سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

جلسه چهارصد و نود و هشت 27/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نود و هشت 27/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت21 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست شهروند ا که درخواست تخفیف و تقسیط عوارض نموده اند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با اخذ 4/1(یک چهارم) نقدی الباقی طی یکسال بدون کارمزد اخذ گردد .

2-    توافق نامه فی مابین شهرداری و ورثه مرحوم ج.ا در خصوص جبران خسارت میزان تعریض جدید به شماره 10692-20/4/95 در جلسه مطرح شد و مورد موافقت واقع گردید.

3-    توافق نامه منعقده شهرداری با آقایان حح ا و خانم گ.پ در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید.

4-    در پاسخ به درخواست شهروند ح.ر پرسنل آتش نشانی شهرداری که درخواست تقسیط بدهی خویش را دارند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با نرخ جدید کارشناسی رسمی دادگستری قیمت گذاری شود و در طی 24ماه از حقوق نامبرده کسر گردد.

5-    در پاسخ به درخواست آقای ا.س که درخواست مجوز تابلوهای تبلیغاتی پایه کوتاه نموده اند مقرر شد همانند قرارداد منعقده با پیمانکار قبلی عقد قرارداد گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 547

جلسه چهارصد و نود و شش 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نود و شش 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت20 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست آقای ب.ص مالک منزل مسکونی که چک بابت ضمانت کف سازی بوده است مقرر شد در صورتیکه بابت ضمانت بوده به مدت یکسال تمدید گردد.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند مهدی و موسی غ که تقاضای تقسیط یکساله بدون کارمزد بدهی خویش را دارند با توجه به دانشجو بودن نامبردگان در جلسه مطرح و مورد موافقت واقع گردید.

3-    عطف به نامه شماره 10029 -12/4/95 راجع به آقای ح.ت مالک ملک خیابان رزاز اظهار می دارد چون بنا به گزارش اعلامی و اظهار شهروند توافقات قبلی فی مابین شهرداری و اداره اوقاف بوده است لذا امکان مذاکره و توافق   با مالک خصوصی در خصوص تعریض و غیره مقدور نبوده چنانچه ضرورتی وجود دارد طرفین موضوع شهرداری و اداره اوقاف خواهند بود و ماحصل مذاکره نیز در حساب فی مابین اداره ها منظور خواهد گردید چنانچه مالک فرد حقیقی می باشد با اعمال ماده 101 سایر موارد نیز ازجمله عقب نشینی و ...اعمال شود.

4-    در پاسخ به درخواست همکاران محترم شهرداری در خصوص تشویق فرزندان ممتاز شهرداری مقرر شد همچون سالیان قبل در صورت امکان لوح سپاس و هدایای ویژه جهت تشویق فرزندان ممتاز پرسنل شهرداری در نظر گرفته شود.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 599

جلسه چهارصد و نود و چهار 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نود و چهار 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت30/9 در مکان دفتر شورا با حضور نماینده مدیر کل امور دارایی و ریاست محترم اداره دارایی و ریاست محترم اداره ثبت آقای ابراهیم زاده و مهندس زراعتکار ریاست محترم اداره مسکن و شهرسازی و نماینده جهاد کشاورزی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیروان با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید .

در ابتدای جلسه با خیر مقدم به اعضا موارد مطرح شده در دفتر مدیر کل امور دارایی در خصوص بلوک بندی و ارزش گذاری در جلسه مطرح شد و مورد تصمیم گیری قرار گرفت:

الف) در خصوص بلوک بندی مناطق شهری پیشنهاد شهرداری در خصوص بلوک بندی حدود 40 بلوک به رویت اعضاء رسید و مورد تصویب قرار گرفت.

ب) در خصوص قیمت گذاری به تفکیک هر بلوک مطرح و قیمت ده متری مسکونی هر بلوک مطرح و قیمت گذاری گردید و داخل هر بلوک ثبت گردید .

ارزش مناطق اراضی حومه و مزروعی نیز در جلسه با نظر اعضا تعیین گردید .

ارزش معاملاتی اعیان تجاری مبلغ چهار میلیون ریال و مسکونی سه میلیون ریال و کارگاهی مبلغ دو میلیون ریال و سایر تجاری 2/1(یک دوم) و الباقی 3/1(یک سوم) مشخص گردید.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 627

جلسه چهارصد و نود و پنج 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نود و پنج 22/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت17 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به درخواست شهروند آقای ا.ز که در بخشی از زمین نامبرده خارج از طرح تفضیلی بعنوان کوچه در نظر گرفته شدهاست و شهروند احداث بنا نموده است مقرر شد شهرداری ترتیبی لحاظ فرماید تا با توسعه خیابان به موازای منزل مسکونی بهجتی و جبران خسارت آن از سوی شهرداری رفع مشکل شود و چنانچه پیشنهاد دیگری وجود دارد به شورای شهر ارائه شود.

2-    در پاسخ به درخواست شهروند م.د که درخواست دکه داشته اند در جلسه مطرح شد و مقرر شد با عنایت به اینکه نامبرده از معلولین محترم بوده یکی از دکه های انتهای کوچه خانلق به ایشان واگذار گردید یا در بازار روز مزایده دکه شرکت نماید.

3-    در پاسخ به درخواست ع.ک که درخواست اجازه انتقال مالکیت تاکسی ردیف 328 را داشته اند در جلسه مطرح شد و مقرر شد در صورتیکه کلیه قوانین مربوطه تاکسیرانی را رعایت نمایند بلامانع است .

4-    در پاسخ به درخواست شهروند مجید نیازی مبنی بر تمدید دو ماهه چک نامبرده به شهرداری در جلسه مطرح شد و مورد موافقت واقع گردید .

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 620

جلسه چهارصد و نود و سه21/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان

جلسه چهارصد و نود و سه21/04/95 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم رأس ساعت15 در مکان دفتر شورا با تلاوت کلام الله مجید شروع گردید و مصوبات ذیل اتخاذ گردید.

1-    در پاسخ به نامه شماره 10770-20/4/95 در خصوص پرونده پاساژ برادران رحیمی با توجه به مراجعات مکرر شهروند و حمایت از سرمایه گزاران از نامبرده جریمه تاخیر در تحویل غرفه ها اخذ نگردد و کلیات توافق نامه مورد تائیداست .

2-    در ادامه جلسه موضوع ارزش معاملاتی دارایی در خصوص شهرستان شیروان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با حضور نماینده شورا و اعضای کمیسیون مربوطه موضوع جمع بندی و در جلسه بعدی ارائه گردد.

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 570
 
 
 

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز180
mod_vvisit_counterدیروز144
mod_vvisit_counterاین هفته528
mod_vvisit_counterهفته قبل921
mod_vvisit_counterاین ماه2872
mod_vvisit_counterماه گذشته8160
mod_vvisit_counterکل بازدیدها460866

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 54.224.91.246
,
امروز : 20, ژوئن, 2018

ساعت

اوقات شرعی