سال اقتصاد مقاومتی و تولید-اشتغال گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

معاون شهرسازی و زیربنایی: پُل سردار شهید پارسا، زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامـی شهر و شهرداری شیروان: با تلاش واحد عمران شهرداری و اتخاذ تدابیر اعضای شورای اسلامی شهر، پل سردار شهید پارسا طی سه سال اخیر با پیشرفت هشتاد درصدی اجرا، روزی دیگر، زیر بار ترافیک می رود و در ماه جاری به بهره‌برداری می‌ رسد. روان سازی ترافیک و حذف عبور و مرور از داخل بستر رودخانه و زیباسازی منطقه، از اهداف اصلی طرح می باشد.

 


 

مسعود الهی"معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری شیروان" با تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: این روزها شاهد آن هستیم که مرحله نهایی پل روگذر سردار شهید پارسا در حال اتمام است و ان شاءالله طی ماه جاری این پروژه به بهره برداری رسیده و در اختیار شهروندان شیروان قرار می گیرد.

 

 

 

الهی که رییس هیئت مدیره سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شیروان نیز می باشد، افزود: هشتاد درصد عملیات اجرایی این پروژه بزرگ شهری از سال 1393 منتهی با سال 96 پیشرفت و اجرا شد.

 

 

 

معاون شهرسازی و زیربنایی شهرداری شیروان یادآور شد: این پُل طی روزی دیگر، زیر بار ترافیک می رود و متعاقب آن در همین ماه(اردیبهشت) افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 254

عاقل و بورنگ: فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: نكوداشت روز جهاني كار و كارگر به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، فرصتي مغتنم و بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)، زحمات بي بديـل آنان را ارج نهيم.

 


 

احمد عاقل"رییس شورای اسلامی شهر شیروان" و جعفر بورنگ"شهردار شیروان" با اشاره به حلول یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، روز تجلیل از زحمتکشانی که بعنوان یکی از موثرترین عناصر پیشرفت، بالندگی و خود اتکایی در هر جامعه ای نقش آفرینی می کنند، بیان داشتند: فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است.

 

 

احمد عاقل و جعفر بورنگ؛ افزودند: نكوداشت روز جهاني كار و كارگر به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، فرصتي مغتنم و بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم. در حالي كه ايران عزيز به سرعت به سوي قله هاي شكوه، عزت و عظمت گام بر مي دارند، كارگران در سنگر كار و توليد، با صبر و ايثار و استقامت و اعتقادي راسخ، سرشار از عشق به ولايت در اين توفيق و شكوه تاريخي نقشي ارزنده ايفا مي كنند.

 

رییس شورای اسلامی شهر شیروان و شهردار شیروان در پايان ضمن تقدير از كارگران متعهد و پرتلاش دارالمصلین شیروان و بویژه کارگران عزیز خادم مردم در شهرداری شیروان، اين روز خجسته را به يكايك آنان تبريك عرض نموده، توفيق و سلامتي همه این بزرگوران را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند.

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 230

روابط عمومی: راه اندازی کانال اطلاع رسانی عملکرد شهرداری در شبکه اجتماعی تلگرام

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در راستای ادای بهتر تکلیف شهرداری در ماده 71 قانون شهرداری ها مبنی بر ارائه گزارش عملکرد این نهاد عمومی عام المنفعه، با استفاده از پتانسیل شبکه اجتماعی تلگرام، کانال اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری شیروان نیز راه اندازی شد.

 


 

حجه الإسلام والمسلمین حاجی زاده"سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی و مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: کانال اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری شیروان در شبکه اجتماعی در تلگرام راه‌اندازی شد و در دسترس علاقه مندان پیگیری اخبار و اطلاعیه های شهرداری قرار گرفته ‌است.

 

 

حاجی زاده افزود: ایجاد ارتباطات در جهان امروز، با توجه به همه گیری و گسترش فضای مجازی و ارتباطات الکترونیکی، به شدت نیازمند استفاده از ابزار به روز و تجهیزات مورد نیاز در این زمینه می باشد و اگر روابط عمومی ها به عنوان پیشانی یک دستگاه و پل ارتباطی میان مردم و سازمان ها نتوانند خود را به این ابزار و امکانات تجهیز کنند، از سیل تحولات حوزه ارتباطات دور مانده و امکان پیوستگی و همراهی با مخاطبان شان را از دست می دهند که این به معنای شکست روابط عمومی خواهد بود.

 

 

گفتنی است: در این کانال، گزیده اخبار و عملکرد شهرداری شیروان منتشر می‌شود و علاقمندان به مشروح خبر، می توانند به سایت شهرداری شیروان مراجعه نمایند.

 


آدرس پرتال(سایت) شهرداری شیروان:

www.shirvan.ir

 

 

آدرس کانال روابط عمومی شهرداری شیروان در شبکه اجتماعی تلگرام:

 

https://t.me/shirvan_ir

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 331

شهردار شیروان: روز کارگر، تعطیل رسمی برای کارگران است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: روز کارگر بر اساس ماده 63 قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند. بنابراین کارگران در این روز مانند جمعه ها، تعطیل هستند و می توانند از تنها روز خود در سال استفاده کنند.

 

 

جعفر بورنگ"شهردار شیروان" با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی داشت روز کارگر، با اشاره به ماده 63 قانون کار گفت:روز کارگر بر اساس قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند.

 

 

وی با اشاره به ماده 63 قانون کار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:علاوه بر تعطیلات رسمی کشور، روز کارگر(یازدهم اردیبهشت ماه) نیز جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می آید. بنابراین کارگران در این روز مانند جمعه ها، تعطیل هستند و می توانند از تنها روز خود در سال استفاده کنند.

 

 

 

بورنگ یادآور شد: روز جهانی کارگر بر اساس نصوص مندرج در قانون کار برای کارگرانی که تابع این قانون(قانون کار) هستند، روزی تعطیل محسوب می شود که مزد آن نیز مطابق ایام تعطیل سال باید به کارگران پرداخت شود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 232

شهردار شیروان: روز تاسیس شوراها، زمینه ساز تاثیرگذاری عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: تجليل روز شوراها در واقع نكوداشت ياد و خاطره كساني است كه شوراها را در قانون اساسي جمهوري اسلامي بوجود آوردند و امروز باید از زحمات کسانی که  چند دوره شوراها را براي اداره امور شهر و روستا با دلسوزي اداره كردند و در مديريت شهري و روستايي سهيم بودند قدردانی و سپاسگزاري نمود .

 


 

حجه الإسلام والمسلمین حاجی زاده"سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی و مسئول روبابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" به اشاره به حلول نهم اردیبهشت ماه، سالروز تأسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا که این روز به نام روز شوراها نامگذاری شده، به متن پیام تبریک جعفر بورنگ"شهردار شیروان" به مناسبت این روز اشاره نمود.

 

متن پیام تبریک جعفر بورنگ"شهردار شیروان" به مناسبت روز شوراها:

 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

و امرهم شورا بینهم

نهم اردیبهشت؛ روز تأسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تأثیرگذاری عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید، بیانگر تأثیر جدی تر مردم در اداره امور شهری است و کمترین نقش این روز، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهری بدست آورده است .

مدیریت شهری با دو بازوی نظارتی(شورا) و اجرایی(شهرداری) در طول سال های گذشته سعی کرده است در فعالیت های خود ضمن حفظ منافع و رعایت مصالح شهروندان، در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردارد.

 

تجليل اين روز در واقع نكوداشت ياد و خاطره كساني است كه شوراها را در قانون اساسي جمهوري اسلامي بوجود آوردند و امروز باید از زحمات کسانی که  چند دوره شوراها را براي اداره امور شهر با دلسوزي اداره كردند و در مديريت شهري سهيم بودند قدردانی و سپاس گزاري نمود .

اين روز را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نمايم و از خداوند سبحان توفیق خدمت رسانی وسيع، اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگی شهرهای ایران عزیز را برای همه اعضای شوراهای اسلامی شهر بویژه بزرگواران دلسوز پارلمان محلی دارالمصلین شیروان را مسئلت دارم.

جعفر بورنگ
شهردار شیروان

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 150
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز151
mod_vvisit_counterدیروز491
mod_vvisit_counterاین هفته151
mod_vvisit_counterهفته قبل3420
mod_vvisit_counterاین ماه9044
mod_vvisit_counterماه گذشته14577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها409734

بازدیدکننده جاری : 18
آدرس آی پی : 54.234.190.237
,
امروز : 21, ژانویه, 2018

ساعت

اوقات شرعی