام راحل، اکنون مرزهای بیکران انقلاب اسلامی را در نوردیده و در منطقه و جهان اسلام، موجی از آگاهی و بیداری را پدید آورده است که ملل آزاده کشورهای مسلمان با الگو قرار دادن روح آزادی خواهی این پیر فرزانه و با اتکا به توفیق الهی، زنجیرهای سلطه جهانخواران را پاره کرده و به سوی آزادی، هویت و استقلال پرمی گشایند.

قیام پانزدهم خرداد نیز به عنوان نقطه آغازین قیام ملت شریف ایران بر علیه حکومت مستبد طاغوت، آن چنان در تارک تاریخ انقلاب می درخشد که حضرت امام خمینی(ره) ،انقلاب را از چشمه خون رنگ 15 خرداد می دانستند. قیام پانزدهم خرداد ، قیام حق طلبانی بود که فریاد آزادی و آزادی خواهی سرداده بودند و حکومت استبدادی پهلوی را آن چنان منفعل کردند که این قیام، سرلوحه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شد. حضرت امام خمینی(ره) در حالی برای همیشه این روز را در تاریخ ایران اسلامی، عزای عمومی اعلام کردند که به راستی 15 خرداد، مبدأ نهضت اسلامی مردم ایران لقب گرفت.

اینجانبان با بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین 15 خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود، امیدواریم ملت سرافراز ایران اسلامی به خصوص مردم متدین و همیشه در صحنه دارالمصلین شیروان، ضمن تجدید پیمان با آرمان های والای شهیدان و امام راحل(ره) و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات خود در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیافزایند.


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 195

برنامه های فرهنگی شهرداری در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: چند برنامه فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح شهر در حال برگزاری می باشد.

 


 

آریان فرد مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به ضرورت انجام برنامه های فرهنگی در سطح شهر، شهرداری با نصب احادیث ویزه ماه مبارک رمضان در ایستگاههای خطوط واحد شهری و ایجاد پایگاه پاسخ به سئوالات شرعی در میدان مرکزی شهر، ایجاد ایستگاه فرهنگی ویژه کودکان در پارک کوثر به استقبال ضیافت الهی رفتیم.

 

آریان فرد ادامه داد پایگاه پاسخ به پرسش های شرعی شهروندان همه روزه یک ساعت قبل از اذان ظهر و مغرب در میدان انقلاب با حضور کارشناسان دینی برادر و خواهر پاسخ گوی شهروندان خواهد بود.

 

آریان فرد ساعت کاری و فعالیت ایستگاه فرهنگی کودکان پارک کوثر را نیز همه روزه بعد از افطار اعلام کرد.

 

 

 

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 173

روابط عمومی: طرح ضربتی جمع‌آوری داربست‌های تبلیغاتی غیرمجاز

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: به‌ منظور ساماندهی و زیباسازی منظر شهری و یکسان‌سازی تابلوهای تبلیغات موجود در سطح شهر که برخی از آنان موجب آسیب رساندن به زیبایی بصری شهر شده است، طرح جمع آوری داربست های تبلیغاتی غیرمجاز اجرا خواهد شد.

 


 

جعفر بورنگ"شهردار شیروان و عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان" گفت: در راستای اجرای طرح زیباسازی، همه داربست‌های تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهر شیروان جمع‌آوری می‌شوند. ه همین منظور با هماهنگی انجام‌شده با واحد اجرائیات و سد معبر همه داربست‌های تبلیغاتی در سطح این شهرستان جمع‌آوری خواهد شد.

 

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان با اشاره به جانمایی پایگاه‌های تبلیغاتی در سطح شهر شیروان افزود: به‌ منظور زیباسازی، از سوی ستاد زیباسازی و اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان، 13 پایگاه تبلیغاتی در نقاط مختلف شهر ایجاد شده است.

 

 

شهردار شیروان از موسسات و ادارات دولتی و بخش خصوصی خواست تا برای انجام هرگونه تبلیغات خود با واحد زیباسازی و اداره فرهنگ اجتماعی شهرداری شیروان هماهنگی لازم را انجام دهند و یادآور شد: شهرداری شیروان به زیباسازی منظر شهری اهتمام داشته و از عموم انتظار دارد تا شهرداری را در این زمینه یاری کنند.

 

گفتنی است: در صورت عدم توجه به این نکات در زمینه تبلیغات محیطی، برابر ضوابط قانونی با متخلفان برخورد خواهد شد و به همین منظور اجرای ضربتی جمع‌آوری داربست‌های غیر مجاز تبلیغاتی در شیروان به‌زودی آغاز می‌شود.

 


Notice: Undefined variable: cid in /home/shirvan/domains/shirvan.ir/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/bar.php on line 15
نظرات (0) کلیک ها: 226
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز5
mod_vvisit_counterدیروز930
mod_vvisit_counterاین هفته3065
mod_vvisit_counterهفته قبل5030
mod_vvisit_counterاین ماه10879
mod_vvisit_counterماه گذشته20800
mod_vvisit_counterکل بازدیدها285763

بازدیدکننده جاری : 16
آدرس آی پی : 54.196.98.96
,
امروز : 16, آگوست, 2018

ساعت

اوقات شرعی