سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان : بطور میانگین ماهیانه 350 الی 500 تماس با سامانه 137 شهرداری گرفته می شود.

 

   

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" معاونت خدمات شهری شهرداری شیروان از تماس مردم با سامانه 137 شهرداری شیروان خبر داد .

"فرهاد زراعتکار" بطور میانگین ماهیانه 350 الی 500 بار با سامانه 137 تماس می گیرند . وی هدف از برقراری ارتباط با سامانه مذکور را پیگیری و رسیدگی به شکایات و خواسته های شهروندان عنوان کرد .

 

 

"زراعتکار" مهمترین این موارد را دفتر شورای اسلامی ، خدمات شهری ، سد معبر ، پلیس ساختمانی پسماند ، فضای سبز ، عمران ذکر کرد . به گفته وی در آذر ماه امسال 5 مورد تماس با دفتر شورا ، 102 مورد خدمات شهری ، 25 مورد سد معبر ، 16 مورد پلیس ساختمانی ، 110 مورد پسماند ، 160 مورد فضای سبز ، 106 مورد عمران و مجموع کل تماسهای گرفته شده با سامانه 137 شهرداری را 524 مورد اعلام کرد و افزود علاوه بر آن بطور میانگین 50مورد ملاقات حضوری ، عمومی شهردار با شهروندان در روزهای سه شنبه همه هفته انجام می گیرد.

 

   

 

   

 

   

نظرات (0) کلیک ها: 156

مدیریت بحران شهرداری شیروان : افزون بر 40 مکان برای موقعیتهای اضطراری و زمان بحران مردم در شهر شیروان پیش بینی شده است .

 

    

    

 

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" در نشست مدیریت بحران شهرداری شیروان عنوان شد ، افزون بر چهل مکان برای موقعیتهای اضطراری سیل و زلزله و ... از جمله اماکن ورزشی ، پارکها، مساجد ، مدارس ، ادارات و ... چه بصورت مسقف و بصورت باز برای اسکان موقت مردم شهر یک صد هزار نفری شیروان پیش بینی شده است . 

 

 

 

 

فرهاد زراعتکار "دبیر مدیریت بحران شهرداری شیروان" گفت : شهر شیروان به دو منطقه تقسیم شده که در آن پایگاههای مدیریت بحران شهرداری با امکانات بروز ادارات و دستگاههای اجرایی فعالیت خواهند کرد تا در مواقع بحران در شهر و هرگونه آسیب احتمالی اقدامات لازم را انجام دهند ، وی عنوان کرد به منظور آمادگی هرچه بیشتر در مقابل حوادث و بحرانهای احتمالی باید با همیاری و همکاری سایر حوزه ها توان و قدرت اجرایی این مدیریت را ارتقا داد تا بتوان اعتقاد و اعتماد مردم را نسبت به این حوزه افزایش دهیم . "زراعتکار" از ادارات عضو و زیرمجموعه این ستاد خواست تا هرچه زودتر نسبت به پیشنهادات سازنده خود و ارائه طرحها و برنامه نسبت به تنظیم سند جامع مدیریت بحران شهرداری شیروان اقدام کنند . "دبیر ستاد بحران شهرداری شیروان" اضافه کرد باید این مدیریت هر لحظه آمادگی لازم را داشته باشد. مدیریت بحران شهرداری شیروان با چهارکارگروه آتش نشانی، امداد و نجات، تدفین، کنترل سیلاب شهری ، هشدار و اطلاع رسانی با عضویت تمام ادارات فعالیت می کند. در این نشست بر ضرورت انتخاب یک مشاور با تجربه و تخصص و ایجاد یک کارگروه مطالعاتی بروز جهت مقاوم سازی ساختمانها و فرهنگ سازی تاکید شد.


نظرات (0) کلیک ها: 163

نایب رئیس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شیروان گفت : اگر مقوله فرهنگ با ماهیت دینی و ولایی در جامعه نهادینه شود ؛ تکلیف شناسی ، وظیفه شناسی و تکلیف گرایی زنده شده است .

 

  به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" " محمد محمدزاده قانعی "در نشست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی افزود این کمیسیون بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان است . وی خواستار تهیه یک شاخص از وضعیت کنونی و وضعیت مطلوب فرهنگی شد و گفت : باید مسیر در حرکت رو به رشد این شاخصها ، هر ماه یکبار وضعیت فرهنگی بررسی شود تا بتوان ارزیابی درستی از وضعیت فرهنگی شهرستان بدست داد . 

 "نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیروان " کمیسیون فرهنگی اجتماعی را بهترین بستر برای تجزیه و تحلیل مسائل فرهنگی از دیدگاه بومی در هر شهرستان دانست؛ این مسئول فرهنگی اظهار کرد فرهنگ دینی و ولایی نیاز جدی امروز جامعه است و فرهنگ عاری از این هویت می تواند انسان را از مرز انسانیت خارج سازد . "محمدزاده قانعی " افزود بالابردن احساسات دینی و فرهنگی و ولایت پذیری در حوزه فردی ، اجتماعی و نظام سیاسی ما را دربرابر آسیبها بیمه می کند .

 

 

نجفعلی روشن "عضو شورای اسلامی" افزود نباید سلایق شخصی افراد مد نظر قرار گیرد و عدالت فرهنگی باید در شهرستان بصورت عادلانه توزیع شود . این مسئول فرهنگی افزود نیاز است ارزشیابی ، نظارت ، پیگیری و نقد کارها لحاظ شده و برنامه ریزی همراه با طرح و برنامه باید از اولویتهای این کمیسیون در شهرشیروان باشد . وی با اشاره به حساسیت مقوله فرهنگ اظهار داشت باید در این مدیریتها اهداف همراه با راهکارها مشخص شود و گروههای تحقیقی اوضاع را مد نظر داشته و مرتب بررسی کنند .

 

حجت الاسلام مجید حاجی زاده "سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان"با تاکید بر اینکه باید به مسائل فرهنگی و دینی بعنوان یک تکلیف الهی نگریست افزود چرا که حوزه فرهنگ و دین هویت یک ملت را تشکیل می دهد . این مسئول فرهنگی اظهار داشت البته کار فرهنگی دشوار و هزینه بردار و پر مسئولیت است "حاجی زاده "مسائل فرهنگی را مهمترین دغدغه رهبری و مسئولان عالی نظام دانست و اضافه کرد زیر بنای هر جامعه فرهنگ آن است. وی افزود کسانیکه در امور فرهنگی پیشرو هستند ، اجر بزرگی دارند و اهل خیر بودن در فرهنگ دینی و ملی ما بسیار مقدس است. او ساختن جامعه را در گرو اعتلای فکر و اندیشه بیان کرد . وی گزارش از عملکرد و فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام اداره فرهنگی اجتماعی را به استحضار حاضرین رسانید و خواستار توجه ویژه به این اداره از نظر بودجه و امکانات خودرویی شد، در این نشست مباحثی همچون حق الزحمه مربیان ، وضعیت بررسی کانونهای آگهی تبلیغات و ... مطرح شد.    

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 169

حضور فعالانه مدیریت ارکان شهری در تشییع جنازه فرهنگیان شیروان

 

    

   

به "گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" پیش از ظهر امروز سه شنبه مدیریت ارکان شهری شیروان متشکل از "شهردار " معاونین، کارکنان مجموعه شهرداری ، سرپرست و کارکنان اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان به همراه "رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیروان "در کنار اقشار مختلف مردم و مسئولان در تشییع پیکر پاک سه تن از فرهنگیان شیروان که در سانحه تصادف محور اسفراین به بجنورد روز گذشته اتفاق افتاده بود، فعالانه شرکت کردند .

 

در این آیین "شهردار " "رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیروان" طی پیام مشترکی این ضایعه بزرگ را به خانواده این عزیزان و جامعه فرهنگیان شیروان ابراز کردند.

 

پیام تسلیت" شهردارواعضای شورای اسلامی شیروان " درپی ضایعه درگدشت سه نفرازفرهنگیان وفرهیختگان عزیز شهرستان:

انالله واناالیه راجعون

حادثه دلخراش سانحه رانندگی معلمان ارجمندكه به درگذشت سه تن از آن عزيزان ، داغی جانسوز بردل و آهی جانگداز بر نهاد همگان نهاد .

اينجانبان در نهايت تأثر و تألم خاطر، غمگنانه درگذشت آن معلمان فقيد را به خانواده های داعدیده جامعه فرهيخته فرهنگيان،  تعزيت گفته واز درگاه خداوند غفار برای آن عزيزان سفركرده غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان، صبر و شكيبايی مسئلت داریم.

           حسن اسکندریان                                                                       شاهرخ شاهرخی

   رئیس شورای اسلامی شیروان                                                               شهردار شیروان

نظرات (0) کلیک ها: 265

شاهرخی شهردار شیروان : 68 طرح عمرانی، فرهنگی، زیباسازی توسط شهرداری اجراء می شود.

 

  

به گزارش "روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شیروان" شاهرخ شاهرخی "شهردار شیروان" در نشست ستاد بازآفرینی این شهرستان افزود اکنون شهر شیروان دارای1400هکتار بوده که جمعیتی را افزون بر 82 هزار نفر تحت پوشش قرار داده است، به گفته وی ازاین میزان 120هکتار بافت فرسوده و 190 هکتار سکونتگاه غیر رسمی است . دبیر ستاد بازآفرینی مهمترین شاخص پروژه های بازآفرینی پایدار شهری را تپه ارگ نادری اعلام کرد.

 

شاهرخی : احداث بوستان کودک ، کارگاه تولیدی ، ساماندهی رودخانه چایلق- را از دیگر پروژه های بازآفرینی پایدار شهری عنوان کرد . وی گفت در 4 منطقه سکونتگاه شهر شیروان 68 طرح با اعتباری افزون بر هفتصد میلیارد ریال توسط شهرداری در حال اجراء است.در نشست ستاد بازآفرینی شهرستان شیروان 1820 میلیارد ریال اعتبار مصوب شد .


نظرات (0) کلیک ها: 265
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز182
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته530
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2874
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460868

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی