ساعت:

7:37 ب.ظ

تاریخ:

28 تیر 1403

شهرداری شیروان

نماینده مردم در خانه ملت: ساماندهی رودخانه چایلق به نفع مردم است. … .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: ساماندهی رودخانه چایلق به نفع مردم و زائرانی است که از این شیروان عبور می کنند. مخالفت ها باید دلیل و منطق داشته باشد. این سخنی است که عزیزی”نماینده مردم شیروان در خانه ملت و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی” در نشست خبری خود بیان نمود.

 

 عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جمع اصحاب رسانه شهرستان شیروان گفت: نیاز بود مطالعاتی راجع به ساماندهی رودخانه چایلق و رهایی از تجمع زباله ها در این مکان صورت گیرد و به محل زیبا و تفریحی تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه در انتهای این پروژه دریاچه مصنوعی ایجاد می شود گفت: 14 هکتار باغ در این مسیر ایجاد می شود و محل قایق سواری نیز تعریف شده است که باعث تغییر اکوسیستم شیروان می شود.

عزیزی گفت: آنچه متخصصین و کارشناسان برنامه ریزی کرده اند به تایید آب منطقه ای و دفتر فنی استانداری رسیده است و اجرای این پروژه پیش می رود و به نفع شیروان است.

وی با اشاره به اینکه مباحث سیاسی به این پروژه وارد شده است گفت: اکثر مردم راضی هستند و مخالفتها باید دلیل و منطق داشته باشند.

انتهای پیام/ ق

منبع: پایگاه خبر تحلیلی شیروان به آدرس: www.newssh.ir