ساعت:

6:42 ب.ظ

تاریخ:

29 تیر 1403

شهرداری شیروان

سید احمد اکبرپور: دهه فجر؛ تجلی و مصداق پشیتبانی مردم از ولایت فقیه است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: دهه فجر تجلی و مصداق پشیتبانی مردم از ولایت فقیه است و یکی از مسائلی که در بحث دهه فجر تاکید داریم امر به معروف و نهی از منکر است. براساس تاریخ، حضور مردم در صحنه علیه نظام ستم شاهی خود نوعی نهی از منکر بود.


سیداحمد اکبرپور”فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداری حبیب بن مظاهر شهرداری شیروان” گفت: شهرداری شیروان، امسال برنامه های دهه فجر را به سمت و سوی ایجاد امید برای مردم پیش می برد، چرا که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و دشمن القا می کند کاری در جمهوری اسلامی صورت نگرفته، در حالی که کارهای زیادی انجام شده است و شهرداری هم به عنوان رکن مدیریت شهری شیروان، گزارش برنامه های خود را برای آگاهی عمومی ارائه می کند و دستاوردها و پروژه های عمرانی را نیز تا سر حد امکان در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور اقشار مختلف مردم، افتتاح می نماید.

اکبرپور”عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری شیروان” در ادامه با بیان اینکه دهه فجر تجلی و مصداق پشیتبانی مردم از ولایت فقیه است، اظهار داشت: یکی از مسائلی که در بحث دهه فجر تاکید داریم امر به معروف و نهی از منکر است و براساس تاریخ، حضور مردم در صحنه علیه نظام ستم شاهی خود نوعی نهی از منکر بود و استکبار ستیزی در برنامه های دهه فجر مورد تاکید قرار دارد.