سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

رییس کمیته آموزش؛ در سایه اهمیت آموزش، تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: با توجه به اهمیت آگاهی، مطالعه و تحقیق بر روی تدوین استاندارد آموزش و با محوریت توانمندسازی کارکنان شهرداری، تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در ابواب آموزشی هم گسترش یافته و با توجه به رسالت این مجموعه علمی پژوهشی، اقدامات خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

 

جعفر بورنگ" شهردار و رییس کمیته آموزش و توانمندسازی کارکنان شهرداری شیروان" در جمع اعضای کمیته آموزش و توانمندسازی شهرداری، با بیان این که؛ امروزه، سرمايه واقعي سازمان‌ها، نیروی انسانی دانا و هوشمند است، گفت: گستره خدماتی این نهاد در ابواب گوناگون وظیفه ای به حدی است که به روزرسانی دانش از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تا پاسخگویی ها و اقدامات به صورت مستدل و با صرف کمترین زمان هم برای مجموعه و هم برای ارباب رجوع صورت پذیرد.

 

 

گفتنی است: کمیته آموزش و توانمندسازی کارکنان شهرداری شیروان با اداره برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در تعامل مستمر برای آموزش در مباحث گوناگون با محوریت پرسنل شهرداری ها، دوره های آموزشی کوتاه مدت را در دستور کار برگزاری دارند.

 

 

 


 

 

نظرات (0) کلیک ها: 176

روابط عمومی: دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با رئیس دادگستری، دادستان و قضات

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفایشان و هم چنین هفته قوه قضائیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر روز شنبه مورخ پنجم تیر 1395، ضمن حضور در دادگستری شهرستان شیروان از تلاش های رییس دادگستری، دادستان، قضات و کارکنان دادگستری تجلیل نمودند.

 

 

 

 

عقیل آریان فرد"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" در این دیدار شهردار، رییس، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، ضمن گرامی داشت شخصیت عظیم و والای شهید بهشتی، از مساعی و عدالت گستری دستگاه قضایی بر جامعه قدردانی نمودند و پیشگیری از وقوع تخلف و جرم را از اهمیت بسزایی برخوردار دانسته و این مقوله را منجمله نگاه مشترک بین ارکان مدیریت شهری و دستگاه قضایی دانستند.

مقامات قضایی شهرستان نیز متقابلاً از زحمات مجموعه خدوم شهرداری و شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نمودند.


 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 180

امام شهر: توفیق احداث مسجد و نمازخانه؛ نصیب جعفر بورنگ شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: همیشه؛ مسجد و نمازخانه به عنوان پایگاه عبادت و یاد خدا برای تعلیم و تعلم مسلمین از صدر اسلام تا کنون بوده است. نمازخانه جدید شهرداری شیروان با نمایی متفاوت در روزهای پایانی ماه شعبان و یک روز به ماه مهمانی خدا با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام والمسلین کوثر"امام جمعه شهرستان شیروان" میزبان نمازگزاران شد.

 


 

عبدالرضا نورانی مقدم"عضو ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهردار شیروان" با اشاره به احداث نمازخانه جدید شهرداری با حلول ماه مبارک رمضان میزبان نمازگزاران شد و در آخرین روز از ماه شعبان با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجه الاسلام والمسلمین کوثری"امام جمعه شهرستان شیروان" افتتاح شد.

 

 

حجه الاسلام والمسلمین کوثری"امام جمعه شهرستان شیروان" در این مراسم با اشاره به این که افرادی که به مبدأ و معاد اعتقاد دارند و اهل نماز و زکات باشند، مساجد را آباد می نمایند و نمازخانه احداث می نمایند، بیان داشت: توفیق احداث مسجد و نمازخانه در بوستان های عمومی شهر شیروان و امروز، نمازخانه شهرداری؛ نصیب جعفر بورنگ شد. مطالعه و بررسی آیات قرآنی و روایات اسلامی دباره مسجد، این حقیقت را آشکار می سازد که عمران و آبادانی مساجد با ایمان و عقیده مردمان مومن و متدین ارتباط تنگاتنگ دارد.

 

 

جعفر بورنک"شهردار و رییس ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهرداری شیروان" هم در مراسم افتتاح نمازخانه شهرداری، ضمن تشکر از اعضای ستاد اقامه نماز شهرداری و همه دست اندرکاران احداث نمازخانه جدید، یادآور شد: انجام امور فرهنگي و آموزشي با محوريت مساجد و نمازخانه ها را در اولویت داریم و اين درحالي است كه در حال حاضر چندین نمازخانه در بوستان های عمومی توسط شهرداري احداث، در حال ساخت و یا نوسازی است كه نمازخانه ساختمان اداری شهرداری نیز منجمله این برنامه هاست. در انجام امور فرهنگی و نماز و حجاب و عفاف هیچ مرزی نداریم.

 

 

رییس ستاد اقامه نماز و رسیدگی به نمازخانه های شهرداری شیروان افزود: زینت و آراستگی حقیقی و ارزشمند تنها در پرتو بندگی خدا و عبودیت و نیایش در مساجد میسر است. اما اهل مسجد، کسانی هستند که با حضور مستمر در مساجد و به جای آوردن واجبات و نوافل و گوش فرادادن به فرامین الهی و با توجه به سیره نبی اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع) نه تنها فضائل و کمالات دینی خود را حفظ می کنند، بلکه با ظاهری آراسته به دعوت ضیافت خانه می روند.

 

 

 


 

 

نظرات (0) کلیک ها: 184

مسئول امور ورزشی: مسابقات والیبال جام رمضان به یاد همکارمان جمشید رشیدی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: مسابقات والیبال جام رمضان سال 1437 هـ.ق به یاد همکار فقید"جمشید رشیدی" ویژه برادران ورزشکار شهرداری با شش تیم در دو گروه در سالن چندمنظوره شهرداری در حال برگزاری است و این بازی ها مورد بازدید مسعود الهی"معاون شهرداری" قرار گرفت.

 

 

 

علی اصغر میرزازده"مسئول امور ورزشی شهرداری شیروان" از حضور خوب ورزشکاران شهرداری در رشته والیبال در مسابقات جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری خبر داد و از مسعود الهی"معاون شهرداری" و سایر مسئولین واحدهای شهرداری منجمله رمضانعلی شارعی، مسعود کاظم پور، حیدر حیدری، شیرزاد ربانی و ... هم تشکر نمود.

 

 

 


نظرات (0) کلیک ها: 150

آتش نشانی شیروان آتش نشان داوطلب(افتخاری) می پذیرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان : سازمان آتش نشانی شهرداری شیروان از بین علاقمندان آتش نشانی به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی از بین شهروندان برادر و خواهر داوطلب می پذیرد.

 

 

 

رمضان شارعی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان گفت:به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی و مشارکت شهروندان در امر پیشگیری و مقابله با حوادث در نظر داریم در سال 95 از بین شهروندان برادر و خواهر آتش نشان داوطلب جذب نمائیم.

 

 

شارعی در ادامه افزود به داوطلبان آموزش های لازم داده خواهد شد تا از وقوع حوادث جلوگیر نمایند یا خسارت های احتمالی حوادث را به حداقل رسانند سر آتش یار شارعی ادامه داد استقبال شهروندان از این طرح می تواند در جلوگیر از وقوع حادثه موثر باشد و کسانی که در این طرح آموزش های کافی را فرامی گیرند می توانند یاری گر ما در کمک به حادثه دیدگان باشند.

 

 

وی در پایان از علاقمندان خواست جهت ثبت نام در این طرح به سازمان آتش نشانی شهرداری شیروان واقع در خیابان امام خمینی (ره) - میدان قدس مراجعه نمایند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 202
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز11
mod_vvisit_counterدیروز447
mod_vvisit_counterاین هفته11
mod_vvisit_counterهفته قبل3273
mod_vvisit_counterاین ماه9309
mod_vvisit_counterماه گذشته15313
mod_vvisit_counterکل بازدیدها320438

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.198.212.30
,
امروز : 21, اکتبر, 2018

ساعت

اوقات شرعی