سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه پانصد و سیزده 24/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و سیزده 24/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست ه.ک که بیمار معلول تحت پوشش بهزیستی دارد و برای درمان نیاز به ترهین ملک منزل مسکونی خویش دارند مقرر شد پاسخ استعلام ترهین بانک داده شود سپس سایر اقدامات قانونی صورت گیرد.

2-    در پاسخ به درخواست ا.ج که تحت پوشش کمیته امداد می باشند مقرر شد در حد الگوی مصرف پروانه مسکونی رایگان داده شود.

3-    در پاسخ به درخواست شهروند م.ح مقرر شد با توجه به اینکه زمین مازاد ناخواسته بابت شهروند ایجاد شده و نامبرده قبلاً در تعریض همکاری داشته است و از آنجایی که از جانبازان عزیز می باشد و شهرداری در هزینه های جدید نهایت همکاری را در بها و ... داشته باشد تا امکان پرداخت حداقل هزینه ها   برای خانواده ها فراهم شود.

4-    در پاسخ به درخواست ی.ن که درخواست ساخت در ضلع خلاف را داشته اند مقرر شد با توجه به عدم مشکل بابت مجاورین و اینکه مجاورین نیز در همین ضلع ساخت و ساز داشته اند و متقاضی نیز فردی ضعیف می باشد همکاری در حد خواسته شهروند بلامانع است.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 539

جلسه پانصد و دوازده 19/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و دوازده 19/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به لایحه شماره 14075-19/5/95 در خصوص هزینه های آسفالت محوطه منازل سازمانی آموزشگاه واقع در خیابان امیر کبیر در جلسه مطرح شد و مقرر شد با 35%تخفیف مساعدت گردد.

2-    در پاسخ به درخواست آقای ح.ر از پرسنل آتش نشانی شهرداری که ظاهراً ملک ایشان تعریض داشته و مدعی است که ملک متعلق به خودش بوده است در جلسه مطرح شد و مقرر شد در صورتی که مورد اختلاف متعلق به ایشان بوده و جبران خسارت نگردیده است با 50%قیمت کارشناسی رسمی به نرخ روز و طی اقساط 18ماهه بدون کارمزداز حقوق نامبرده کسر گردد.

3-    در پاسخ به درخواست شهروند ب.ص که به شهرداری بدهکار می باشند مقرر شد چنانچه از بخشودگی مصوب برخوردار نشده اند در اقساط 18ماهه بدون کارمزد تسویه و پاسخ داده شود و چنانچه از بخشودگی برخوردار شده اند صرفاً فرصت 3ماهه به دلیل وعضیت مالی فرصت تسویه حساب داده شود.

4-    در پاسخ به لایحه شماره 12381-4/5/95 شهرداری در خصوص عقد قرارداد با وکیل رسمی دادگستری در پرونده های حقوقی شهرداری و مورد اختلاف در دادگستری مقرر شد پرونده مورد اختلافی شهرداری در خصوص ملک حاشیه خیابان شفا   مقرر شد هزینه های جاری دادگستری از قبیل حق تمبر و کارشناسی و ... از سوی شهرداری پرداخت گردد و مبلغ توافق شده مشروط به اخذ نتیجه پرداخت گردد.

5-    در پاسخ به درخواست شهروند ا.ا مقرر شد با توجه به همکاری شهروند در تعریض خیابان شهرداری در خصوص سطح اشغال با مساحت بیش از تعریض محاسبه نماید   و ارجع به سطح اشغال بابت تجاری توافق شود که در حد بهای زمین عقب نشینی مساعدت صورت پذیرد و چنانچه امکان احداث کامل پارکینگ ها وجود ندارد با ایجاد رمپ و 100%پارکینگ پیش بینی محل مذکور همکاری شود و الباقی مساحت بصورت دریافت وجه مساعدت شود ضمناً از بخشودگی های مصوب شود.

6-    در پاسخ به درخواست شهروند ح.م مقرر شد به کارشناسی سه نفره اقدام گردد یا آخرین محاسبات انجام شده در توافق اولیه با کارمزد بانکی محاسبه و اخذ گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 551

جلسه پانصد و ده 18/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و ده 18/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    عطف به تقاضای آقای ح از پرسنل محترم شهرداری مقرر گردید چون ملک نامبرده دارای دو ممر می باشد و بصورت میانگین در ممر محاسبه قانونی مساعدت فراهم و تضییع حق نگردد . ضمناً از بخشودگی مصوب برخوردار باشند . در صورت تقاضای تقسیط کارمزد اخذ گردد.

2-    با توجه به اعتراض جمع کثیری از شهروندان در خصوص نصب تابلوی تبلیغاتی جلوی پاساژگل شهرداری مقرر شد جانمایی به میزان لازم به سمت خیابان امام خمینی اصلاح گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 542

جلسه پانصد و یازده 19/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و یازده 19/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به لایحه شماره 6851-10/3/95 شهرداری در خصوص نمایندگان در جلسات هیات عالی معاملات در جلسه مطرح شد و مورد موافقت واقع شد .در ضمن نمایندگان شورای اسلامی شهر نیز بنا به موضوع مرتبط با کمیسیون ،رئیس کمیسیون مربوطه شرکت نماید.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند م.ب که دچار معلولیت و مشکلات خاص نامبرده در تامین شغل مقرر شد به دلیل تحت پوشش بهزیستی بودن از 50%عوارض صنفی معاف گردند.

3-    در پاسخ به لایحه شهرداری به شماره 14124-19/5/95 شهرداری در خصوص پرونده آقای ایرانیان مالک پاساژ ایرانیان که مصوبه شورای شهر در مورخه 25/12/94 پرداخت بدهی پاساژ نامبرده مشروط به پرداخت نقدی به میزان 40%بوده که بخشی تا کنون پرداخت نگردیده است و چک های نامبرده برگشت خورده است در جلسه مطرح شد و مقرر گردید در صورت تسویه حساب تا پایان مرداد ماه سال جاری انجام گیرد و تخفیف مصوب اعمال گردد در غیر اینصورت بدون تخفیف محاسبه گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 560

جلسه پانصد و نه 17/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه پانصد و نه 17/05/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    درخواست شهروند بیژن سلحشور مطرح و مقرر گردید از شورای سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری شیروان استعلام و سپس تصمیم گیری شود.

2-    عطف به نامه شماره 12631-5/5/95 مقرر گردید طبق پیشنهاد شهرداری اقدام گردد.

3-    عطف به درخواست شهروند ز.ک مقرر گردید با نظر مساعد از کمیته فنی استعلام گردد.

4-    عطف به نامه شماره 12160-16/5/95 مقرر گردید با توجه به ضرورت اجرای طرح و بصورت امانی در اسرع وقت اقدام گردد . ضمناً پرداخت هزینه های تعلق گرفته مطابق با استعلامات قانونی و نرخ های قانونی بلامانع می باشد.

5-    از آنجایی که عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و واریز وجه خدمات در حساب آنان اسباب تخلف و احتمال سوء استفاده را فراهم می کند ،مقرر شد قرارداد ها بصورت مشخص و کاملاً روشن تنظیم و سهم شهرداری و افراد مذکور کاملاً واضح و مشخص مبالغ به حساب شهرداری واریز و بهای خدمات شرکت یا افراد حقیقی از طریق شهرداری به آنان پرداخت شود.ضمناً در خصوص قراردادهای جدید بصورت مقطوع در قالب مزایده و رعایت ضوابط قانونی تنظیم و پس از تنظیم با تصویب شورای شهر قابلیت اجرایی یابد.

6-    عطف به درخواست آقای س.ح برج مستدعیست پس از محاسبه عوارض در اقساط 18ماهه و با دریافت 5/1(یک پنجم) نقدی وصول و پاسخ داده شود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 553
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز20
mod_vvisit_counterدیروز124
mod_vvisit_counterاین هفته993
mod_vvisit_counterهفته قبل1950
mod_vvisit_counterاین ماه7203
mod_vvisit_counterماه گذشته11233
mod_vvisit_counterکل بازدیدها457037

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.80.183.100
,
امروز : 26, می, 2018

ساعت

اوقات شرعی