سال 1399 (سال جهش تولید) مبارک باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه چهارصد و بیست و یکم94/11/6 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و بیست و یکم94/11/6 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 17 با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به لایحه شماره 29721 شهرداری در خصوص پرداخت بدهی اداره ورزش و جوانان بابت هزینه پروانه ساختمان سالن چند منظوره در جلسه مطرح شد و مقرر شد با توجه به اینکه امکان تخفیف جهت ادارات دولتی وجود ندارد مبلغ یکصد میلیون تومان   نقداًو الباقی طی تفاهم نامه استفاده از استخر و سالن ورزشی مساعدت لازم صورت گیرد.

2-    در پاسخ به درخواست ا.د مقرر شد در جلسات توافقات بررسی گردد.

3-    عطف به نامه شماره 25884-22/9/94 در خصوص کمربندی خاتم الانبیاء مقرر گردید فعلاً آیلندهای احداثی شهرداری با اصلاح ورودی های آن حفظ شود از جمله محل پایین دستی میدان معلم مجاور تالار پدیده و ... ضمناً ورودی به این محیط سهل الوصول و شکیلتر شود .

4-    در پاسخ به درخواستهای مکرر و مداوم شهروندان ساکن حاشیه بولوار جمهوری و استقلال در خصوص حذف سایبان 5/2متر از بازارچه تجاری مقرر گردید با تامین یک واحد پارکینگ به مساحت 15متر مربع نسبت به حذف سایبان و اصلاح پروانه صادره و صدور پروانه جدید با کاربری تجاری اقدام بلامانع است .

5-    در پاسخ به درخواست ز.ح مادر مرحوم ه.و که درخواست پیش خرید قبر دوم پسر خود را داشته و درخواست تخفیف نموده اند مقرر شد با پیش خرید طبقه دوم قبر بصورت اقساطی موافقت گردید.

6-     در پاسخ به درخواست آقای جعفر حیدری مدیر عامل سازمان حمل و نقل در خصوص تعیین حقوق و مزایای سال 94 مدیرعامل سازمان به مبلغ 25میلیون ریال در جلسه مطرح و مقرر شد با نظر موافق شورا و اخذ مجوز سازمان حمل و نقل همگانی مساعدت بلامانع است .

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1145

جلسه چهارصد و بیست 94/11/5 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و بیست 94/11/5 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 17 با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    نامه به شماره 29363-28/10/94 قرائت و مقرر گردید از طریق مزایده عمومی و با نرخ کارشناسی بفروش برسد (زمین شهرداری در خیابان امام خمینی)

2-    مقرر گردید جهت وصول مطالبات شهرداری از ادارات دولتی توسط واحد حقوقی شهرداری مکاتبه با استاندار محترم صورت پذیرد و مطالبات قطعی شده تا وصول توسط آقای حسین پور پیگیری گردد.

3-    با توجه به بدهی آقای محمودیان اخطار لازم توسط شهرداری جهت تسویه بدهی ایشان داده شود تا نامبرده نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نماید در غیر اینصورت شهرداری بلافاصله نسبت به انتقال سند به نام خود اقدام نماید و نسبت به فروش آن از طریق مزایده اقدام گردد.

4-    در خصوص پرونده آقای ح که بدهی عمده ای به شهرداری دارد مقرر گردید مهلت یک هفته ای به نامبرده جهت پرداخت بدهی خود به شهرداری اعطا نماید و در صورت عدم پرداخت در مهلت مقرر شهرداری نسبت به فروش ملک توقیف شده ایشان اقدام نماید.

5-    در خصوص پرونده آقای ا در صورتیکه اموالی که بابت ضمانت معرفی نموده قابل توقیف و وصول نمی باشد شهرداری نسبت به وصوص چک های ایشان از طریق مراجع صالحه اقدام نماید.

6-     کلیه پرونده هایی که در واحد حقوقی شهرداری منجر به قرار جلب شده اند هرچه سریعتر پیگیری و جهت وصول مطالبات پیگیری گردد.

7-    به منظور خروج از مجرای اقتصادی فعلی مقرر شد کمیسیون مشترک با حضور 2نفر از نمایندگان شورای اسلامی شهر جهت وصول مطالبات در شهرداری تشکیل و بصورت مرتب هفته ای یکبار تشکیل جلسه نمایند.

8-    مقرر شد آرای صادره در کمیسیون ماده صد قانون شهرداریها که در سالهای قبل بخصوص سال 88 جهت تخلفات ساختمانی ادارات ،مدارس و بانکی و سایر موسسات دولتی صادر شده به ادارات مربوطه ابلاغ شود و پس از اعتراض از سوی ذینفعان در کمیسیون تجدید نظر ماده صد رسیدگی و قطعی گردد (حداکثر تا 10/11/94)

9-    در خصوص اداراتی که بدون مجوز احداث بنا نموده اند حداکثر تا 20بهمن ماه تشکیل پرونده شده و در کمیسیون ماده 100 بررسی گردد.

10-مقرر شد لیست کلیه آراء صادره از کمیسیون ماده صد که تا کنون وصول شده توسط مسئول درآمد و دبیر کمیسیون ماده صد ظرف مدت یک هفته به شورای شهر ارسال گردد.

11-با عنایت به مراجعات مکرر مردم جهت تعیین تکلیف پرونده های مطرح شده در کمیسیون ماده صد مقرر شد دبیر محترم کمیسیون پیگیری فوری جهت تشکیل منظم جلسات تجدید نظر و بدوی اقدام نماید.

12-مقرر گردید در خصوص پاساژ گل واحدهای تجاری که بصورت سرقفلی در سالهای گذشته به کسبه واگذار گردیده پیگیری لازم توسط شهرداری صورت پذیرد تا حتی المقدور با تامین قیمت کارشناسی ظرف مدت یک هفته نسبت به فروش آن واحدها اقدام گردد.

13-مقرر گردید زمین جنب (پشت) اداره راه و شهرسازی خ بهار از طریق ماده 147 شهرداری سند مربوطه اخذ گردد.

مقرر گردید شهرداری محترم با بانک ملت رایزنی جهت اخذ وام تا سقف 20میلیارد ریال و هزینه کرد آن در بخش عمرانی اقدام نماید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 1175

جلسه چهارصد و هجده 94/10/27 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و هجده 94/10/27 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 17 با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست آقای و.ج در خصوص مجوز ساخت ملک نامبرده در زمینهای بسیجیان دو نبش 24متری و کوچه 10متری درخواست پیش آمدگی 60%+2متر را دارند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با توجه به اینکه ملک دو نبش بوده مشروط به اینکه حیاط خلوت احداث نماید از 60%+2 متر بیشتر نگردد موافقت شد.

2-    در پاسخ به درخواست خانم خ فرزند جانباز 70% مبنی بر اینکه در طبقه همکف وفق ضوابط سطح اشغال 65متر مربع امکان احداث تجاری دارد مقرر شد با لحاظ هزینه های شهرداری پاسخ نامبرده داده شود.

در ادامه جلسه تعرفه پیشنهادی شهرداری برای سال 95 در جلسه مورد بررسی قرار گرفت و ادامه آن به جلسات بعدی موکول گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1171

جلسه چهارصد و نوزده 94/10/29 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نوزده 94/10/29 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 19 با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    صورتجلسه کمیسیون فرهنگی در جلسه مطرح شد و مقرر شد با حضور رئیس قبلی کمیسیون فرهنگی مطرح و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردد.

2-    جلسه کمیسیون فضای سبز 28676-21/10/94 با 9مصوبه در جلسه مطرح شد و با اصلاحات بند8 مقرر شد قسمت گلهای خانم برزگر و سایر متقاضیان مشابه خریداری گردد و طبق استعلام بها و قیمت روز انجام گیرد و سایر بندها مورد تائید واقع گردید.

3-    پیرو نامه شماره 14148دفتر نماینده شهرستان در خصوص تخفیف هزینه کفن و دفن مرحوم ح.ف که به علت ضعف شدید مالی توان هزینه ها را ندارد در جلسه مطرح شد و مقرر شد به میزان 30%بخشودگی اعمال شود.

4-    در ادامه جلسه بخشی از دفترچه عوارض مورد بررسی قرار گرفت.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1182

جلسه چهارصد و هفتم 94/10/22 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و هفتم 94/10/22 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت 19 با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در خصوص واگذاری ملک   پیرو مصوبه بند 7 مورخه 13/10/94 جلسه 414 پیرو نامه شماره 3059/3/ب/94 مرکز بهداشت در خصوص واگذاری ملک جهت احداث خانه بهداشت و پایگاه بهداشت در روستای چلو مقرر شد به میزان 1500 با توجه به اعلام نیاز شبکه بهداشت زمین واگذار و تفاهم نامه تنظیم و جهت سهولت در اجرا مبلغ در حساب فی مابین شبکه بهداشت و شهرداری بماند.

2-    در پاسخ به درخواست وارثین شهروند "ر" که تحت پوشش کمیته امداد بوده و از وضعیت مالی بسیار ضعیف برخوردار می باشند بابت هزینه کفن و دفن   بصورت رایگان انجام گیرد.

3-    در پاسخ به درخواست مسئول محترم فضای سبز مهندس حیدری در خصوص هزینه کفن و دفن و مرحوم جواد ساربان از پرسنل فضای سبز که به تازگی فوت نموده است مقرر شد مبلغ دو میلیون تومان جهت مساعدت خانواده و انجام واجبات و حداقل هزینه نه اقدام عاجل صورت پذیرد.

4-    در پاسخ به درخواست آقای س.خ در خصوص مجوز یک باب دکه در میدان معلم را دارد مقرر شد با مراجعه به شهرداری صرفاً از طریق مشارکت در مزایده نسبت به پیگیری خواسته خویش اقدام نماید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1153
 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

1233215 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز255
mod_vvisit_counterدیروز732
mod_vvisit_counterاین هفته2618
mod_vvisit_counterهفته قبل4421
mod_vvisit_counterاین ماه15827
mod_vvisit_counterماه گذشته18354
mod_vvisit_counterکل بازدیدها846371

بازدیدکننده جاری : 11
آدرس آی پی : 3.239.192.241
,
امروز : 26, فوریه, 2021

ساعت

اوقات شرعی

 

طراحی سایت و اجرا : ایراکد