ساعت:

9:21 ق.ظ

تاریخ:

25 تیر 1403

شهرداری شیروان

دیدار با خانواده شهداء؛ موجب تقویت روحیه خدمتگزاری مسئولان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان؛ عبدالرضا عزیزی” نماینده مردم شریف شیروان در خانه ملت” در مراسم آخرین روز هفته دولت در شیروان، دیدار با خانواده شهداء، ایثارگران و جانبازان سرافراز را موجب تقویت روحیه خدمتگزاری مسئولین دانست.

آریان فرد” روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان” گفت: عبدالرضا عزیزی” نماینده مردم شریف شیروان در مجلس شورای اسلامی”، تجدید خاطره با انقلاب اسلامی، بیعت با خانواده شهداء و ایثارگران است  و این دیدارها بهانه ای است تا با شهدا تجدید میثاق کنیم.

 

عبدالرضا عزیزی در مراسم تجدیدخاطره شهیدان رجائی و باهنر و یادواره شهدای کارمند و کارگر شیروان بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، انجام وظیفه نسبت به شهداء و ادای دین به صبر و مجاهدت های خانواده شهداءست که فرزندان خود را در راه زنده نگه داشتن ارزشهای اسلامی فدای انقلاب کردند و بنده بر خود می بالم که در هر سفرم به زادگاه خویش، شیروان، این مهم ارزشی را به یاد دارم و به دیدار ولی نعمت تان خود می شتابم.

وی تاکید کرد: بهره مندی از رهنمودهای خانواده شهداء و دعای خیر مادران شهداء، موجب پیشرفت در کارها و حرکت سریع و با اراده تک تک مسئولین نظام مقدس ج.ا.ا در خدمتگزاری هم به نظام و انقلاب اسلامی و هم مردم خواهد شد.

نماینده مردم شریف شیروان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر تصریح کرد: اگر مدیران و مسئولان تلاش کنند که راه بزرگ مردانی همچون شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند، مانند آن بزرگان در قلب مردم جای می‌گیرند و همه بدانند که رضایت مردم، سبب رضایت خداوند می باشد و مدیران باید بر اساس بیانات مقام معظم رهبری تلاش کنند تا از اصول اصلی انقلاب فاصله نگیرند.