سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

زمین های گودبرداری شده در شیروان، پُر می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ زمین های گودبرداری شده واقع در محدوده شهر و حریم که رها شده و فاقد دیوار و حصار ایمن می باشد، پُر می شود.

الحمد محمدی"مسئول واحد حقوقی شهرداری شیروان" گفت: چون به تجویز بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها، وظیفه و تکلیف رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و کوچه ها و ... و پُر کردن چاه ها و چاله های واقع در معابر و ... بر ذمه شهرداری ها قرار گرفته، لذا از تاریخ انتشار این آگهی به مالکین یا صاحبان اینگونه موارد ابلاغ می شود، ظرف مدت سی روز نسبت به رفع خطر و رفع مزاحمت اقدام نمایند.


عظیمی"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان" ادامه داد: شناسائی اینگونه اماکن و موارد توسط واحد بازرسی/اجرائیات(پایور ساختمان) شهرداری شیروان در دستور کار قرار گرفته است و اگر توسط مالک اقدامی صورت نپذیرد، شهرداری رآساً با مراقبت مأمورین خود اقدام به رفع خطر یا مزاحمت خواهد نمود و هزینه آن را به اضافه صدی پانزده خسارت از طرف دریافت خواهد نمود.

عظیمی در پایان از مردم خواست؛ چنانچه در حوالی محل سکونت آنان، موارد مزبور وجود دارد به طریق مقتضی(کتبی) به شهرداری شیروان اعلام آدرس نمایند. نیازی به ذکر هویت اعلام کننده نمی باشد

نظرات (0) کلیک ها: 1342

کاریکاتور بمناسبت ماه مبارک رمضان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (4) کلیک ها: 1474

محل کسب واقع در واحدهای غیرتجاری، تعطیل می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ محل های کسب و پیشه و یا تجارت دایر در مناطق(واحدهای) غیرتجاری، تعطیل می شود.

"مسئول واحد ساختمانی و شهرسازی شهرداری شیروان" گفت: در صورتی که بر خلاف مندرجات پروانه ساختمانی صادر شده از سوی شهرداری در منطقه(واحد/مکان) غیرتجاری، محل کسب یا پیشه و یا تجارت دایر باشد، شهرداری با طرح موضوع در کمیسیون مقرر در تبصره یک ماده صد قانون شهرداری ها، تقاضای تعطیل محل کسب یا پیشه یا تجارت را می نماید.


الحمد محمدی"مسئول واحد حقوقی شهرداری شیروان" ادامه داد: کمیسیون مزبور در صورت احراز تخلف مالک یا مستأجر با تعیین مهلتی که بیش تر از دو ماه نمی باشد، اتخاذ تصمیم به تعطیل محل کسب یا پیشه یا تجارت می نماید و این تصمیم؛ بوسیله مأمورین شهرداری اجرا می شود.

عظیمی"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: در پایان از مردم خواست؛ چنانچه در حوالی محل سکونت آنان، موارد مزبور وجود دارد به طریق مقتضی(کتبی) به شهرداری شیروان اعلام آدرس نمایند.

نیازی به ذکر هویت اعلام کننده نمی باشد.

نظرات (2) کلیک ها: 1337

تبریک جعفر بورنگ"شهردار شیروان: به مناسبت روز شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان ؛ جعفر بورنگ"شهردار شیروان" با اعلام این خبر که با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 14 تیرماه تحت عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج شده، این روز را تبریک گفت.

 

 جعفر بورنگ"شهردار شیروان" با اعلام این خبر که با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 14 تیرماه تحت عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج شده، گفت: تمامي خادمين مردم در شهرداري ها شبانه روز در تلاش اند تا از طريق برنامه ريزي و اجراي اقدامات خدماتی و عمرانی به روز، شهرها متناسب با زندگي و كار مردم باشد. وی افزود : انتظار مي رود دست اندركاران مديريت شهري با تجليل از خادمان عرصه‌ اين مديريت و همچنين افزايش همدلي و تعامل مردم و خانواده مديريت شهري در راستاي آشنايي با رويكردها،‌ سياست‌ها و برنامه‌هاي مديريت شهری، برنامه ريزي هاي لازم را به عمل آورند.

 

شهردار شیروان بیان نمود: شهرداری ها باید از یک مجموعه صرفاً خدماتی به یک نهاد فرهنگی، اجتماعی نیز تبدیل شوند و این تغییر رویکرد میسر نمی شود مگر به همت، تلاش،تفکر، تدبیر و مدیریت بی بدیل تمام ارکان مدیریت شهری و هم خادمین مردم در شهرداری ها. چرا که شهروندان افق های وسیعتری را به نظاره نشسته و در آرزوی فرداهای بهتر گام برمی دارند و ما معتقدیم؛ با خدمت هر روز، باز هم هر روز، روز خدمت است و امیدواریم، خادم شایسته ای برای ملت باشیم.

 جعفر بورنگ؛ در پایان روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمام خدمتگزاران ملت و نظام مقدس اسلامی در جای جای میهن عزیز اسلامی و خاصه همکاران خود در شهرداری شیروان تبریک گفت و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه عزیزان زحمتکش شهرداری و دهیاری خواستار شد

نظرات (1) کلیک ها: 1272

تبریک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان :اعضای شورای شهر و شهردار شیروان مراتب تبریک و گرامیداشت خود را به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان ،ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شیروان و ریاست اداره صنعت،معدن و تجارت ابلاغ نمودند.

 

عظیمی"مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان "گفت:

نظر به انتصاب ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شیروان و روز دهم تیر ماه روز صنعت و معدن ،اعضای شورای اسلامی شهر شیروان و جعفر بورنگ "شهردار شیروان" مراتب تبریک خود را به قادری مقدم و ابراهیم زاده اعلام و روز صنعت و معدن را به اکبری تبریک گفتند.

در این پیام از خدمات ریاست سابق دانشگاه آزاد اسلامی و اداره ثبت اسناد و املاک نیز تشکر شد و برای تعالی خادمین نظام مقدس آرزوی سربلندی گردید

 

نظرات (0) کلیک ها: 1149
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز527
mod_vvisit_counterدیروز640
mod_vvisit_counterاین هفته2767
mod_vvisit_counterهفته قبل4236
mod_vvisit_counterاین ماه8567
mod_vvisit_counterماه گذشته15524
mod_vvisit_counterکل بازدیدها335220

بازدیدکننده جاری : 10
آدرس آی پی : 54.146.195.24
,
امروز : 15, نوامبر, 2018

ساعت

اوقات شرعی